Nahrada za ukradene XT

Vše o jednobuchu XT660.
Jarinov
Příspěvky: 30
Registrován: úte 15. dub 2008 20:21:11

Nahrada za ukradene XT

Nový příspěvek od Jarinov » ned 10. kvě 2009 9:08:17

Ahoj,

jak víte připravili mě o xt. Je na čase se poohlédnout po dalším stroji. XTR mi přišla super. Po zvednutí řidíte a menších úprav ideální. Vyjela i naročnější kopce, snesla hrubší zacházení a dalo se s ní dobře i po silnici.

Jak jste na tom vy? Co byste pořídíli, kdybyste o xt přišli? Píši to z důvodu motivace. Třeba mě Vaše názory nějakým způsobem ovlivní.



J.
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Enduro
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 22. kvě 2008 9:49:09

Re: Nahrada za ukradene XT

Nový příspěvek od Enduro » ned 10. kvě 2009 9:18:03

Ja to mam jasne dane. Po XTR jdu do KTM. Bohuzel ta cena. Starsi LC4 640 mely velke vibrace a uz se nedelaji. Delaji 690 Enduro. Je to cca o 25 kilo lehci nez XT a ma
to cca o 12 koni vetsi vykon. Stejne stavena-lampa na riditkach, zadna kapotaz. Delaji ji myslim druhym rokem. A pak je tady velky Adventura 990. Chci jezdit do budoucna vetsi dalky a zaroven se nechci pripravit o polnacky, takze ja mam jasno. Musim ale nejdriv vyrobit poenize.

Uživatelský avatar
chrener
Příspěvky: 41
Registrován: ned 04. led 2009 14:56:04

Re: Nahrada za ukradene XT

Nový příspěvek od chrener » ned 10. kvě 2009 9:19:14

Jarinov píše:Ahoj,

jak víte připravili mě o xt. Je na čase se poohlédnout po dalším stroji. XTR mi přišla super. Po zvednutí řidíte a menších úprav ideální. Vyjela i naročnější kopce, snesla hrubší zacházení a dalo se s ní dobře i po silnici.

Jak jste na tom vy? Co byste pořídíli, kdybyste o xt přišli? Píši to z důvodu motivace. Třeba mě Vaše názory nějakým způsobem ovlivní.



J.
Ahoj, je mi ľúto že ti ukradli moto, no nevzdávaj to možno sa raz nájde aj ked šanca je asi malá a sám si pochopil že pokiaľ chceš jazdiť musíš ísť vpred. No k veci.
Motorierk je strašne veľa takže sa musíš rozhodnúť sám čo chceš jazdiť. Keďže si mal Rko tak si podľamňa endurák telom i dušou. Ak ti táto moto sedela tak prečo meniť? Aj keď je to v podstate zase o tom istom čo si mal a žiedna zmena a niekto môže argumentovať že nevstúpiš dvakrát do jednej rieky. Je to na tebe. Výber je ale veľký a veľkých enrúr ako maku. Z môjho pohľadu som nevlastnil inú veľkú (nad 600) motorku len s troma ladičkami a pri Yamahe aj ostanem. Vybral som si XTZ Ténéré a aj keď ju tu Enduro skritizoval keby som sa mal rozhodnúť kúpim ju znova. A všetky kecy o tom že je to slabe a tď teraz neriešim aj keď v kútiku duše stále očakávam návrat jej veľkej sestry a legendy SUPERTENERE...
Takže toľko moj nazor.

Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2624
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrada za ukradene XT

Nový příspěvek od Radek » ned 10. kvě 2009 9:53:03

No já bych se akorát rozhodoval, zda koupit Rko či Xko :mrgreen:

Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 530
Registrován: úte 09. zář 2008 16:43:53
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Tady je Radegastovo

Re: Nahrada za ukradene XT

Nový příspěvek od radas » ned 10. kvě 2009 17:39:30

Já, kdyby na to přišlo, bych ai přemýšlel o novém Transalpu.

Jarinov
Příspěvky: 30
Registrován: úte 15. dub 2008 20:21:11

Re: Nahrada za ukradene XT

Nový příspěvek od Jarinov » ned 10. kvě 2009 19:46:36

Enduro píše:Ja to mam jasne dane. Po XTR jdu do KTM. Bohuzel ta cena. Starsi LC4 640 mely velke vibrace a uz se nedelaji. Delaji 690 Enduro. Je to cca o 25 kilo lehci nez XT a ma
to cca o 12 koni vetsi vykon. Stejne stavena-lampa na riditkach, zadna kapotaz. Delaji ji myslim druhym rokem. A pak je tady velky Adventura 990. Chci jezdit do budoucna vetsi dalky a zaroven se nechci pripravit o polnacky, takze ja mam jasno. Musim ale nejdriv vyrobit poenize.

Nove Enduro 690 je zajimavy stroj. Pokusim se vyjednat zkusebni jizdu v KTM. Vice vykonu a mensi hmotnost neni nikdy na skodu. Uvidime jake budou vlastnosti na silnici, teda jestli me na tom nechaji svest. Otazkou je poruchovost, i to se ale da ze statistik dobreho prodejce zjistit.

Uživatelský avatar
LiTe
Příspěvky: 4269
Registrován: pon 24. bře 2008 23:44:19
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: C:\CR\LBC\CESKALIPA.exe
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrada za ukradene XT

Nový příspěvek od LiTe » ned 10. kvě 2009 19:48:37

Jarinov> na dubé jsem se "honil" s touto ktmkou na drapákách, v zatáčkách moc nestíhal to je jasná, ale co jsem ujel v zatáčce to mě dojel na rovince takže rozhodně to nebude takové "prdítko" jako xt ;) :)
...:XT66oX SuperMotard:...lite.rajce.net......Moje XtXko

Jarinov
Příspěvky: 30
Registrován: úte 15. dub 2008 20:21:11

Re: Nahrada za ukradene XT

Nový příspěvek od Jarinov » ned 10. kvě 2009 19:49:34

radas píše:Já, kdyby na to přišlo, bych ai přemýšlel o novém Transalpu.
Mezi XTR a Transalpem jsem se rozmyslel pri koupi prvni XT. Enduro me nadchlo, cili Transalp prohral. Ale i tak je to sympaticka motorka.

Jarinov
Příspěvky: 30
Registrován: úte 15. dub 2008 20:21:11

Re: Nahrada za ukradene XT

Nový příspěvek od Jarinov » ned 10. kvě 2009 19:52:40

LiTe píše:Jarinov> na dubé jsem se "honil" s touto ktmkou na drapákách, v zatáčkách moc nestíhal to je jasná, ale co jsem ujel v zatáčce to mě dojel na rovince takže rozhodně to nebude takové "prdítko" jako xt ;) :)
Tak o tom zadna........nechci, ale jit primo do hrubeho naradi a 690tka tak pusobi. Jaka bude jizda ve dvou? To musime vyzkouset.

Jarinov
Příspěvky: 30
Registrován: úte 15. dub 2008 20:21:11

Re: Nahrada za ukradene XT

Nový příspěvek od Jarinov » ned 10. kvě 2009 20:02:18

Radek píše:No já bych se akorát rozhodoval, zda koupit Rko či Xko :mrgreen:
Vyhralo by Rko, vid?

Uživatelský avatar
kenyo
Příspěvky: 1272
Registrován: úte 25. bře 2008 21:05:12

Re: Nahrada za ukradene XT

Nový příspěvek od kenyo » ned 10. kvě 2009 20:23:26

tak za mě.. moc rád bych něco silnějšího, ale musí to být univerzánlí stroj jako xt .. valím po silnici hup a sem na louce či v lese .. takže jedině KTM 990 Adventure .. ALE ... je to kráva těžká.. má to cca. 210kg suchá holá verze :(

ideál by por mě byl remake legendární afriky nebo tenerka s 800ccm.. to by bylo něco

Uživatelský avatar
Milala
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 19. čer 2008 22:05:21
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrada za ukradene XT

Nový příspěvek od Milala » ned 10. kvě 2009 20:49:48

moc se mi nedávno líbil článek v M otocyklu, představující KTM 990 SM T (prostě trochu civilnější verze supermota schopná normální projížďky krajinou). Pěli na to chválu, ale snad by se měli hoši z Rakous zamyslet nad cenou. 1 KTM za cenu 2 XT? To je fakt trochu moc i na srdeční záležitost...
XT660X....eXTra potěšení

Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2624
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrada za ukradene XT

Nový příspěvek od Radek » ned 10. kvě 2009 21:04:46

Jarinov píše:
Radek píše:No já bych se akorát rozhodoval, zda koupit Rko či Xko :mrgreen:
Vyhralo by Rko, vid?
Asi jo ;) ..

Uživatelský avatar
LiTe
Příspěvky: 4269
Registrován: pon 24. bře 2008 23:44:19
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: C:\CR\LBC\CESKALIPA.exe
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrada za ukradene XT

Nový příspěvek od LiTe » ned 10. kvě 2009 21:07:15

Takže psát ti sem nějakýho husaberga to by bylo asi jako házet hrách na zeď že jo :D :) ;)
...:XT66oX SuperMotard:...lite.rajce.net......Moje XtXko

Uživatelský avatar
kenyo
Příspěvky: 1272
Registrován: úte 25. bře 2008 21:05:12

Re: Nahrada za ukradene XT

Nový příspěvek od kenyo » ned 10. kvě 2009 21:33:59

teda mílo, já sem o tom nevěděl ale vypadá to zajímavě ;) ale cenovka jako vždy :no:
Přílohy
ktm-990sm-t-3.jpg

Enduro
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 22. kvě 2008 9:49:09

Re: Nahrada za ukradene XT

Nový příspěvek od Enduro » ned 10. kvě 2009 23:17:32

kenyo píše:tak za mě.. moc rád bych něco silnějšího, ale musí to být univerzánlí stroj jako xt .. valím po silnici hup a sem na louce či v lese .. takže jedině KTM 990 Adventure .. ALE ... je to kráva těžká.. má to cca. 210kg suchá holá verze :(

ideál by por mě byl remake legendární afriky nebo tenerka s 800ccm.. to by bylo něco
O univerzalni stroj mi jde, takze moje cilova stanice je KTM 990 Adventure. Mel jsem moznost si ji vyzkouset. Asi 20min na normalni silnici 3ti tridy. Bal jsem se vahy, ale musim rici, ze jsem ji vubec nepocitoval a kazdym metrem mi sedela vic a vic. Vubec bych se po tech 20ceti minutach nebal vyrazit s ni na polnacku jako s XTR. Ten pocit stability zvlaste ve vyssich rychlostech se neda vubec srovnat. A tak to bude i na polnacce. V lete chci jet k mori a desi me cca 800kilaku po dalnici, ktere budu muset urazit. Kdyz pojedu kilo tak to pojedu tyden a kdyz 130-140 (vic by mi ji bylo holky lito) tak budu vyklepanej jak startka. S Adventurou bych toto rozhodne neresil. Na jihu si to pak uz s XT uzuji, ale ten presun.....Kazdy musi volit na co motorku potrebuje. Ja se XT trefil presne. V tydnu na tom litam do prace po meste a o vikendu se vyblbnu na poli, jen ty delsi streky nic moc. S Adventurou dostanu k tomu co mam, jeste ty delsi streky a budu to mit komplet. Jestli chce nekdo jezdit motokros tak at si koupi lehkou krosku.

Enduro

Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 530
Registrován: úte 09. zář 2008 16:43:53
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Tady je Radegastovo

Re: Nahrada za ukradene XT

Nový příspěvek od radas » pon 11. kvě 2009 17:22:47

A co BMW 1200, lidi o nem pisou ze je jeste trochu nad KTM. Cetl sem srovnavacku od borce co mal oba kusy a chvalil bavoraka.Tusim je to na motorkarich,ten clanek teda :)

Enduro
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 22. kvě 2008 9:49:09

Re: Nahrada za ukradene XT

Nový příspěvek od Enduro » pon 11. kvě 2009 20:44:20

radas píše:A co BMW 1200, lidi o nem pisou ze je jeste trochu nad KTM. Cetl sem srovnavacku od borce co mal oba kusy a chvalil bavoraka.Tusim je to na motorkarich,ten clanek teda :)

Myslim ze velka endura umi dnes delat poradne jen BMW a KTM. Adventuru jsem jel a rikam super. BMW sem nejel tak nemohu primo posoudit. Zrejme to bude podobny masakr jako KTM. Ja osobne mam blby pocit z toho boxera. Co to udela, kdyz to clovek polozi, kdyz chytne na poli sutr? Tezko rici. Myslim ze KTM je vice stavena na pady, kdyz s tim clovek bouchne tak se vymeni plasty a jede se dal. U BMW si tak jist nejsem. Vahove jsou na tom oba stroje obdobne, Se zdvihem perovani je na tom o malinko lepe KTM, vyska sedla obdobna. Pokud se podivame na parametry Aventury R, zjistime, ze perovani je daleko vyssi, a ma vetsi vykon. Obe KTM pak maji o 200 mensi objem(pri stejne a vyssim vykonu). Myslim, ze BMW bude vice na silnici a KTM bude umet vice v terenu. Ja se klonim pro me potreby ke KTM.

Enduro.

Uživatelský avatar
vasek
Příspěvky: 1363
Registrován: úte 01. dub 2008 11:36:12
Napiš "660" bez uvozovek: 660

Re: Nahrada za ukradene XT

Nový příspěvek od vasek » pon 11. kvě 2009 21:04:13

....a co Bawo 6pade Xchallenge :?: zajimavy moto, ale cena bude taky nekde jinde asi, je to Bawor no...... http://www.topspeed.com/motorcycles/mot ... 15695.html

Jarinov
Příspěvky: 30
Registrován: úte 15. dub 2008 20:21:11

Re: Nahrada za ukradene XT

Nový příspěvek od Jarinov » úte 12. kvě 2009 12:48:30

vasek píše:....a co Bawo 6pade Xchallenge :?: zajimavy moto, ale cena bude taky nekde jinde asi, je to Bawor no...... http://www.topspeed.com/motorcycles/mot ... 15695.html

Taky jsem na ni koukal. Mensi hmotnost cca 20 kg a o par koni vic jak Xt. Lepsi podvozek. Hodne tvrde sedlo. Nicmene je prestali vyrabet, coz me z pohledu udrzby mirne odrazuje. Navic BMW nic moc ohledne servisniho zazemi v CR.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů