Tož tak... (koupě xtx)

Vše o jednobuchu XT660.
HejTy
Příspěvky: 3
Registrován: sob 02. říj 2010 10:47:10

Tož tak... (koupě xtx)

Nový příspěvek od HejTy » sob 02. říj 2010 11:01:27

Nazdar všem,
tak si lámu hlavu nad motorkou. Chtěl bych něco na blbnutí kolem komína(u nás kvalitní silnice moc nejsou), ale taky bych si chtěl vyzkoušet nějaké motodovolené. Bude to má první větší mašina(předtím pár tis. na dváce). Když tak pročítám názory a diskuzní fóra na netu, XT660X mi vychází jako vcelku rozumná partie. Co vy na to? *No a hlavně když jsem ji viděl naživo tak je to fakt krasavec*
Když se dívám po bazarech, vidím, že si celkem hodně drží cenu. Ceny XT jsou podobné(někdy i vyšší) s např. naháči(FZ6...). Celkem to nechápu, takový fazer je mnohem vetší. Čím to? Taky se bojím, že když pořídím dneska nějaký kousek šest let starý za cca 80tis., aby případně za tři roky neměl cenu poloviční... Protože šest let mi přijde celkem dost.
Mám vyhlédnutých pár strojů v inzercích, možu je sem kdyžtak hodit? Rád bych se zeptal na vaše názory k určitým kouskům.
Budu čekat na reakce. Venku je luxusní počasí, ale já musím sedět v práci :evil:
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

HejTy
Příspěvky: 3
Registrován: sob 02. říj 2010 10:47:10

Re: Tož tak... (koupě xtx)

Nový příspěvek od HejTy » ned 03. říj 2010 12:28:41

No doufám, že to tu už neumřelo...
Ke konkrétním strojům. Vybíral jsem na bazaru v motorkari.cz, shodou okolností je ten několik mašin z mého okolí (do +- 50km). Tak tedy :
1) Černá - Vlčnov - ročník 04, cena nízká, navíc ještě možná sleva. Vypadá nepodřená, nepoložená. Ale moc se mi nelíbí ta barva s potiskem znaku Yamahy. Hlavně ten znak Y je tam takový divný. To je originální polep?

2) Modrá - Zlín - taky ročník 04. Ta se mi fakt líbí : modrá barva + potisky. Jestli je i s kufrem tak taky +.

3) Černá motoinzerce Tahle je taky pěkná. Navíc má už padáky a ochraný rám(stejně bych si to asi pořizoval). Laďáky jsou taky fajn, orig. výfuky k tomu je taky super. Zatím je to favorit.

No na bazarech jich je x dalších. Tady tyhle mám celkem po ruce a během tohoto týdne se na ně chci zajít podívat. I s mechanikem pokud bude možné...
Můžete se na ně mrknout a řéct co si myslíte? Určitě toho z obrázku poznáte víc než já. A možná i nějaký stroj znáte - budu rád za jakékoliv info. A zeptal bych se ještě na jednu věc - vyplatí se dát přes 20tis. navíc za ročník 07+?
Jestli máte nějaké další dobré tipy sem s nima. No snad to tu ještě někdo čte.

PS šest let staré motorky a kolem 80tis.. Něco na tom XT asi bude...

Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 530
Registrován: úte 09. zář 2008 16:43:53
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Tady je Radegastovo

Re: Tož tak... (koupě xtx)

Nový příspěvek od radas » ned 03. říj 2010 16:34:50

Moc nad tím přemýšlíš. Nepočítej s tím, že 5let podrandíš a pak to prodáš za +20t. :D
To byl rok 1989 :D :D .
Do starší motky musíš něco dát,něco stojí řetěz, kolečka, destičky,oil +filtry, a td.

HejTy
Příspěvky: 3
Registrován: sob 02. říj 2010 10:47:10

Re: Tož tak... (koupě xtx)

Nový příspěvek od HejTy » ned 03. říj 2010 18:51:14

Tož +20tis za pět let vážně nečekám :D S tím, že do motorky(kór starší) budu muset nacpat nějaký peníz počítám.
Zeptal bych se vás odborníků na xt... je velký rozdíl na xtx z roku 2004 a z roku 2007/8? S čím mám počítat při koupi 04? Na co si eventuélně dát pozor?
Kdyby ste si dnes kupovali xtx, šli byste radši do novější(07+) a třeba si aj nějaké peníze půjčily, nebo byste šli do starší(04), na kterou máte našetřeno pod polštářem? Pravidlný příjem mám, půjčka od známého by nebyl až takový problém.
Už si musím něco pořídit ať mám pokoj nebo mi z toho asi jebne :lol:

Uživatelský avatar
Filip
Příspěvky: 147
Registrován: ned 12. zář 2010 21:03:59
Bydliště: petrovice u karvine
Kontaktovat uživatele:

Re: Tož tak... (koupě xtx)

Nový příspěvek od Filip » ned 03. říj 2010 19:30:43

novejsí ma trosku iiny design kapot je strosku jine prední svetlo hliníkovou zadní kyvku hlunikove zadní drzaky otoceny zadní svetlo spíse se jedna o kosmetycke zmeny a mensí technicke...

Uživatelský avatar
LiTe
Příspěvky: 4269
Registrován: pon 24. bře 2008 23:44:19
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: C:\CR\LBC\CESKALIPA.exe
Kontaktovat uživatele:

Re: Tož tak... (koupě xtx)

Nový příspěvek od LiTe » pon 04. říj 2010 8:25:38

o otočenym zadnim světle teda slyším poprvé :lol:, změny byli pouze designový...
...:XT66oX SuperMotard:...lite.rajce.net......Moje XtXko

Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 530
Registrován: úte 09. zář 2008 16:43:53
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Tady je Radegastovo

Re: Tož tak... (koupě xtx)

Nový příspěvek od radas » pon 04. říj 2010 18:59:32

No a novější má kaťáka :yes:

Uživatelský avatar
Filip
Příspěvky: 147
Registrován: ned 12. zář 2010 21:03:59
Bydliště: petrovice u karvine
Kontaktovat uživatele:

Re: Tož tak... (koupě xtx)

Nový příspěvek od Filip » pon 04. říj 2010 19:52:40

lite : tak to jsem asi videl upraveny ale vypadal jako ORG jeste mel i zadní blatník.. :oops:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 19 hostů