jak na zadni? wheelie?

Vše o jednobuchu XT660.
charlie
Příspěvky: 32
Registrován: úte 19. čer 2012 10:48:01

Re: jak na zadni? wheelie?

Nový příspěvek od charlie » pát 24. kvě 2013 8:05:09

luke21 píše:jaky mas vypozorovany optimalni rychlosti pro zkouseni na 1cku ci 2jku?
já to dělám na dvojku takto- jedu rychlostí 34-36 km v hodine.zmačknu spojku přídám plyn a pustím spojku (tak že ju fakt pustím aby se sepla hned) a už jedu po zadním do rychlosti cca 85 km/h

Toto je návod když máš ve předu 14 kolečko.Mám však 100 kg.pokud seš hubenejší tak to s 15 kolečkem musíš dat v klidu stejně jako ja se 14

jo a nerozbi si hubu.začni od toho že budeš odlepovat kolo trochu od země .ne že za to rafneš hned.
samozřejmě jak se blížíš k tomu bodu kde neletíš ani dopředu ani dozadu tak musíš ubírat plyn
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Uživatelský avatar
Ninjaman
Příspěvky: 135
Registrován: sob 02. kvě 2009 21:59:56
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Re: jak na zadni? wheelie?

Nový příspěvek od Ninjaman » pon 10. čer 2013 10:17:49

Sem byl v sobotu na letišti, tak jsem piloval jizdu po zadnim. Na jednicku se mě daří v pohodě hodit motorku do stabilního úhlu a aspon kousek jet (chce to vetší úhel), ale na dvojku to prostě nechce jít nahoru. Mám teda standartní převod a 95kg :) ..zkoušel jsem se rozjet na 30km/h, hooodne přidat plyn a prudce pustit spojku....a prd. Asi 1 pokus z 5 se trochu poved, ale u tech dalších ani náznak. Máte ještě někdo odzkoušené, že by to na tu dvojku mělo jít i se seriovým převodem?
Lepší ztratit v životě minutu, než v minutě život!

Uživatelský avatar
mirasnovak
Příspěvky: 47
Registrován: sob 21. dub 2012 17:16:55

Re: jak na zadni? wheelie?

Nový příspěvek od mirasnovak » pon 10. čer 2013 21:27:45

Ninjaman píše:Sem byl v sobotu na letišti, tak jsem piloval jizdu po zadnim. Na jednicku se mě daří v pohodě hodit motorku do stabilního úhlu a aspon kousek jet (chce to vetší úhel), ale na dvojku to prostě nechce jít nahoru. Mám teda standartní převod a 95kg :) ..zkoušel jsem se rozjet na 30km/h, hooodne přidat plyn a prudce pustit spojku....a prd. Asi 1 pokus z 5 se trochu poved, ale u tech dalších ani náznak. Máte ještě někdo odzkoušené, že by to na tu dvojku mělo jít i se seriovým převodem?
podle mě na to nemá XTčko potřebnej výkon s tím origo převodem

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů