Studená někdy cuká a chcípá

Vše o jednobuchu XT660.
Uživatelský avatar
Hucikuci
Příspěvky: 103
Registrován: pon 19. bře 2012 21:56:40

Studená někdy cuká a chcípá

Nový příspěvek od Hucikuci » sob 12. dub 2014 11:00:34

Zdravím,
mám takovej problém a už toho mám plný zuby, jde o to že když je studená tak děsně cuká,fluše dost plameny,střílí moc až do chcípnutí jakoby a má divnej zvuk(plameny a střilení mě neva :D), třeba když zastavím na křižovatce tak zdechne nebo přidám plyn na rozjezd zdechne podle situace a strašně dlouho trvá než zase čapne po zdechnutí,musím ji držet fest aby nechcípla a je takovej dost uskakanej zvuk nehledě na to že to řve , když vyjedu hned za město tak při polovičním plynu a konstatní jizdě tak pocukne a vytočit se ji nehce jako bez výkonu přidušená skoro jak když byhc jel na sitič u karbecu bych to přirovnal, ale když se zachřeje tak nic v pohodě , zajímavý je na tom že to někdy dělá a někdy v poho jako kdyby byla zahřátá a nejni to okolní teplotou si myslím protože třeba někdy když stojí vypařená na sluníčku tak to dělá taky a zase když je totalní klendra po noční tak v poho :D ale to je příklad někdy to je zase na opak prostě jak se ji chce ale večinou nechce v obou případech :(, mám pwc a leoše otevřený, je možný že to prostě děla ten pwc jakože je to zkrátka a dobře uchlastaný, zmatený ve spolupráci s čidlem teploty vzduchu?? nebo jen to čidlo nebo jen vina pwc? či nakonec jinej důvod ? volnoběžný otáčky jsem zvedl na 1800 a nepomohlo včera zdechla svina zas, volnoběh se šteluje jen tím šroubkem nebo se to dá nějak chytřejc nastavit přes displej aby za studena bylo ještě víc rpm a za tepla mín? vím dlouhý ale třeba se najde lék, jo a na brzdě je dělaná.
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Bender
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 18. zář 2008 17:02:46
Napiš "660" bez uvozovek: 660

Re: Studená někdy cuká a chcípá

Nový příspěvek od Bender » ned 13. dub 2014 23:05:42

tenhle problém mám taky, dělá mi to od novoty a nikdy jsem nepřišel čím to. Dělalo to s origo výfukama a dělá to i teď s laďákama. Kdyby někdo věděl co s tím nebudu se zlobit

Lukas159
Příspěvky: 40
Registrován: pon 20. kvě 2013 23:07:52
Napiš "660" bez uvozovek: 660

Re: Studená někdy cuká a chcípá

Nový příspěvek od Lukas159 » pon 14. dub 2014 18:46:38

skusil si poštelovať bohatosť smesy ? možno máš priliš velku alebo malu... ale myslím že pri plamenoch s výfukov máš vysoku bohatosť smesy....

Uživatelský avatar
Hucikuci
Příspěvky: 103
Registrován: pon 19. bře 2012 21:56:40

Re: Studená někdy cuká a chcípá

Nový příspěvek od Hucikuci » pon 14. dub 2014 18:49:00

jo za to může pwc tedy podle řečí :)

Uživatelský avatar
Hucikuci
Příspěvky: 103
Registrován: pon 19. bře 2012 21:56:40

Re: Studená někdy cuká a chcípá

Nový příspěvek od Hucikuci » pon 14. dub 2014 19:33:20

na motorkářích napsal toto ale nějak opravdu nwm jak bych začal a jak hlavně :D krom pwc.

[*]hele byt tebou zamerim se na cidlo teploty vody,to celkem dost meni mnozstvi paliva.Jinak byt tebou stahni si soft PWC,kde po pripojeni uvidis zive hodnoty,dale koukni na zkalibrovani TPS.Ciste volnobeh resi cidlo IAP/podtlak v sacim kanale/

edit :pokud je problem se studenou nejvetsi podivej se jeste na vzduchovy kanal "sytice",je to vlastne obtokovy kanal klapky,ktery je rizeny termostatickym ventilem od vody,tam by mohl byt take problem,pokud bude zavreny na studenem motoru, bude se uchcavat[*]

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů