Cesta po čáře

Nějaké to slovo a pár fotek bohatě stačí...
Šimi
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 27. kvě 2010 10:13:59

Cesta po čáře

Nový příspěvek od Šimi » ned 03. říj 2010 12:18:40

Tak bylo pěkné volno a chtěl někam na chvíli vyrazit, cestu do zahraničí jsem hned vypustil z hlavy a kam u nás, když je zde tolik míst.
Jelikož jsem chvíli také pobyl na pohraniční rotě, tak jsem zvolil cestu po signálce a jel ji od trojstátí ( bavorsko, sasko, čechy) až po Znojmo. Za Aší je zcela zapomenutý kraj nádherných lesů a i vcelku bez turistů, až na Všeruby prostě nádhera, jízda pouze po lese, malá asfaltka, střídající se s štěrkem a položenými panely místy sice dost rozjěžděná lesáckou technikou, ale o to větší zpestření to bylo. Je pravdou, že po té co jsem se objevil mezi procesím lidí přímo na břehu černého jezera na šumavě, tak jsem signálku na chvíli opustil a jel dál kolem šumavy a lipna po silničkách co nejblíže hranicím, za lipnem jsem opět najel na čáru a jel až do Žofínského pralesa v novohradských horách, kde jsem trochu zakufroval, tam přespal a jel jsem dál. Třeboňsko, slavonicko, nádhera, potom Vranov nad Dyjí a pak hurá ke Znojmu, zde je to vše až moc prfektní ( nový asfalt, rovná cesta pomalu žádný kopeček) prostě nic moc pro mne, tak jsem to vzdal a otočil to už k domovu. Celkem najeto 1243 km. Stálo to za to a myslím že už cesta brzy nepůjde uskutečnit, protože se mimo ašska všude rychle budují z této cesty cyklostezky a sami nejlépe víte jaké je soužití cyklistů a motocyklistů. Cestou skoro celou v zákazu jsem byl odchycen pouze jednou lesní stáží v novohradských horách, ale poté co jsme si popovídali o smyslu cesty, tak jsem byl propuštěn s tím, že si příště pořídím povolení na každý zákaz vjezdu příslušného správce cesty :P .
Přílohy
Fotografie0223.jpg
i toto je využití obranného systému
Fotografie0222.jpg
slavonice znojmo
Fotografie0216.jpg
lipno hráz
Fotografie0208.jpg
šumava
Fotografie0210.jpg
u modravy
Fotografie0193.jpg
moje pohraniční rota
Fotografie0189.jpg
signálka
Fotografie0183.jpg
most přes ohři
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Šimi
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 27. kvě 2010 10:13:59

Re: Cesta po čáře

Nový příspěvek od Šimi » ned 03. říj 2010 14:16:55


Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 530
Registrován: úte 09. zář 2008 16:43:53
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Tady je Radegastovo

Re: Cesta po čáře

Nový příspěvek od radas » ned 03. říj 2010 16:39:42

:yes: :yes: :yes:

Uživatelský avatar
kenyo
Příspěvky: 1272
Registrován: úte 25. bře 2008 21:05:12

Re: Cesta po čáře

Nový příspěvek od kenyo » ned 03. říj 2010 17:34:05

tak to musela být paráda.. zááávist :yes: :yes:

Uživatelský avatar
K.O.zel
Příspěvky: 1241
Registrován: úte 01. dub 2008 17:30:32

Re: Cesta po čáře

Nový příspěvek od K.O.zel » pon 04. říj 2010 20:11:44

teda moc pekny simi! asi nejen vzhledem k memu veku o signalce slysim asi prvne a koukal jsem na par fotek a moc se mi to libi! chci se proto zeptat jestli existuje signalka nekde zakreslena nebo jestli je snadny se ji drzet kdyz uz na ni clovek nekdy najede...no zkratka jak na to aby ji clovek trefil a drzel se ji co nejdyl?

Uživatelský avatar
Béďa
Příspěvky: 83
Registrován: pon 04. říj 2010 20:04:23

Re: Cesta po čáře

Nový příspěvek od Béďa » pon 04. říj 2010 20:16:05

moc pěkný..já tam jel letos na tejden na dovču...ale eště na Bigu...ale bylo tam krásně... :yes:

Šimi
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 27. kvě 2010 10:13:59

Re: Cesta po čáře

Nový příspěvek od Šimi » úte 05. říj 2010 13:23:14

K.O.zel píše:teda moc pekny simi! asi nejen vzhledem k memu veku o signalce slysim asi prvne a koukal jsem na par fotek a moc se mi to libi! chci se proto zeptat jestli existuje signalka nekde zakreslena nebo jestli je snadny se ji drzet kdyz uz na ni clovek nekdy najede...no zkratka jak na to aby ji clovek trefil a drzel se ji co nejdyl?
Najdeš ji snadno, přijedeš k jakémukoliv bývalému kapitalistickému přechodu :lol: a těsně před ním je malinká asfaltka v pravo i vlevo, záleží na tobě na jakou stranu se dáš ( vždy do zákazu vjezdu) myslím, že to bylo na Folmavě jsem musel dávat stranou bedýnky našim obchodním spoluobčanům :P , protože zrovna na ní stály, jinak samotná signálka to není, já to jen tak nazval, signálka byla ostnatý plot před hranicí, zoraný před i za a v případě narušení byl dán tímto plotem signál a tato silnička vedla většinou těsně vedle, aby ho zabezpečovala a vedla od pohraniční roty k rotě to znamená od Aše do Bratislavy. V mapách už je také, ale většinou je z ní cyklostezka.

Uživatelský avatar
kenyo
Příspěvky: 1272
Registrován: úte 25. bře 2008 21:05:12

Re: Cesta po čáře

Nový příspěvek od kenyo » stř 06. říj 2010 22:32:54

je z ní cyklostezka ... kua jak k tomu normální člověk.. motorkář.. přijde že se ta zase přisí.aj cyklistí :evil: :no:
A jinak, mooc mě to láká tam vyrazit... otázka zní.. dá se to tam na motárdech? na těch mích špuntech bych tam teda jet nechtěl :mrgreen:
a druhá věc.. předpokládám, že jak nahoře píšeš, že si to okecal .., že si tam vojančil, takže si s lesní stráží nostalgicky zavzpomínal. Ale co my.. mladší ročníky.. jak moc se tam ty zákazy hrotí? S mím štěstím mě chytí hned v prvním :D:D

Uživatelský avatar
K.O.zel
Příspěvky: 1241
Registrován: úte 01. dub 2008 17:30:32

Re: Cesta po čáře

Nový příspěvek od K.O.zel » čtv 07. říj 2010 16:50:57

dik za odpoved. urco se tam nekdy vydam. a mozna i na tom kole hehe :lol:

Šimi
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 27. kvě 2010 10:13:59

Re: Cesta po čáře

Nový příspěvek od Šimi » pát 08. říj 2010 13:27:03

kenyo píše:je z ní cyklostezka ... kua jak k tomu normální člověk.. motorkář.. přijde že se ta zase přisí.aj cyklistí :evil: :no:
A jinak, mooc mě to láká tam vyrazit... otázka zní.. dá se to tam na motárdech? na těch mích špuntech bych tam teda jet nechtěl :mrgreen:
a druhá věc.. předpokládám, že jak nahoře píšeš, že si to okecal .., že si tam vojančil, takže si s lesní stráží nostalgicky zavzpomínal. Ale co my.. mladší ročníky.. jak moc se tam ty zákazy hrotí? S mím štěstím mě chytí hned v prvním :D:D
Na motorádu se to dá, jen některý úseky, kdy jsem spíše zabloudil a jel v kolejíc po technice, asi ne, ale jinak krásná cesta ovšem nejde jezdit rychle, nevíš co je za zatáčkou a zda není šotolina přímo v zatáčce asi tam nikdo neuklízí :P , záleží jaký úsek si vybereš, šumavu bych už určitě vynechal ( jako kdyby jsi projížděl václavák mezi lidma) novohradské hory nádherné, ale už tam začíná být plno, ale na ašsko a tachovsko se ještě určitě vrátím, krásné lesy, lidí ještě málo a u Studánky opravdu divoký západ :shock: :yes:

Uživatelský avatar
vasek
Příspěvky: 1363
Registrován: úte 01. dub 2008 11:36:12
Napiš "660" bez uvozovek: 660

Re: Cesta po čáře

Nový příspěvek od vasek » sob 09. říj 2010 1:15:14

moc pekny vylet, jednou se tam taky asi vydam, at uz na moto nebo jak psal kozel na kole :yes: + tenerce ty spunty dost slusi :)

Já...
Příspěvky: 417
Registrován: stř 23. dub 2008 9:49:14
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Rokycany

Re: Cesta po čáře

Nový příspěvek od Já... » sob 09. říj 2010 10:43:29

Byl jsem s kámošem v té části mezi Rozvadovem a Folmavou ( Český les ), a bylo to tam dost klidný. Je pravda že nebylo extra pěkný počasí, ale nepršelo. Podél té signálky jsem jel ve dvou, není to na závodění, ale v klidu a v pohodě se dá projet všude.

Uživatelský avatar
kenyo
Příspěvky: 1272
Registrován: úte 25. bře 2008 21:05:12

Re: Cesta po čáře

Nový příspěvek od kenyo » sob 09. říj 2010 19:48:49

děkuji děkuji, v tom případě na jaře nandám po roce motardy a vyrazím - tam se uričtě musím podívat :yes:

Šimi
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 27. kvě 2010 10:13:59

Re: Cesta po čáře

Nový příspěvek od Šimi » sob 09. říj 2010 22:16:59

kenyo píše:děkuji děkuji, v tom případě na jaře nandám po roce motardy a vyrazím - tam se uričtě musím podívat :yes:
zkus to určitě pokud to ještě jde. já chci v zimě nebo na jaře zkusit čáru od aše směr krušné hory, trochu to tam znám ( sloužil jsem na Božím daru :P ) a směr do Radkovo rajonu, pokud se k nám bude ještě znát, když XT je pro něj slabé ;)

Uživatelský avatar
K.O.zel
Příspěvky: 1241
Registrován: úte 01. dub 2008 17:30:32

Re: Cesta po čáře

Nový příspěvek od K.O.zel » stř 13. říj 2010 22:22:14

to skoro vypada na xt sraz na signalce :lol:

Uživatelský avatar
kenyo
Příspěvky: 1272
Registrován: úte 25. bře 2008 21:05:12

Re: Cesta po čáře

Nový příspěvek od kenyo » pát 15. říj 2010 21:51:42

K.O.zel píše:to skoro vypada na xt sraz na signalce :lol:
mno ale to je slovo do pranice :D akorát aby tam nebylo až moooc živo.. nerad si necchávám vyndavat broky ze zad :D

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti