chyba č.14

Zde můžete psát návody a postupy na všechny možné servisní práce na XTčku.
Uživatelský avatar
Robert Kostka
Příspěvky: 35
Registrován: sob 24. říj 2009 12:56:08
Bydliště: Střezimíř (okr. Benešov)

chyba č.14

Nový příspěvek od Robert Kostka » sob 09. črc 2011 20:54:57

Zdravím, nevíte někdo, co znamená, když na displeji svítí chyba č.14? Zároveň s tím pořád svítí kontrolka poruchy motoru (autodiagnostika). Motorka jede, ale špatně spaluje. Má nepravidelný chod a má snahu chcípat. Jen dodám, že se mi to začalo dít po té, co při bouřce pořádně "zmokla". Ale když stála na místě, za klidu.
Moto: XT660R, r.v.2008.

Díky Robert
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

klr650
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 18. čer 2009 17:34:17

Re: chyba č.14

Nový příspěvek od klr650 » sob 09. črc 2011 21:48:55

Robert Kostka píše:Zdravím, nevíte někdo, co znamená, když na displeji svítí chyba č.14? Zároveň s tím pořád svítí kontrolka poruchy motoru (autodiagnostika). Motorka jede, ale špatně spaluje. Má nepravidelný chod a má snahu chcípat. Jen dodám, že se mi to začalo dít po té, co při bouřce pořádně "zmokla". Ale když stála na místě, za klidu.
Moto: XT660R, r.v.2008.

Díky Robert
Zdarec,je to závada na snímač nasávaného vzduchu,otázka jen jestli je to v gáblech nebo je po čidle,nejlíp zkusit asi vyměnit čidlo a uvidíš!!

Uživatelský avatar
Robert Kostka
Příspěvky: 35
Registrován: sob 24. říj 2009 12:56:08
Bydliště: Střezimíř (okr. Benešov)

Re: chyba č.14

Nový příspěvek od Robert Kostka » ned 10. črc 2011 9:16:59

klr650 píše:
Robert Kostka píše:Zdravím, nevíte někdo, co znamená, když na displeji svítí chyba č.14? Zároveň s tím pořád svítí kontrolka poruchy motoru (autodiagnostika). Motorka jede, ale špatně spaluje. Má nepravidelný chod a má snahu chcípat. Jen dodám, že se mi to začalo dít po té, co při bouřce pořádně "zmokla". Ale když stála na místě, za klidu.
Moto: XT660R, r.v.2008.

Díky Robert
Zdarec,je to závada na snímač nasávaného vzduchu,otázka jen jestli je to v gáblech nebo je po čidle,nejlíp zkusit asi vyměnit čidlo a uvidíš!!
Ahoj, tak jsem prošel hadičky u sání. Jedna, která vede zřejmě k tomu čidlu, byla vytažená. Takže problém vyřešen. Díky za tu informaci, ohledně hlášené chyby, aspoň člověk ví, kde začít šťourat :) .

Robert

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů