XTx wheeelie

Pokochejte své oko :)
Uživatelský avatar
Petik.p
Příspěvky: 80
Registrován: sob 03. dub 2010 17:47:53

Re: XTx wheeelie

Nový příspěvek od Petik.p » stř 25. led 2012 23:40:34

já zvedám na dvoječku přes spojku a sedím klasicky kde chci.. a řídítky netrhám. Jen probrnknu spojku..
Zatím jedu jak kdy, někdy sto metrů, někdy se povede více.. Nahoře to udržuju jen lehkou korekcí plynu - nepřibržďuji. Už se těším na jaro, pomalu jsem zkoušel nahoře řadit, ale zatím mně to vždy spadlo..

Chce to jen jezdit a jezdit.. stálo mně to tři slicky, než jsem se to naučil.. ale stojí to za to :mrgreen:
Xt660x, marwing exhaust systems, Kn.. /// Suzuki Samurai, 31x10,5x15MT Uragana,dify 1:5,2 , komplet podvozek-listí volha, winch 2,7t, pevnosťáky, špéry.. tvrdý off :-D
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

wiky85
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 13. led 2011 20:04:34

Re: XTx wheeelie

Nový příspěvek od wiky85 » čtv 26. led 2012 17:22:33

CeGo píše:
wiky85 píše:
CeGo píše:jj, origo je 15ka.. no nicméně mě to takhle nahoru nejde, ale asi je to rukama :)
možná trochu :) musíš drbnout za řídítka... ale mam laďáky a KN filtr, takže to jde líp od spodu...
zvedam to na 2 bez spojky...
no já mám akrapy,kn,dna a pwcmd asi je to v rukách... a do jakých otáček to máš vytočené když to zvedáš? a sedneš si kousek dál na sedáku dozadu?

nevím no prostě se té mojí potvoře nahoru jen tak nechce... no a jinak jak udržuješ to abys nepřepadl dozadu, když jedeš takhle s kolem vysoko.. přibržďuješ to zadní brzdou? nebo jaká je technika takové dlouhé jízdy po zadním a na co si dávat pozor ? :)

tak otáčky nevim, prostě trochu roztáhnu 2jku,zaklapnu plyn a otevřu naplno,v tom momentu drbnu za řídítka a už fičim, hned dávam 3 pak 4 a 5... sedim normálně. Něměřil jsem to přesně, ale nějakých +- 700m. rychlost už byla 145, což už je mazec... S tou brzdou to neumim, ale chci se to naučit, to pak můžeš jet jak dlouho chceš. Já vlastně jedu furt pod plynem a zrychluju... s tim úhlem je to težký, ze začatku se ti bude zdát, že už letíš na prdel, ale přitom buseš mít kolo půl metru nad zemí... musíš to pořád zkoušet, kdyžtak ať tě nekdo natočí,abys to viděl... Jinak když to přeženeš, stačí ubrat plyn, ono tě to v klidu vrátí na zem.... Zkoušel jsem to i na Rku bez úprav a taky to jelo po zadním... Učil jsem se to na bývalé xt600e, prostě na 1čku poposkakuješ, dáš 2metry, pak 3 metry, pak se ti povede přeřadit... musíš se pořád učit a nebát se..
Když se naučíš na zadku, tak se pak budeš učit jezdit po přednim, ale to je o hodně težší, tam to jednou přeženeš a letíš na hubu... to budu pilovat letos...
Tak hodně štěstí...

Uživatelský avatar
CeGo
Příspěvky: 532
Registrován: sob 19. črc 2008 13:35:13
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Luhačovice
Kontaktovat uživatele:

Re: XTx wheeelie

Nový příspěvek od CeGo » čtv 26. led 2012 18:47:27

toš díky chlapci za info, budu testovat :)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů