Rady při koupi XT6660X

Vše o jednobuchu XT660.
Tomax
Příspěvky: 19
Registrován: pon 07. kvě 2012 22:28:47

Rady při koupi XT6660X

Nový příspěvek od Tomax » pon 30. črc 2012 12:43:10

Zdravím, potřeboval bych poradit jak se chovat při koupi vůbec jakékoliv ojeté motorky. V mém okolí totiž žádný natolik zkušený motorkář není. Např. tenhle inzerát: http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 73904.html
Prodejce mi napsal, že servisní knížku má a na otázku ohledně najetých kilometrů mi napsal, že stav tachometru je pravdivy. Nějak mi to moc nesedí s rokem výroby, ikdyž je možné, že byla garážovaná, moc pravděpodobné mi to nepříjde. 90000 je maximum, co bych do takové motorky dal, takže bych musel mít 100% jistotu. Líbí se mi ale, že má laděné výduky leo vince, určitě bych rád i nějaký ten lepší zvuk. Ale zase když si to tak nějak přepočítám, že do toho musel investovat kolem 20000 na leáče, navíc jen 9000km najeto, tak mi to nesedí v poměru s ostatníma inzercema. Mimochodem vás odkážu taky na tohle téma - viewtopic.php?f=5&t=24&st=0&sk=t&sd=a&start=720 a prosím o nějaký názor k poslednímu (mému) příspěvku.
Navíc přemýšlím o tom, jestli motorku nekupovat v zimě, slyšel jsem, že bývají levnější, jenže zas asi v zimě takovou motorku nevyzkouším že.. Takže prosím o jakékoliv rady, když jste kupovali vy, na co jste brali zřetel, jestli jste to kupovali s nějakým odborníkem apod. :) Díky
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů