Ovce na vlka

Cokoli co se může na delších cestách hodit - a čemu se případně vyvarovat.
Uživatelský avatar
K.O.zel
Příspěvky: 1241
Registrován: úte 01. dub 2008 17:30:32

Ovce na vlka

Nový příspěvek od K.O.zel » úte 09. srp 2011 15:33:29

tohle je dotaz asi hlavne pro totra, jaryna a jarka...kde a jak sehnat ten kozich na sedlo? na co si dat pri koupi majzla apod...a jak to tam prichytit? predem dikec za infoooo
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Šimi
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 27. kvě 2010 10:13:59

Re: Ovce na vlka

Nový příspěvek od Šimi » ned 18. zář 2011 18:55:48

K.O.zel píše:tohle je dotaz asi hlavne pro totra, jaryna a jarka...kde a jak sehnat ten kozich na sedlo? na co si dat pri koupi majzla apod...a jak to tam prichytit? predem dikec za infoooo
co když prší, hned to sundaváte? :o

Uživatelský avatar
jaryn
Příspěvky: 275
Registrován: úte 10. čer 2008 15:03:27
Bydliště: Hošťálková

Re: Ovce na vlka

Nový příspěvek od jaryn » pon 19. zář 2011 16:57:51

Zdar, kůži jsem koupil v místním obchodě od majitele, který chová ovce doma (cenu jsi už nepamatuju ale určutě to nebylo víc jak 500). Vybíral jsem z několika velikostí a barev (nakonec zvítězil mladý beránek tm. hnědé barvy :) ). Tu jsem potom přiložil na sedlo a přibližně vystříhl stejný tvar nůžkama. Na přichycení jsem přišil dvě packy z boku, které potom navážu na rám XT, ale jezdil jsem na ní i tak, že jsem ji tam pouze položil a pak na ní sedl - neposunula se. ToTr to má myslím přichycené cvokem na sedle...ale přesně nevím - on se určitě taky ozve ;) .

KDYŽ PRŠÍ TAK SE SUNDÁ :D

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti