Koupě xt 660 x

Vše o jednobuchu XT660.
Stepan
Příspěvky: 2
Registrován: úte 23. dub 2013 19:59:35

Koupě xt 660 x

Nový příspěvek od Stepan » úte 23. dub 2013 20:35:29

Ahoj,

zvažuji koupi xt 660 x. Na jednu motku jsem se byl uz nezavazne podivat, jelikoz ji mam v sousedni vesnici, a mel bych par otazek. Konkretne se jedna o tento stroj:
http://www.motoinzerce.cz/motorky/yamah ... otard.html

Na prvni pohled jsem si vsiml neoriginalnich krytu vyfuku (to mi nijak nevadi), neoriginalnich blinkru (udajne jsou z Tenerky), nalepena pismenka XT na nadrzi a moto je take bez polepu (motorka byla udajne v oranzove verzi, ale predchozimu majiteli se cerna libi vice..). Dale jsem si na motoru vsiml, ze na hadicich od vody jsou misto originalnich spon obycejne hadicové spony na sroubovak. Toto mi trochu vrta hlavou, kde se tam vzaly. Videl jsem je i na jinych XTckach, tak mozna ze je tam daji v servisu pri nejakem beznem zasahu.. Dival jsem se i na hlavy sroubu na motoru, ale nezda se ze by je nekdo povoloval krome olej. filtru. Ptal jsem se majitele na olej co do motorky daval a rikal ze tam daval Agip 10w60(vsude jsem se docetl ze vyrobce doporucuje 10w40, nevim jestli tech 10w60 neni spis naskodu, prece jenom to neni zadny pretezovany supersport). Motorka udajne celou zimu stala (je to mozne, byla trochu zaprasena), kdyz ji majitel startoval tak chytla tak na druhe pootoceni motoru. Na motorce jsem se svezl, a vsechno se zdalo byt v poradku. Motor mel na volnobeh krasny chod, pri pridani plynu nezakouril. Jinak motor byl krasne suchy, nikde nic nerosilo, oleje bylo tesne pod horni risku. Na silentblocich rozety byla mensi vule, cca 3mm. Brzdove kotouce ok, predni savle mely pekny plynuly chod. Na motorce nebyly zadne stopy padu, nic nebylo odrene.

Motorka se mi docela libi, maly najezd 13000km, celkem dobry rok 2007, je na ni susplech pod motorem, padaky,chranice rukou acerbis, majitel by dal k motorce i kufr. Cenu majitel stanovil na 85000. Mohl by se nekdo ze zkusenych XTckarum k teto motorce vyjadrit?
Dekuju
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Uživatelský avatar
K.O.zel
Příspěvky: 1241
Registrován: úte 01. dub 2008 17:30:32

Re: Koupě xt 660 x

Nový příspěvek od K.O.zel » čtv 25. dub 2013 16:13:15

me to prijde jako dyby to bylo padly. vsechny veci na rane vymeneny: plasty, kryty vejfuku, blinkry. spony na hadicich jiny...s tim clovek nic nedela pokud nesundava chladic nebo se (asi) nehrabe v pumpe...ja ty spony za 60tis km a nakejch 7 let sundaval jen jednou kdyz sem si nechaval svarit chladic...a beztak sem tam nechal ty puvodni. a kolik to melo majitelu? 6 let stara motorka...13 tisic najeto...nikdo na tom nejezdil a presto si predelaval barvu moto :?:

Stepan
Příspěvky: 2
Registrován: úte 23. dub 2013 19:59:35

Re: Koupě xt 660 x

Nový příspěvek od Stepan » čtv 25. dub 2013 20:01:17

ja bych byl pripadne tretim majitelem. Soucasny majitel pro motorku byl predloni v praze, rikal ze byl v nejakym sklade kde bylo v klecich spoustu dalsich motorek, tak je motorka mozna odnekud dovezena.. Taky jsem si rikal, presne jak ty, ze to muselo byt polozeny a vsechny veci co byly na rane jsou vymeneny, ale tezko rict..zkoumal jsem ten susplech a padaci ram, ale nic neni odrene, predni vidle taky, konce riditek taky ne..ono ale o ktere motorce se da rict ze nebyla polozena...
Kdyby jste vedeli o necem lepsim, ve stejne cenove kategorii, tak dejte vedet, na tuhle motku jsem se nijak neupnul..

Jinak s tim najezdem si rikam ze to muze byt pravda, mame doma golfa IV rok 98, takze 15 let stary auto, a ma najeto 102 000km. Ted kdybych ho chtel prodat tak ty km musim asi stocit nahoru aby to nekdo koupil...:-D

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů