Lepící sedlo

Zde můžete psát návody a postupy na všechny možné servisní práce na XTčku.
Uživatelský avatar
hightower
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 28. kvě 2009 22:01:58
Bydliště: Jičín

Lepící sedlo

Nový příspěvek od hightower » čtv 22. črc 2010 13:58:15

Chci se zeptat, jestli se to taky někomu nestalo, ale z ničeho nic mi začala lepit část sedla ( pravý modrý pruh), ale jako samlepka. Zkoušel jsem to umýt téměř vším možným, ale nic nepomáhá. Teď to musím před každou jízdou natřít včelím voskem, jinak se odtrhuji jako z mucholapky. :cry: :cry: :cry:. Nic agresivního mi na něj nevyteklo. Tak už nevím.
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Kudrnáč
Příspěvky: 20
Registrován: stř 25. bře 2009 10:35:01

Re: Lepící sedlo

Nový příspěvek od Kudrnáč » pát 23. črc 2010 11:29:36

Blbá poznámka,nemáš náhodou něco na kalhotech?Páč sedlo z jedné strany je divný.

Uživatelský avatar
LiTe
Příspěvky: 4269
Registrován: pon 24. bře 2008 23:44:19
Bydliště: C:\CR\LBC\CESKALIPA.exe
Kontaktovat uživatele:

Re: Lepící sedlo

Nový příspěvek od LiTe » pát 23. črc 2010 12:13:13

nahod foto kdyžtak
...:XT66oX SuperMotard:...lite.rajce.net......Moje XtXko

Uživatelský avatar
hightower
Příspěvky: 77
Registrován: čtv 28. kvě 2009 22:01:58
Bydliště: Jičín

Re: Lepící sedlo

Nový příspěvek od hightower » pát 23. črc 2010 20:16:57

Kudrnáč píše:Blbá poznámka,nemáš náhodou něco na kalhotech?Páč sedlo z jedné strany je divný.
Ze začátku jsem si to taky myslel, ale jezdím v maskáčích nebo ve firemních čerňácích, oboje je bavlna. Nejdřív jsem si myslel, že je to od mšic, nebo něco sladkého ze stromu ale za život, to nešlo dolu. Trochu to pustilo po přípravku na čištění kůže. Jediný co je na tom sedle vidět, je že je to v místě pravé nohy lehce oleštěné. Myslel jsem si že to způsobuje sluníčko ( jak je přidzvednutá od OTR a víc na pravou stranu svítí ), ale je to stejné ikdyž to celé umeju a je v garáži. Jo a v Yamaze v Nové Pace mi řekli, že neví ci by to mohlo být, ale reklamace a záruka se na to nevztahuje. To bych bl*l velebnosti :cry: :cry: :cry:
Pokusím se sem dát foto

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů