Sezona 2008

Nějaké to slovo a pár fotek bohatě stačí...
Uživatelský avatar
LiTe
Příspěvky: 4269
Registrován: pon 24. bře 2008 23:44:19
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: C:\CR\LBC\CESKALIPA.exe
Kontaktovat uživatele:

Sezona 2008

Nový příspěvek od LiTe » pon 15. pro 2008 14:56:58

Pojdme si zavzpomínat na uběhlou sezonu, připište sem každý, jaké cesty jste absolvovali, jaký sraz, co se vám nejvíc líbilo a co vám zůstane nesmazatelně na paměti :yes:

Já začínám :
Nejlepší sraz : XT660.cz ve Štokách :yes:
Nejlepší zážitek: 3x Sosnová, radost ze zlepšování se v jízdě
Nejhorší zážitek: S Radkem jsme jeli po D1 cestou ze Štok, co jsme objížděli kempy, příšernej liják, já jsem byl promočenej komplet a vodu v botech, Jeli jsme cca 130+km/h, chtěli jsme ten děšť mít už za sebou, předjíždí mě nová Vectra a asi tak 50m předemou dostává v kolejích smyk a "driftuje" si mezi dvěma pruhy, dvě tři kličky a vrátil se naštěstí do normálu, v tu chvíly jsme měl příšernej pocit beznaděje :|
...:XT66oX SuperMotard:...lite.rajce.net......Moje XtXko
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Uživatelský avatar
TTrs
Příspěvky: 450
Registrován: stř 09. dub 2008 13:11:35
Napiš "660" bez uvozovek: 505

Re: Sezona 2008

Nový příspěvek od TTrs » pon 15. pro 2008 17:58:44

Sraz: Na srazy moc nejsem, takze bez hodnoceni.

:yes: Sosnova (2x) byla dobra rehabilitace. Jinak asi letos "nej" byla kratka testovaci vyjizdka noveho nastaveni, kdy jsem to otacel az na Lipne a stejne jsem nemel dost. :D

:no: levotociva zatacka u Krecovic, lopatka na 7 kusu a masa na tom taky nebyla nejlip :cry:

Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2624
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sezona 2008

Nový příspěvek od Radek » pon 15. pro 2008 18:30:33

Jelikož jsem byl jen na XT srazu, tak jednoznačně :yes: :)

Nejlepší zážitek? No já ani nevím, asi nemám žádnej nejlepší .. :mrgreen:

No a nejhorší zážitek si moc dobře pamatuju. Jel jsem někde úplně mimo civilizaci, sám jsem nevěděl kde to vlastně jsem a do cesty se mi postavil potok. Tak jsem ho chtěl přebrodit, jenže už jsem v něm zůstal. GPS jsem nechal doma a říkat někomu kde sem bylo zbytečný, protože jsem to prostě ani sám nevěděl :D . Nakonec se mi podařilo se přes ten potok nějak dostat, ale fakt hnusný pocit :P. Já jsem ale na podobný věci talent :), taky jsem jednou autem zapadnul v bahně někdy po půlnoci a ven jsem se dostal až v 5 ráno :mrgreen: . Nakonec zafungovali sněhové řetězy :yes:

Uživatelský avatar
totr
Příspěvky: 1329
Registrován: pon 31. bře 2008 20:24:35

Re: Sezona 2008

Nový příspěvek od totr » pon 15. pro 2008 21:49:15

Je předčasné hodnotit sezonu, která ještě neskončila :twisted:

Uživatelský avatar
kenyo
Příspěvky: 1272
Registrován: úte 25. bře 2008 21:05:12

Re: Sezona 2008

Nový příspěvek od kenyo » úte 16. pro 2008 0:30:37

totr> tohle se hodnotí jako provokace a za to se dostává ve vyspělích zemích na budku :evil: :twisted: :mrgreen:

srazy > nehodnotím nestíhal jsem se nikam podívat

:yes: > no.1 když sem v únoru poprvé vyjel na XTX .. bylo to jen pár km a byl sem zmrzlej jako drozd ale byla to prostě nádhera
no.2 když sem složil motku pro crashi a poprví (po pár krátkých testovacích jízdách) vyrazil na výlet s kámošema na šumavu .. byl to nádhernej pocit že sem se nezabil a můžu dál jezdit .. a navcí šumava.. no comment :yes: :yes:

:no: > špatná vzpomínka na nějaké zatmění v hlavě, big misteak and jedná pravá zvlněná kamarádka u Libomyšle :evil: No more thanks :evil:

Jinak sezona vcelku pozitiní.. žiju.. a 9tkm na kontě taky ujde :yes: ;)

Uživatelský avatar
Milala
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 19. čer 2008 22:05:21
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Sezona 2008

Nový příspěvek od Milala » úte 16. pro 2008 10:15:56

LiTe píše:Pojdme si zavzpomínat na uběhlou sezonu, připište sem každý, jaké cesty jste absolvovali, jaký sraz, co se vám nejvíc líbilo a co vám zůstane nesmazatelně na paměti :yes:

Já začínám :
Nejlepší sraz : XT660.cz ve Štokách :yes:
Nejlepší zážitek: 3x Sosnová, radost ze zlepšování se v jízdě
Nejhorší zážitek: S Radkem jsme jeli po D1 cestou ze Štok, co jsme objížděli kempy, příšernej liják, já jsem byl promočenej komplet a vodu v botech, Jeli jsme cca 130+km/h, chtěli jsme ten děšť mít už za sebou, předjíždí mě nová Vectra a asi tak 50m předemou dostává v kolejích smyk a "driftuje" si mezi dvěma pruhy, dvě tři kličky a vrátil se naštěstí do normálu, v tu chvíly jsme měl příšernej pocit beznaděje :|
Štoky byly fajn a pak ten pojezd po Jižních Čechách :yes: :yes: :yes:
Výlet na Lipno a zatáčky u Prachatic a taky pravidelná dávka emocí u nás kolem Vltavy a Orlíka :D :P :yes:
Mám dva, jedno podjetí zadku na prachu v pravotočivce s neomylnou jízdou do protisměru, kde naštěstí nic nejelo (konec v pangejtu) a pak srpnový kolmáč s autem v Týnci nad Sázavou-ten mě fakt sral. Kromě ztraceného měsíce sezóny mě ještě teď občas bolí kostrč z toho letu vzduchem :no:
XT660X....eXTra potěšení

Uživatelský avatar
ReniXT
Příspěvky: 239
Registrován: sob 19. dub 2008 19:14:05
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Malacky, SR

Re: Sezona 2008

Nový příspěvek od ReniXT » úte 16. pro 2008 20:10:49

Nejlepsi sraz - na zrazy nechodim. Na XT-zraz som chcela ist, no nakoniec z toho nic nebolo.

Najlepsi zazitok - Grossglockner :yes:

Najhorsi zazitok - lavotociva smyklava pred Kosicami :(

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 hostů