Holub

Doufám, že to nebude příliš aktivní téma...
Uživatelský avatar
_Snakee
Příspěvky: 58
Registrován: stř 02. kvě 2012 21:23:14
Bydliště: Praha 4

Holub

Nový příspěvek od _Snakee » ned 17. čer 2012 21:28:37

Zdar všem.

Nevím jestli tohle zrovna patří sem, ale musím se s vámi podělit o včerejší zážitek.

Když jsem začal jezdit na XT, měl jsem půjčenou integrálu od Sharku. Celkem dobrá, ale na můj občas bolavý krk celkem těžká. Tak jsem po dluhém přemýšlení koupil MX helmu od AGV RC-5 http://img3.hyperinzerce.cz/x-cz/inz/47 ... -pro-1.jpg.
Mnohem menší odpor při jízdě ve větších rychlostech a žádné problémy s neustálým pootevíráním plexi na semaforech.

Ale k věci.

Kamrád koupil Husaberg 570, dal na ní motardové kola a že vyjedeme na vyjížďku. Pěkná rovinka, tak si to valím asi 140 a koukám z leva letí asi 3m nad zemí holub. Říkám si, přece není blbej aby se mi nevyhnul. Dráha jeho letu začínala být trochu nepříjemně se svažující.

A najednou prásk a já mám brýle od krve. Normálně jsem ho trefil tím rámem co je na bradě a odpálil ho někam stranou. Otřel jsem si z brýlí krev a o kilák dál zastavil. Představa co by se stalo kdyby byl o 5cm výš a trefil mně do brýlí nebo níž a do krku se mi honí hlavou ještě teď. A to že jsem neměl na hlavě tu integrálu a měl tuhle byl taky dar.

Takže pokud někde uvidíte holuba jak vám kříží cestu tak mu moc nevěřte že se vyhne. :o Radši uhněte první :lol: . Já měl z pr... kliku.
Naposledy upravil(a) _Snakee dne pon 20. kvě 2013 21:33:51, celkem upraveno 1 x.
>>>> XT660X <<<<
I like my bike. :-D
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Uživatelský avatar
vencysta
Příspěvky: 301
Registrován: čtv 15. říj 2009 10:32:02
Bydliště: Týn nad Vltavou

Re: Holub

Nový příspěvek od vencysta » pon 18. čer 2012 7:02:24

To musela bejt pořádná pecka :o

Uživatelský avatar
venca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 10. kvě 2008 21:21:18
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Holub

Nový příspěvek od venca » pon 18. čer 2012 8:24:27

Nojo,to se někdy stane.Asi před 3 roky jsem takhle podobně trefil kosáka.Napálil mě ale spoj zrcátka a řidítek a bezvadně se mi rozstříknul na bundu.Člověk se strašně lekne.Asi před 10 dni přijíždím do vesnice kolem stromů a z nich vylétnul nějaký dravec,nevím jestli poštolka nebo co to bylo.Dostal jsem ránu da ramene a křídlem přes hubu(helmu).Lekl jsem se jako prase a je jasné že kdyby mě to trefilo přímo,tak mě to z motorky sundalo...........fuj,blbej zážitek. :o

prokyn
Příspěvky: 11
Registrován: sob 20. bře 2010 23:12:32

Re: Holub

Nový příspěvek od prokyn » pon 18. čer 2012 21:21:40

Kdysi, ještě na Cagive Elephant 125 jsem trefil nějakýho vrabce, resp. vrabec trefil mě přímo na ohryzek, no pomalu sem rozhodně nejel, rána to byla slušná :yes: Dravce, sovu, jsem trefil jen předním sklem od Oktávky :roll:

Uživatelský avatar
_Snakee
Příspěvky: 58
Registrován: stř 02. kvě 2012 21:23:14
Bydliště: Praha 4

Re: Holub

Nový příspěvek od _Snakee » ned 24. čer 2012 10:59:14

vencysta píše:To musela bejt pořádná pecka :o
Když nad tím zpětně přemýšlím tak bych čekal že ta rána bude větší. Asi jak jsem to už v těch posledních vteřinách čekal tak jsem zatnul krk.

Spíš byl pak hnusnej ten smrad. Ještě že nemám slabej žaludek. Mohl jsem si k tomu ještě nablejt do helmy. :mrgreen:
>>>> XT660X <<<<
I like my bike. :-D

Šimi
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 27. kvě 2010 10:13:59

Re: Holub

Nový příspěvek od Šimi » pát 20. črc 2012 5:58:19

Na jaře jsem se potkal se srnou, nechápu jak, ale naběhla do mne z boku, rovnou pod padáky, čistá rána zlomený vaz, ani krev kolem ní nebyla, klepal jsem se potom ještě jak dlouho, nedávno jedu po ránu do práce a ze silnice pře mnou vzlétly dvě kachny, jedné jsem uhnul hlavou jak jsem se lek a druhá to dostala páčkou od spojky, to bylo kolem najednou peřího jak na peřinu, jak dopadla ani nevím, ani jsem nezastavoval a jel pořád dál, ale stejně nic moc, hlavně to leknutí :no:

Uživatelský avatar
_Snakee
Příspěvky: 58
Registrován: stř 02. kvě 2012 21:23:14
Bydliště: Praha 4

Re: Holub

Nový příspěvek od _Snakee » pon 10. zář 2012 20:28:47

To Šimi: Tak na tebe by si měla zvěř dát sakra pozor. :D To jsem s holubem celkem čučkař. :oops:
>>>> XT660X <<<<
I like my bike. :-D

Šteiza
Příspěvky: 5
Registrován: pát 11. říj 2013 10:01:51
Napiš "660" bez uvozovek: 660
Bydliště: Hovorany

Re: Holub

Nový příspěvek od Šteiza » úte 03. pro 2013 9:37:17

To mě tak dobře začala sezona.První vyjížďka,na STK a kilometr od baráku rana do přílby jak sviňa.Měl sem Caberg výklopnů a dostal sem to přímo do plexi.Naštěstí sem mohl jet tak 70.V přlbě bylo pár hnědých pérek,tak sem myslel,že to byl vrabec.Když sem jel potom zpátky,prohledám škarpu a našel sem tam mrtvů, pěkně macatů bažantí slépku.Nekdy stačí opravdu málo.

Uživatelský avatar
vitaminc
Příspěvky: 471
Registrován: pon 23. úno 2009 14:02:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Holub

Nový příspěvek od vitaminc » čtv 05. pro 2013 8:31:24

vím, že je to mimo mísu, ale když slyším problémy s ptáky, vybavuje se mi tahle fajn písnička :)
http://youtu.be/LlfudnmbaOw

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host