okruh Pisek

Vše o jednobuchu XT660.
mad
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. dub 2008 21:19:22

okruh Pisek

Nový příspěvek od mad » ned 03. říj 2010 22:09:35

Uz kdysi jsme se snazili se svizt na motokarovem okruhu v Pisku, pamatuju si, ze Mila byl nadsenej z ochotnejch mistnich lidi :D
Minuly tyden jsem se sebral a zajel jsem se do Pisku podivat a hned jsem se tam svezl :yes: Trat je to vazne dobra, oproti tomu, jak jsem se vozil v Sosnovy, tak obrovska zmena. Perfektni vec je tu previseni a nekolik hodne utazenejch sikan ;)
Kdyz jsem tam byl ja, jezdil jsem jenom s jednim skutrem, takze vlastne trat jenom pro sebe :) Jinak tam jezdi v motokarach i opravdu mrnata...
IMG_6448.jpg
Kdyby si teda nekdo chtel zajezdit na trati v Pisku, tak je to otevrene proverejnost podle kalendare na strankach autoklubu Pisek. Vzdy, kdyz je napsano "Tréninkový den - motokáry,motocykly" jezdi se pul hodiny motorky, pul hodiny motokary. Cena je 200,- za dve pulhodiny jezdeni.
Neni potreba se jakkoliv objednavat, staci jenom prijet a muzete se vozit. Pro pripadne dotazy a kontakt jsem dostal vizitku...
vizitka.JPG
Kdyz bude treba pristi tyden hezky (mozna i ty dalsi terminy) tak bych se tam mozna zajel jeste podivat. A bude to zabavnejsi, kdyz nebudu jezdit sam ;)
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

mad
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. dub 2008 21:19:22

Re: okruh Pisek

Nový příspěvek od mad » sob 09. říj 2010 21:06:42

Tak jsem se byl dneska znova svezt :)
V tomhle pocasi se jezdilo naprosto paradne, navic tam bylo vic motorkaru, tak to bylo taky zabavnejsi :yes:
Pisek_033.jpg
Mimo jine tam jezdily dva skutry. Ale pekelne rychle :o vazne jsem se hodne snazil, abych se jich drzel, vpodstate v kazde zatacce jsem si minimalne skrtnul stupackou, v jedne z utazanejsich zatacek se mi dokonce povedl na vyjezdu (ne uplne) kontrolovany drift :D a stejne jsem ty skutrare proste nemohl chytit... Nakonec jsem se dozvedel, ze to je mistr a vicemistr republiky na skutrech :lol: Jelo jim to vazne pekelne, protoze ani na rovince jsem jim skoro vubec neujel, kdyz byli chvilku zamnou :roll:
Pisek_047.jpg
Pisek_047.jpg (29.02 KiB) Zobrazeno 6283 x
Za ctrnact dni je dalsi termin. Co, porad jsem nikoho nenalakal? :)

Uživatelský avatar
TTrs
Příspěvky: 450
Registrován: stř 09. dub 2008 13:11:35
Napiš "660" bez uvozovek: 505

Re: okruh Pisek

Nový příspěvek od TTrs » ned 10. říj 2010 12:08:57

Vypada to dobre :yes:

Letos tam urcite nezajezdim, ale pristi rok bych uz mel mit na cem. Ta trat mi vzdycky prisla hodne uzka. Neni to moc o hubu? ;)

mad
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. dub 2008 21:19:22

Re: okruh Pisek

Nový příspěvek od mad » pát 22. říj 2010 16:23:49

TTrs> Nez jsi napsal o te sirce, tak me to vubec nenapadlo :D ale je pravda, ze misty je to uzsi, ale jedine kde se asi nevejde vic motorek vedle sebe, tak je ta sikana nahore na kopecku, ale tam se jede zase tak pomalu, ze je to vlastne uplne jedno :)
Tak jsem zvedav, WR na motardovych kolech, hmm :yes:

Jirka_TP
Příspěvky: 6
Registrován: stř 20. říj 2010 12:52:32
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: okruh Pisek

Nový příspěvek od Jirka_TP » pát 22. říj 2010 17:43:04

Ahoj to je hodně dobrý :yes: :yes: , supr zpráva škoda že je to tak daleko. V Sosně je to o dost dražšší a podle mých znalostí o dost složitější se tam svézt.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů