Cvakanie retaze?

Zde můžete psát návody a postupy na všechny možné servisní práce na XTčku.
x5go
Příspěvky: 15
Registrován: stř 13. pro 2017 12:56:57
Napiš "660" bez uvozovek: 660

Cvakanie retaze?

Nový příspěvek od x5go » čtv 05. dub 2018 19:34:02

Zdravím, cez leto som si domov doviezol motorku XT 600E ale verím že to bude dosť podobné XT660.Pre začiatok keď som ju mal prvé dni doma budto som to nespozoroval(nová mašina) človek sa sústredí len nato, len potom cca za mesiac prišla výmena gufera pod výstupným hriadelom a ak som išiel dať dole sekundár som si všimol že je povolené a zaistovacia podložka je zlomená takže sa to nedalo zaistiť mimo iného tam bol nános blata.Tak som objednal novú podložku zložil zaistil a pár dní nato som spozoroval, také cvakanie ktoré prelínalo také strašne jemné ako keby šúchanie.Bolo mi povedané aby som vymenil retazovú sadu, tá sa cez zimu vymenila včera som vytiahol moto a znova problém pretrvával už neviem čo skúsiť.Bol som sa previezt asi 100km prvých 20-30km to bolo dobre, a potom to začalo také cvakanie alebo cvrlikanie.Najviac som to pocítil pri dobrzdovaní na semafore to bolo najintenzívnejšie, ale ked som pridal tak sa to zrýchlilo a bolo to zanedbatelné.Takisto je jedno či dobrzdujem na spojke, na neutráli alebo na rýchlosti stále je ten zvuk taký istý.Tak som sa dalej vozil bez zastavenia, a po niekolko desiatkoch km to zasa prestalo, a pred domom ked som už parkoval som podradoval a pri podradení som pustil plyn a išiel som úplne skoro na volnobehu ked to len odpalovalo, a zrazu vtedy to začalo pri tomto plyne.Ďakujem všetkým za rady.
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Uživatelský avatar
PetríkJ
Příspěvky: 365
Registrován: čtv 26. čer 2014 12:41:23
Napiš "660" bez uvozovek: 660

Re: Cvakanie retaze?

Nový příspěvek od PetríkJ » pát 06. dub 2018 13:55:59

Ahoj tento istý problém je na offmoto aj motoride (ak si to teda nepísal Ty) nadpisy tiež cvakanie reťaze

x5go
Příspěvky: 15
Registrován: stř 13. pro 2017 12:56:57
Napiš "660" bez uvozovek: 660

Re: Cvakanie retaze?

Nový příspěvek od x5go » pát 06. dub 2018 19:16:05

Hej, len ci nahodou neviete tu poradit co by to mohlo byť?Lebo tu som vždy dostal radu čo mi vyriešila problém. :yes: :yes: :yes:

x5go
Příspěvky: 15
Registrován: stř 13. pro 2017 12:56:57
Napiš "660" bez uvozovek: 660

Re: Cvakanie retaze?

Nový příspěvek od x5go » pon 09. dub 2018 12:12:12

Zdravím, tak dnes som sa išiel s priatelkou previezť tak som jej povedal nech to skúsi natočiť síce dosť fúkalo ale je to tam na jednom úseku dosť počuť.Video- https://www.youtube.com/watch?v=d6dr8cFGqv4 .Skoro na celom videu je počuť fúkanie ale cca pri 1:25 zdvihne telefón vyššie a tam to je pár sekúnd zretelne počuť.Robí to furt po zohriaty pri malom plyne, pri večšom neviem lebo to nieje počuť budto cez motor alebo že moc fúka.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů