Tak já taky

Doufám, že to nebude příliš aktivní téma...
Uživatelský avatar
Viteslav
Příspěvky: 17
Registrován: sob 29. zář 2012 21:28:43
Napiš "660" bez uvozovek: 660
Bydliště: Chomutov 43004
Kontaktovat uživatele:

Tak já taky

Nový příspěvek od Viteslav » ned 11. srp 2013 15:28:21

Včera,to je v sobotu jsem jel za kámošem na modelářské letiště.Cestu jsem věděl přibližně a pak se snad doptám.Tak jsem se před cílem zeptal a ti šulíni mě schválně poslali jinam.Vyjel jsem ze zatáčky a už jsem v tom lítal.Jo a den předtím celý den a noc pršelo.Svah dolů v poli a na něm tak 10 a více cm bahna,které bylo v pohybu a neustále doplňované ze stavby.Já na motárdu,během chvilky bahno ucpalo přední kolo v blatníku a zadek jak bahenní koule a mě to bylo hned jasné,co přijde.Ještě jsem to vzal bokem do trávy,ale ta se jen tak tvářila,že je to tráva,protože jsem hodil solidní dršku a vybagroval jsem hromadu bahna,co byla pod trávou.Mašina mi spadla na nohu a podržela si me za ni,takže nemít pořádné boty,tak mám po kotníku,takhle akorát drobet pajdám.Mašinu jsem vyhrabal,s problémy jsem odjel na pumpu a tam jsem v myčce prošustroval 40 kč,než jsem ji dostal z nejhoršího a pak jsem ji domyl doma,takže ponaučení,s hladkými gumami nelez do mokrého terénu. Víťa
Bolest je dobrá věc , aspoň víš , že žiješ
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Uživatelský avatar
packi
Příspěvky: 383
Registrován: sob 20. čer 2009 17:05:00
Napiš "660" bez uvozovek: 660
Bydliště: Třinec

Re: Tak já taky

Nový příspěvek od packi » sob 12. říj 2013 19:28:10

se stane, hlavne ze to bylo do mekeho a nic se nestalo :yes: ...jsem rad, ze i Xkari jsou priznivci bahna ;)

Uživatelský avatar
_Snakee
Příspěvky: 58
Registrován: stř 02. kvě 2012 21:23:14
Bydliště: Praha 4

Re: Tak já taky

Nový příspěvek od _Snakee » pon 21. říj 2013 21:38:07

Jsme příznivci bahna, ale většinou jen jednou. :-D Podruhé to zkouší leda blázen. :D
>>>> XT660X <<<<
I like my bike. :-D

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů