Výměna řetězovky

Zde můžete psát návody a postupy na všechny možné servisní práce na XTčku.
Uživatelský avatar
pytel
Příspěvky: 262
Registrován: ned 06. dub 2008 9:34:30

Re: Výměna řetězovky

Nový příspěvek od pytel » pát 29. bře 2013 18:50:29

BOB píše:Hosi, moc to myslim dramatizujete...Normalne jsem vzal racnu a dotahl to dle chuti a hotovo.....Jsem automechanik a kdyby se pri opravach aut melo vse dotahovat momentakem, tak by si clovek nevydelal ani na slanou vodu....pro ty rypave, jeste si mi nikdy nestalo, ze by se po me neco samo povolilo (ale par zavitu uz jsem serval :D )

Takze nic neres, vem racnu, dotahni a odchod na parek. Pokud si neveris, kapni tam trochu lepidla na zavity napr. Loctite a je to jak se Sovetskym svazem na vecne casy....Jestli si myslis, ze by ti to v nejakem motoservisu vc. znackoveho dotahovali momentakem, tak to je naivita.
moje rec ja vyndavam rozetu i kdyz to cistim, tak dvakrat za rok, utahuju ty srouby proste odhad, lepidlo nedavam a kdyz to delam priste tak rozhodne povoleny nejsou to ani omylem, momentak na takovyhle veci proste nepouzivam 8-)
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Uživatelský avatar
BOB
Příspěvky: 61
Registrován: stř 21. črc 2010 12:30:41
Bydliště: Uherský Brod

Re: Výměna řetězovky

Nový příspěvek od BOB » pát 29. bře 2013 20:51:51

pytel píše:
BOB píše:Hosi, moc to myslim dramatizujete...Normalne jsem vzal racnu a dotahl to dle chuti a hotovo.....Jsem automechanik a kdyby se pri opravach aut melo vse dotahovat momentakem, tak by si clovek nevydelal ani na slanou vodu....pro ty rypave, jeste si mi nikdy nestalo, ze by se po me neco samo povolilo (ale par zavitu uz jsem serval :D )

Takze nic neres, vem racnu, dotahni a odchod na parek. Pokud si neveris, kapni tam trochu lepidla na zavity napr. Loctite a je to jak se Sovetskym svazem na vecne casy....Jestli si myslis, ze by ti to v nejakem motoservisu vc. znackoveho dotahovali momentakem, tak to je naivita.
moje rec ja vyndavam rozetu i kdyz to cistim, tak dvakrat za rok, utahuju ty srouby proste odhad, lepidlo nedavam a kdyz to delam priste tak rozhodne povoleny nejsou to ani omylem, momentak na takovyhle veci proste nepouzivam 8-)
JJ, Loctitce muze dat, kdyz to uz nehodla povolovat, osobne bych lepidlo na zavity do hliniku moc necpal, pokud se to chystas vytahovat opakovane, pak se zavit v hliniku muze nadmerne opotrebit. Hlinik je dost eleasticky sam o sobe, takze staci dobre dotahnout, nepretahnout. Nehledejte v tom zadnou vedu.
Tož dobře to čistí....

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů