Promazání spojkového bowdenu

Zde můžete psát návody a postupy na všechny možné servisní práce na XTčku.
Uživatelský avatar
kenyo
Příspěvky: 1272
Registrován: úte 25. bře 2008 21:05:12

Re: Promazání spojkového bowdenu

Nový příspěvek od kenyo » ned 04. led 2009 12:57:41

Jorge píše:Radku jestli to byla Jawa tak tam praskají všechny lanka ať mažeš nebo ne.Já nemažu nikdy u jaw a ČZ jsem měnil lanka neustále a za dvacet let po revoluci co jezdím japonce a italy tak se mi to ještě nestalo a to těch motorek bylo už víc než dvacet
tak to teda musím nesouhlasit :evil: jezdil jsem leta ( :evil: 7let) na panelce a ani jednou se mi nestalo že by mě někde prasklo lanko a to jsem jezdil kolem 5ti tis. km ročně.. což neni nic moc ale ani málo :twisted: . Každý rok jse lanko prolil na začátku sezony olejem M6A a hotovo. Pravda když sem viděl že je nějaké načaté tak jsem ho vyměnil.. ale to bylo asi jedou nebo dvakrát což je myslím normální. Takže opatrně s těma jawama :evil: ;) :mrgreen:
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Uživatelský avatar
totr
Příspěvky: 1329
Registrován: pon 31. bře 2008 20:24:35

Re: Promazání spojkového bowdenu

Nový příspěvek od totr » ned 04. led 2009 14:38:58

Jorge píše:Radku jestli to byla Jawa tak tam praskají všechny lanka ať mažeš nebo ne.Já nemažu nikdy u jaw a ČZ jsem měnil lanka neustále a za dvacet let po revoluci co jezdím japonce a italy tak se mi to ještě nestalo a to těch motorek bylo už víc než dvacet
Jorge, když ti ty motorky jenom stály v garáži, tak se nediv, že se ti na nich nic nevysralo (kromě toho co jsi sprasil sám) :P :lol: :lol:

Uživatelský avatar
K.O.zel
Příspěvky: 1241
Registrován: úte 01. dub 2008 17:30:32

Re: Promazání spojkového bowdenu

Nový příspěvek od K.O.zel » ned 04. led 2009 15:38:22

tak v manualu pisou ze bovdeny mazat a doporucujou motorovej olej

Uživatelský avatar
kenyo
Příspěvky: 1272
Registrován: úte 25. bře 2008 21:05:12

Re: Promazání spojkového bowdenu

Nový příspěvek od kenyo » pon 26. led 2009 15:20:57

jen malá modifikace totrova přípravku na mazání.. kdo nemá, jako třeba já, tak stačí kousek hadičky o vnitřním průměru aby prošel váleček na lanku a odpovídající stahovací kroužek na hadice ;) Vazelínku ve sprayi nastříkat takové množství do hadice aby mohla natékat do bowdenu a čekat .. trvá to cca 10 min než to proteče :yes:
Přílohy
DSC08818.JPG

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti