Ladáky & KN filtr

Inspirace pro ostatní.
Uživatelský avatar
Zdenda
Příspěvky: 9
Registrován: pát 21. kvě 2010 22:28:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Ladáky & KN filtr

Nový příspěvek od Zdenda » pát 21. kvě 2010 22:38:42

Ahoj ve spolek,
Mám na vás zkušený pár dotazů :)
Mám XTčko... překvapivě :D ne ted uz k veci ;)

Chci si koupit ladaky nejdriv jsem chtel Leoše, pak me kamos prekecal do creptusu, ale kdyz jsem videl, jak to svedli do jedny roury,tak me to nejak odrazuje a asi zustanu u tech Leošů... Myslíte ze to je dobra volba? Nebo jaky vyfuky byste mi doporucili? a nevite kde by se popripade dali sehnat nejlevnesji ty Leo Vince? Ty Leo se mi zalibili podle zvuku co jsem nasel :D

A pak druhej dotaz, kdyz si k tomu koupim jeste KN filtra bude to k lepsimu nebo k horsimu? Budu to muset nejak dat seridit? Mam r.v. 2007 je to strikacaka ta by si to mela pobrat sama ne??? :?
A bude to delat vetsi bordel s tim KNkem? A neohrozi to nejak zivotnost motoru?
Snazil jsem se toho tady procist co nejvic, ale je toho tu moc, tak jsem zvolil tuhle metodu v domeni ze mi nekdo poradi a zodpovi vsechny moje dotazy. :D

predem dik moc :yes:
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Uživatelský avatar
totr
Příspěvky: 1329
Registrován: pon 31. bře 2008 20:24:35

Re: Ladáky & KN filtr

Nový příspěvek od totr » sob 22. kvě 2010 10:25:59

Asi se nedopátráš zcela jednoznačné odpovědi. Každý má nějakou jinou zkušenost. Někteří se dokonce vrátili od laďáků k originálům. ´Moje zkušenost s s laďákama je dobrá. Jsou lehčí asi o 7 kg, jede to líp od spodu, míň to cuká, míň to žere. Mám i KN.

Uživatelský avatar
Zdenda
Příspěvky: 9
Registrován: pát 21. kvě 2010 22:28:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladáky & KN filtr

Nový příspěvek od Zdenda » sob 22. kvě 2010 10:58:02

totr píše:Asi se nedopátráš zcela jednoznačné odpovědi. Každý má nějakou jinou zkušenost. Někteří se dokonce vrátili od laďáků k originálům. ´Moje zkušenost s s laďákama je dobrá. Jsou lehčí asi o 7 kg, jede to líp od spodu, míň to cuká, míň to žere. Mám i KN.
Ahoj, dik za poznatky. Tak ona asi jednoznacna odpoved nebude existovat, ale chci prave slyset nazor vic lidi jaky s tim maj zkusenosti a tak...
Jeste dotaz ty mas co za ladaky?

Uživatelský avatar
Ninjaman
Příspěvky: 135
Registrován: sob 02. kvě 2009 21:59:56
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladáky & KN filtr

Nový příspěvek od Ninjaman » pon 24. kvě 2010 8:39:05

totr píše:Asi se nedopátráš zcela jednoznačné odpovědi. Každý má nějakou jinou zkušenost. Někteří se dokonce vrátili od laďáků k originálům. ´Moje zkušenost s s laďákama je dobrá. Jsou lehčí asi o 7 kg, jede to líp od spodu, míň to cuká, míň to žere. Mám i KN.
..a to to máš bez Power Commanderu nebo s ním?
Lepší ztratit v životě minutu, než v minutě život!

Uživatelský avatar
venca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 10. kvě 2008 21:21:18
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladáky & KN filtr

Nový příspěvek od venca » pon 24. kvě 2010 10:21:07

Mám to samé jako Totr jenom jiné koncovky a taky spokojenost :yes:

Uživatelský avatar
totr
Příspěvky: 1329
Registrován: pon 31. bře 2008 20:24:35

Re: Ladáky & KN filtr

Nový příspěvek od totr » pon 24. kvě 2010 10:27:51

Zdenda píše:
totr píše:Asi se nedopátráš zcela jednoznačné odpovědi. Každý má nějakou jinou zkušenost. Někteří se dokonce vrátili od laďáků k originálům. ´Moje zkušenost s s laďákama je dobrá. Jsou lehčí asi o 7 kg, jede to líp od spodu, míň to cuká, míň to žere. Mám i KN.
Ahoj, dik za poznatky. Tak ona asi jednoznacna odpoved nebude existovat, ale chci prave slyset nazor vic lidi jaky s tim maj zkusenosti a tak...
Jeste dotaz ty mas co za ladaky?
Mivv bez Power Commanderu.

Uživatelský avatar
Zdenda
Příspěvky: 9
Registrován: pát 21. kvě 2010 22:28:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladáky & KN filtr

Nový příspěvek od Zdenda » pon 24. kvě 2010 19:33:34

venca píše:Mám to samé jako Totr jenom jiné koncovky a taky spokojenost :yes:
A co ty leo vince je to dobra volba? a co creptusy? Mate s nima nekdo nejaky zkusenosti???
jinak power nemam a ani o nom neuvazuju ;)
Naposledy upravil(a) Zdenda dne pon 24. kvě 2010 19:41:09, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
CeGo
Příspěvky: 532
Registrován: sob 19. črc 2008 13:35:13
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Luhačovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladáky & KN filtr

Nový příspěvek od CeGo » pon 24. kvě 2010 19:35:05

chyba 8-)

Uživatelský avatar
Zdenda
Příspěvky: 9
Registrován: pát 21. kvě 2010 22:28:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladáky & KN filtr

Nový příspěvek od Zdenda » pon 24. kvě 2010 19:41:32

CeGo píše:chyba 8-)
To myslis co?
zkus to trosku rozvest :D

Uživatelský avatar
CeGo
Příspěvky: 532
Registrován: sob 19. črc 2008 13:35:13
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Luhačovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladáky & KN filtr

Nový příspěvek od CeGo » pon 24. kvě 2010 20:07:35

to že ani nepřemýšlíš nad Powercommanderem ;)

Uživatelský avatar
Zdenda
Příspěvky: 9
Registrován: pát 21. kvě 2010 22:28:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladáky & KN filtr

Nový příspěvek od Zdenda » pon 24. kvě 2010 20:12:56

CeGo píše:to že ani nepřemýšlíš nad Powercommanderem ;)
Jo aha, ja se lek ze myslis tou chybou ty vyfucky co chci :)
ja to ani nechci tak aby to jelo stejne z toho asi o moc vic vymacknout nejde. Ale spis o vzhled a o zvuk Leose se mi libej a nasel jsem par set videi leosu a ten zvuk me taky udelal,tak jsem se predcasne zamiloval, jeste bych chtel slysel par nazoru kdo s tim ma nejaky zkusenosti,abych si treba nenabeh :D :yes:

Uživatelský avatar
TTrs
Příspěvky: 450
Registrován: stř 09. dub 2008 13:11:35
Napiš "660" bez uvozovek: 505

Re: Ladáky & KN filtr

Nový příspěvek od TTrs » pon 24. kvě 2010 22:13:38

Creptus lauf se svodem 2-1 + DNA2 + KN jsem mel a bez Commanderu to bylo takovy jalovy. Bud to bylo dole chudy a strilelo to s cukanim a nebo pak nahore uchlastany a vubec to neslo vytocit. S Commanderem to uz bylo jiny kafe, ale nejlepsi prinos melo tech 10kg dolu. Navic Creptus i se svodem + Commander vyjde na priblizne stejny penize jako "znackovy" laufy. Navic je myslim ted delaji i homologovany. :yes:

Uživatelský avatar
Zdenda
Příspěvky: 9
Registrován: pát 21. kvě 2010 22:28:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladáky & KN filtr

Nový příspěvek od Zdenda » úte 25. kvě 2010 6:40:27

TTrs píše:Creptus lauf se svodem 2-1 + DNA2 + KN jsem mel a bez Commanderu to bylo takovy jalovy. Bud to bylo dole chudy a strilelo to s cukanim a nebo pak nahore uchlastany a vubec to neslo vytocit. S Commanderem to uz bylo jiny kafe, ale nejlepsi prinos melo tech 10kg dolu. Navic Creptus i se svodem + Commander vyjde na priblizne stejny penize jako "znackovy" laufy. Navic je myslim ted delaji i homologovany. :yes:
Cus, jo creptusy uz by ted meli bejt homologovany... Jinak dik za info
A jinak nemel si nekdy ty Leo Vince? Furt chci nejakou zkusenost od nikoho a jeste nikdo od nich nenapsal ani sluvko :) a pritom kdyz tak nejak projizdi tohle forum,tak tyhle vyfuky ma nejvic lidi.Diky

Uživatelský avatar
TTrs
Příspěvky: 450
Registrován: stř 09. dub 2008 13:11:35
Napiš "660" bez uvozovek: 505

Re: Ladáky & KN filtr

Nový příspěvek od TTrs » úte 25. kvě 2010 12:27:46

Leo Vince jsem mel, ale asi jen tyden a ani jsem je nenamontoval. Je to nejlevnejsi vstupenka do sveta znackovych ladaku. Maji slusny zvuk a diky nekolika ruznym variantam vyusteni z nich pri trose stesti dostanes vykonove i prubehem zhruba to samy jako z originalnich koncovek.

Osobne bych sel ale znova do tech Creptusu + Commander, na enduro urcite. Budes mit vyssi svetlost a vyrazne niz teziste + uspora cca 10kg. Akorat se holt kazdymu nelibi vzadu jen jedna koncovka a vyber z krytu motoru pro svody tazeny vrchem neni zrovna velky... :|

Uživatelský avatar
Zdenda
Příspěvky: 9
Registrován: pát 21. kvě 2010 22:28:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladáky & KN filtr

Nový příspěvek od Zdenda » úte 25. kvě 2010 15:33:41

TTrs píše:Leo Vince jsem mel, ale asi jen tyden a ani jsem je nenamontoval. Je to nejlevnejsi vstupenka do sveta znackovych ladaku. Maji slusny zvuk a diky nekolika ruznym variantam vyusteni z nich pri trose stesti dostanes vykonove i prubehem zhruba to samy jako z originalnich koncovek.

Osobne bych sel ale znova do tech Creptusu + Commander, na enduro urcite. Budes mit vyssi svetlost a vyrazne niz teziste + uspora cca 10kg. Akorat se holt kazdymu nelibi vzadu jen jedna koncovka a vyber z krytu motoru pro svody tazeny vrchem neni zrovna velky... :|
Sice mam enduro,ale zas tak hrozne to enduro nehrotim.Kdybych si kupoval masinu tedka tak bych sel asi do Xka :)
No me se creptusi prave taky vubec nelibej :? Chci to spis na zvuk a na vzhled coz mi prave Leo Vinci pripadaj jako super varianta ;)
PS: Jaktoze si je ani nenamontoval?
Jinak diky za poznatky :yes:

Uživatelský avatar
venca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 10. kvě 2008 21:21:18
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladáky & KN filtr

Nový příspěvek od venca » stř 09. čer 2010 10:37:53

Uvažuju o prodeji Laserů,jsem s nima moc spokojenej ale chtěl bych svody bokem.Kupoval jsem nové a mám k tomu vše .Pokud by někdo chtěl,tak na ceně se nějak dohodnem. ;)

Uživatelský avatar
venca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 10. kvě 2008 21:21:18
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladáky & KN filtr

Nový příspěvek od venca » pon 21. čer 2010 7:56:55

No a už jsou pryč :cry: Jiné ještě nemám a tak jsem musel namontovat orig.koncovky. No to je teda fakt hrůza.Nejede to,zvuk to nemá.Přišel jsem si jak na skůtru. Už se moc těším no nové,doufám že di srazu budou. :yes: :yes:

Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 530
Registrován: úte 09. zář 2008 16:43:53
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Tady je Radegastovo

Re: Ladáky & KN filtr

Nový příspěvek od radas » pon 21. čer 2010 18:16:27

Ja bych se tech Creptusu nebal, nekombinuj to ale s K-Nkem. Ma to pak hodne vzduchu a nedomluvis se s tim, lede prez komandira :). Nech tam origo filtr , 10 kg. dolu s XT udela zazraky.
Jezdim na Creptech 1/2roku, ted sem dal originály a nemohl sem se vejit do zatacky, mel sem pocit jak bych jel ve 2ojko. Creptus doporucuji, cene/vykon :yes:

zdenek
Příspěvky: 18
Registrován: pon 12. dub 2010 12:52:36

Re: Ladáky & KN filtr

Nový příspěvek od zdenek » úte 22. čer 2010 10:00:38

radas píše:Ja bych se tech Creptusu nebal, nekombinuj to ale s K-Nkem. Ma to pak hodne vzduchu a nedomluvis se s tim, lede prez komandira :). Nech tam origo filtr , 10 kg. dolu s XT udela zazraky.
Jezdim na Creptech 1/2roku, ted sem dal originály a nemohl sem se vejit do zatacky, mel sem pocit jak bych jel ve 2ojko. Creptus doporucuji, cene/vykon :yes:
jasná věc, souhlasím s tebou, creptus nemá chybu, super zvuk, hmotnost dole a pokud upravíš i zadek, tak to vypadá daleko lépe nežli dvouvýfuky,chce to jen otočit světlo, ořezat plasty a ukrojit ty uši od blatníku a nemá to chybu, až to nafotím, dám to sem, ale pokud nkdo chce, tak mu to pošlu na email, vypadá to super!!!tady je kdyžtak tel.: 775 620 533 zdeněk..........

Uživatelský avatar
Zdenda
Příspěvky: 9
Registrován: pát 21. kvě 2010 22:28:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Ladáky & KN filtr

Nový příspěvek od Zdenda » úte 22. čer 2010 20:38:32

zdenek píše:
radas píše:Ja bych se tech Creptusu nebal, nekombinuj to ale s K-Nkem. Ma to pak hodne vzduchu a nedomluvis se s tim, lede prez komandira :). Nech tam origo filtr , 10 kg. dolu s XT udela zazraky.
Jezdim na Creptech 1/2roku, ted sem dal originály a nemohl sem se vejit do zatacky, mel sem pocit jak bych jel ve 2ojko. Creptus doporucuji, cene/vykon :yes:
jasná věc, souhlasím s tebou, creptus nemá chybu, super zvuk, hmotnost dole a pokud upravíš i zadek, tak to vypadá daleko lépe nežli dvouvýfuky,chce to jen otočit světlo, ořezat plasty a ukrojit ty uši od blatníku a nemá to chybu, až to nafotím, dám to sem, ale pokud nkdo chce, tak mu to pošlu na email, vypadá to super!!!tady je kdyžtak tel.: 775 620 533 zdeněk..........
Tak nakonec jsem nesel ani do creptusu a ani do Leosu co jsem chtel.Ale sehnal jsem Giannelli.A zatim si nemuzu stezovat.Mam najeto zatim cca 300km okolo komina :-)
Lehci o par kilo nevim presne nevazil jsem,ale tak 6-7 kilo bych rek...
Zvuk parada,jizda taky. Do tech zatacek to ale lehce bude znat,jezdim opatne bojim se o ne :D
Mam to i s Knkem fakt pohoda.Muzu doporucit :yes:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 96 hostů