Pálí pojistku od systému vstřikováni paliva

Zde můžete psát návody a postupy na všechny možné servisní práce na XTčku.
garo
Příspěvky: 11
Registrován: pát 02. led 2015 23:17:56
Napiš "660" bez uvozovek: 660

Pálí pojistku od systému vstřikováni paliva

Nový příspěvek od garo » čtv 18. čer 2015 19:53:29

Ahoj, měl jsem takovou menší nehodu. V zatáčce když jsem byl v náklonu mi podjelo kolo a já jsem se hezky svez po asfaltu. Yamaha xt 660 x (2008, 30 000km). Motorce nic není, až na odřený kryt výfuku, odřenou stupačku, zavaží na řídítkách a ohlou brzdovou páčku. Jelikož já jsem si pádem zavinil nepěknou zlomeninu kotníku tak nemam možnost se na to podívat. Ale kamarád než mi to přivez mi řek že po nastartovaní a ujetých pár setmetru spáli pojistku od systému vstřikováni paliva a už nechce samozřejmě naskočit :-/ Než budu schopen se na to pořádně podívat a řict na 100% co to konkretně dělá, neměl někdo z vás nahodou podobný problem? Dokaď ležím na posteli tak bych chtěl co nejvíce info díky moc :-)
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Uživatelský avatar
venca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 10. kvě 2008 21:21:18
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Pálí pojistku od systému vstřikováni paliva

Nový příspěvek od venca » čtv 18. čer 2015 21:15:32

garo píše:Ahoj, měl jsem takovou menší nehodu. V zatáčce když jsem byl v náklonu mi podjelo kolo a já jsem se hezky svez po asfaltu. Yamaha xt 660 x (2008, 30 000km). Motorce nic není, až na odřený kryt výfuku, odřenou stupačku, zavaží na řídítkách a ohlou brzdovou páčku. Jelikož já jsem si pádem zavinil nepěknou zlomeninu kotníku tak nemam možnost se na to podívat. Ale kamarád než mi to přivez mi řek že po nastartovaní a ujetých pár setmetru spáli pojistku od systému vstřikováni paliva a už nechce samozřejmě naskočit :-/ Než budu schopen se na to pořádně podívat a řict na 100% co to konkretně dělá, neměl někdo z vás nahodou podobný problem? Dokaď ležím na posteli tak bych chtěl co nejvíce info díky moc :-)
Zkus se podívat na kabely co jdou přes krk řízení,někdy se to tam skřípne a pak to blbne. Jinak jít po kabelech a kontrolovat.
Copak jsi měl za boty že máš štíplej kotník?? Tak brzké uzdravení :yes: :yes:

garo
Příspěvky: 11
Registrován: pát 02. led 2015 23:17:56
Napiš "660" bez uvozovek: 660

Re: Pálí pojistku od systému vstřikováni paliva

Nový příspěvek od garo » pát 19. čer 2015 11:49:52

Vyzkoušim děkuji, sice těch kablíku tam je nehorázna spousta ale budu se muset na to mrknout ;) ....Boty? Myslel jsem že se někdo zepta :D . Právě boty jsem neměl "žádné" jel jsem z práce za kamarádem a měl jsem pracovni boty :-/ Moje debilní chyba. Mít boty na moto nestalo by se mi to :-(

garo
Příspěvky: 11
Registrován: pát 02. led 2015 23:17:56
Napiš "660" bez uvozovek: 660

Re: Pálí pojistku od systému vstřikováni paliva

Nový příspěvek od garo » pát 19. čer 2015 12:07:39

Moc se v xtečku ještě nevyznam, mám ji teprve chvili no :-(. Mě tak napadlo možná to je kravina ale kde vede ten kabel? Když to pali pojistku od vstřiku tak kabel vede na samotný vstřik a nevede taky někde do heftu kde se přidava plyn?To je asi blbost co? Když se plyn přidava mechanicky lankem. Vim že jak jsme jel delši vyjiždku tak mi vypadli šroubky a rozpadla se mi ta skříňka kde je chcipak, ale dal jsem nove šroubky a bylo to okej. Jelikož kolegovi to vždy chciplo jak jel, ale nezkoušel to mit nastartovane delši dobu na volnoběh na mistě.

garo
Příspěvky: 11
Registrován: pát 02. led 2015 23:17:56
Napiš "660" bez uvozovek: 660

Re: Pálí pojistku od systému vstřikováni paliva

Nový příspěvek od garo » pát 19. čer 2015 12:32:07

Mmm tak to asi blbost je, našel jsem na internetu ele. system a vypadato že od pojistky to jde přimo do vstřiku :D

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů