Slovensko

Cokoli co se může na delších cestách hodit - a čemu se případně vyvarovat.
Uživatelský avatar
K.O.zel
Příspěvky: 1241
Registrován: úte 01. dub 2008 17:30:32

Slovensko

Nový příspěvek od K.O.zel » úte 28. úno 2012 13:24:05

chystam se pravdepodobne na kratkou moto dovolenou na slovensko...a tak bych rad poprosil nejen slovenske kolegy o nejaky tipy co urcite neminout...co je treba videt, kudy je treba jet apod. no a hlavne taky jestli mate nejaky tip kde se da dobre pojezdit off. klido nakej lom, ci verejne pristupnou trat a tak. lokace - okoli popradu (siroke okoli ;) ) predem diky
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Uživatelský avatar
vitaminc
Příspěvky: 471
Registrován: pon 23. úno 2009 14:02:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovensko

Nový příspěvek od vitaminc » stř 29. úno 2012 16:58:17

Jezdim na slovensko docela pravidelne. Vim ze pred trencinem od smeru z uherskyho hradiste ja trat. Jeji pristupnost neznam, ale jedu tam pristi patek tak zjistim vic. Je to kousek za hranicema

AndyTenere
Příspěvky: 148
Registrován: čtv 16. črc 2009 13:34:45

Re: Slovensko

Nový příspěvek od AndyTenere » stř 29. úno 2012 18:51:17

K.O.zel píše:chystam se pravdepodobne na kratkou moto dovolenou na slovensko...a tak bych rad poprosil nejen slovenske kolegy o nejaky tipy co urcite neminout...co je treba videt, kudy je treba jet apod. no a hlavne taky jestli mate nejaky tip kde se da dobre pojezdit off. klido nakej lom, ci verejne pristupnou trat a tak. lokace - okoli popradu (siroke okoli ;) ) predem diky
Aj ked uz endurko nejazdim,skusim ti nieco pozistovat. Na pojazdenie tu toho mame habadej,ale pozor! cim blizsie k Tatram,tym menj moznosti!! U nas aj bikeri a konickari maju velky problem s jazdou v lese a mimo oznacenych tras!! Skor by som sa orientoval na Martin,Bansku Stiavnicu,Bansku Bystricu atd.

Uživatelský avatar
vitaminc
Příspěvky: 471
Registrován: pon 23. úno 2009 14:02:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovensko

Nový příspěvek od vitaminc » ned 04. bře 2012 20:46:16

tak trat u trenčína je zpoplatněná.
Ale našel jsem tento web možná budeš znát, ale kdyby ne koukni:
http://www.countrycross.sk/?mapa=view

Uživatelský avatar
vitaminc
Příspěvky: 471
Registrován: pon 23. úno 2009 14:02:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovensko

Nový příspěvek od vitaminc » pon 02. dub 2012 8:57:14

Kdy se chystas na to slovensko? Ja mam ted cerstve v planu vyrazit tak za 3 tydny do Trencina pokud pocasi dovoli

suli20
Příspěvky: 19
Registrován: pon 21. lis 2011 17:57:39

Re: Slovensko

Nový příspěvek od suli20 » pon 02. dub 2012 22:36:00

mas na mysli aj neake pamiatky a tak, alebo len zaujimave trasy. Ak pojdes smer Zilina-Ružomberok-Liptovsky Mikulas-Poprad zbehol by som pred Ruzomberkom pozriet Šutovský vodopád, dalej pri Lip. Mikulasi do Demänovskej Ladovej jaskyne, popripade Demenovska jaskyna Slobody, potom cesta: Liptovsky Peter-Pribylina-Podbanske-az na Strbske Pleso

Uživatelský avatar
vitaminc
Příspěvky: 471
Registrován: pon 23. úno 2009 14:02:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovensko

Nový příspěvek od vitaminc » úte 03. dub 2012 6:09:08

hej díky, vypadá to lákavě, ale s tím počkám až bude počasí trochu lepší. Jedu jen do Trenčína, mám tam svou drahou polovičku.

Uživatelský avatar
K.O.zel
Příspěvky: 1241
Registrován: úte 01. dub 2008 17:30:32

Re: Slovensko

Nový příspěvek od K.O.zel » ned 29. črc 2012 20:13:23

tak vam diky za tipy! nektere rozhodne zapracujem do nasich planu, jinac zkusim sem postnout odkaz na predbeznu trasu a kdyby jste nekdo podel te trasy vedel o nejakem tom offroad pojezdeni pripadne vedel kudy si cestu (pokud mozno legalne) zpestrit misto silnice nekudy lesem apod. dejte jeste vedet prosim. diky. a pokud si to tu prectou i VALASI, tak by se nam hodil nejaky tip na noclech (louka, kemp apod) okolo hranic....hranicni prechod neni peven dan. pripadne bysme se mohli i potkat vecer u piva treba...tak predem diky zdrc
https://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF& ... de98b56be7

suli20
Příspěvky: 19
Registrován: pon 21. lis 2011 17:57:39

Re: Slovensko

Nový příspěvek od suli20 » ned 29. črc 2012 22:00:39

velmi peknu trasu si si vybral.

suli20
Příspěvky: 19
Registrován: pon 21. lis 2011 17:57:39

Re: Slovensko

Nový příspěvek od suli20 » sob 11. srp 2012 12:03:00

Pridavam typ na vylet:

http://goo.gl/maps/Lydqt

Cesta je vyberana tak, aby som sa na XTX nenudil cize len bocne cesty plne zakrut + som musel brat ohlad na znameho s jeho Suzuki SV650S a samozrejme na nase polovicky ktore nam sedeli za chrbtami. Takze pohodlna cesta po asfalte ale zato pekna trasa na turistiku vo dvojiciach. Chcel by som vyzdvihnut trasu: Nitrianske Rudno - Bojnice, nadherne zakruty kde sa mi skoro podarilo klopit stupackami o zem, nascastie som suchol iba nohou aj to ma frajerka skoro dorazila ci mi nesibe :twisted: dalej Turcianske Teplice - Donovaly, prvych par cca 5 km po vyjazde z Teplic nic moc a potom to zacne postupne stupanie a zatacanie cesty do viac ako 180° zakrutaz na vrchol a nasledne klesanie rovnako prudkými zákrutami, k tomu nadherny vyhlad, proste krasa. Cesta zo Zvolena do B. Stiavnica sa taha krasnym prostredim pomedzi horami, nasledny prejazd krasnym starobilim mestom a o chvilu pokracovanie klukatych ciest pomedzi hory skoro az po Z. Moravce. Skoda len ze od ZM ku mne domov uz je to 60km prevazne iba rovina.

pre predstavu dlžky cesty 2moto so spolujazdkinami:
Vyrazali sme zo Serede o 10:00, prva Pauza na Kofolu jazero Duchonka, Obed o 13:00 v Bojniciach, 17:00 skvela vecera na kolibe U sv. Krištofa (po pravej strane pred stupanim na Donovaly), ubytovanie na donovaloch 18:00, prechadzka po Fun Arene Donovali, neake pivko a do postele.
Druhy den Vyjazd o 11:00, pauza na obed v B.Stiavnici okolo 14tej, dalsia pauza na kofolu v ZM okolo 16:30 a uz len rovnym tahom domov prijazd cca 18:00

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti