Technická kontrola

Vše o jednobuchu XT660.
Uživatelský avatar
vencysta
Příspěvky: 301
Registrován: čtv 15. říj 2009 10:32:02
Bydliště: Týn nad Vltavou

Technická kontrola

Nový příspěvek od vencysta » pon 07. úno 2011 14:25:31

V dubnu mě čeká technická kontrola, tak bych se chtěl zeptat, co všechno to obnáší. Je mi jasný, že budou kontrolovat identifikační údaje, stav a funkčnost motorky (brzdy, světla, ...), ale na co dalšího se mám připravit? Jak se v STK dívají na různá vylepšení motorky? Padací rámy Givi a nosič SW MOTECH by neměly vadit, ale co třeba kryt motoru domácí výroby? :?:
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Dejf
Příspěvky: 56
Registrován: pon 10. kvě 2010 16:49:36

Re: Technická kontrola

Nový příspěvek od Dejf » pon 07. úno 2011 16:15:27

Me to ceka v breznu, tak pak povim. Nemam tlumivku do vejfuku a padaky mam Givi. Necham to tak a uvidim :lol:

Uživatelský avatar
K.O.zel
Příspěvky: 1241
Registrován: úte 01. dub 2008 17:30:32

Re: Technická kontrola

Nový příspěvek od K.O.zel » pon 07. úno 2011 17:20:53

chtel videt jestli to sviti a vyrobni cislo. pak se zeptal jestli to brzdi a jestli mam lekarnicku. a co ze bych jeste mel mit jako povinnou vybavu. nic uz ale videt nechtel.

OndraDL
Příspěvky: 68
Registrován: pon 29. pro 2008 17:49:10

Re: Technická kontrola

Nový příspěvek od OndraDL » pon 07. úno 2011 18:01:23

Co já si pamatuju tak se koukl na identifikační čísla, kontroloval rozměry a typ pneumatik jestli mohou být do běžného provozu (jezdím na MITAS E-09). Pak jsem nastartoval zkontroloval jestli všechno svítí, bliká a troubí. Víc po mě nechtěl, zabralo to cca 5 min. Pak už jen počkat na papíry zaplatit a hurá pryč.

Uživatelský avatar
LiTe
Příspěvky: 4269
Registrován: pon 24. bře 2008 23:44:19
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: C:\CR\LBC\CESKALIPA.exe
Kontaktovat uživatele:

Re: Technická kontrola

Nový příspěvek od LiTe » pon 07. úno 2011 19:50:09

byl jsem na stk s otevrenejma akrapama, s cross kolama, ramy kolem vejfuku bez zrcatka.. s Xkem. Bez znamosti sem v pohode prosel. Koukl pouze na vyfuky ze maji vyrazenou homologaci, na cross kola se me ptal, jestli mam motardy(ty co jsou zapsane v tp) aspon doma, tak sem rekl ze jo, dostal sem nalepku, protokol s "vadama" a jel sem dom. Nezapomen ze nemusis jezdit jen na jednu stk, muzes si vybrat a pokud tam nemas nejakou prasarnu, tak by nemel byt problem. Protokol z stk stejne nemusis vozit, proste mas nalepku a srat na to :twisted:
...:XT66oX SuperMotard:...lite.rajce.net......Moje XtXko

Uživatelský avatar
vencysta
Příspěvky: 301
Registrován: čtv 15. říj 2009 10:32:02
Bydliště: Týn nad Vltavou

Re: Technická kontrola

Nový příspěvek od vencysta » čtv 07. dub 2011 16:19:55

Zejtra na to du, tak mě zajímalo, co všechno patří do povinné výbavy motocyklu a našel jsem to tady:
http://www.motorkari.cz/clanky/jak-na-t ... 15747.html

Uživatelský avatar
vencysta
Příspěvky: 301
Registrován: čtv 15. říj 2009 10:32:02
Bydliště: Týn nad Vltavou

Re: Technická kontrola

Nový příspěvek od vencysta » pát 08. dub 2011 15:06:34

Tak sem dneska absolvoval technickou kontrolu a proběhla bez problémů. Technik zkontroloval čísla (štítek a číslo na motoru), pak chtěl vidět svítit všechna světla (blinkry, dálkový, brzdový) a vyzkoušel klakson a ještě se díval, jestli nemám sjetý pneumatiky a to bylo všechno. Povinnou výbavu vidět nechtěl. Já mám teď 2 roky klid :yes:

Jirka_TP
Příspěvky: 6
Registrován: stř 20. říj 2010 12:52:32
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Technická kontrola

Nový příspěvek od Jirka_TP » stř 06. črc 2011 22:13:12

tak chlapi já o technické nechci ani slyšet, byl jsem a je to banda buzerantů, mám - měl jsem jinej výfuk jeden, jiný blikry, jiný zadní světlo, ten ignorat mi napsal že mám namontovány neoriginální díly na moto a dal mi ji jen na měsíc. Homologace je na všech třech věcech, zhádal jsem se tam jak čert, řekl jsem mu co si i něm myslím a je mi to ale ho platný. Teplice Prosetice :(

Uživatelský avatar
vencysta
Příspěvky: 301
Registrován: čtv 15. říj 2009 10:32:02
Bydliště: Týn nad Vltavou

Re: Technická kontrola

Nový příspěvek od vencysta » čtv 07. črc 2011 7:03:38

Na blbce narazíš všude a aspoň teď víš, kam na STK příště nepojedeš. Já mám na motorce kryt pod motor domácí výroby a STK sem v pohodě prošel.
Jirka_TP píše:tak chlapi já o technické nechci ani slyšet, byl jsem a je to banda buzerantů, mám - měl jsem jinej výfuk jeden, jiný blikry, jiný zadní světlo, ten ignorat mi napsal že mám namontovány neoriginální díly na moto a dal mi ji jen na měsíc. Homologace je na všech třech věcech, zhádal jsem se tam jak čert, řekl jsem mu co si i něm myslím a je mi to ale ho platný. Teplice Prosetice :(

Uživatelský avatar
Filip
Příspěvky: 147
Registrován: ned 12. zář 2010 21:03:59
Bydliště: petrovice u karvine
Kontaktovat uživatele:

Re: Technická kontrola

Nový příspěvek od Filip » čtv 07. črc 2011 7:42:36

jo někde jsou hold mamrdi ... je dobre se poptat známých kam jezdí na stk atd..

Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2624
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Technická kontrola

Nový příspěvek od Radek » čtv 07. črc 2011 18:30:57

Ahoj Jirko,

To si byl v Teplicích pod OMV? Měl si tam mladýho blonďáka nebo staršího chlapíka? Ten mladej je v pohodě, staršího neznám.

Jinak pohodová STK je vedle dálnice mezi Užínem a Předlicema, tam jsem neměl problém ani s DR-Z.

Zdraví také z Teplice
Radek :P

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů