Datatool DIGI - ukazatel zařazené rychlost ...

Inspirace pro ostatní.
Uživatelský avatar
Breakpain
Příspěvky: 128
Registrován: čtv 11. lis 2010 20:50:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Datatool DIGI - ukazatel zařazené rychlost ...

Nový příspěvek od Breakpain » úte 18. led 2011 7:26:19

Zdravím, tohle téma je tu propíráno už nesčetněkrát. Nicméně objevil jsem novinku? ... No pro mě je to nové a to tenhle ukazatel .

Co si o něm myslíte? Máte někdo zkušenosti? Cena už mi přijde výborná, takže pokud funguje, rád bych si udělal radost :).
Jen nevím, jak poznám, jestli mám digitální nebo analogový tachometr ... ? Nápověda - XT 660 X, 2008. Zkusím pohledat ... ale pohledem na moto opravdu nevím jak nato (s) . Tipoval bych, že už bych ho měl být elektronický ... ale nerad bych se spálil.
S pozdravem
Aleš
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Uživatelský avatar
Béďa
Příspěvky: 83
Registrován: pon 04. říj 2010 20:04:23

Re: Datatool DIGI - ukazatel zařazené rychlost ...

Nový příspěvek od Béďa » úte 18. led 2011 18:57:55

muj nazor je že na motorku co ma 5Q prevodovku a jede cca 160 km/h je to zbytecné....to se da prece poznat ze tam nebude ve 110 zarazena dvojka....ja bych za ty prachy koupil něco uzitečnejsiho..ale to je jen muj nazor...pokud se to tobe líbí a chceš to..kup si to :yes:

Uživatelský avatar
Breakpain
Příspěvky: 128
Registrován: čtv 11. lis 2010 20:50:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Datatool DIGI - ukazatel zařazené rychlost ...

Nový příspěvek od Breakpain » úte 18. led 2011 20:30:08

Víš proč to potřebuju ? Abych tam nerval 6 ku, to je celé ;-) a pak když jedu na 2, abych tam nerval za 1 za jízdy ;-) ... občas to popletu .. domnívaje se, že je tam 3ka :( ...
S pozdravem
Aleš

Uživatelský avatar
packi
Příspěvky: 383
Registrován: sob 20. čer 2009 17:05:00
Bydliště: Třinec

Re: Datatool DIGI - ukazatel zařazené rychlost ...

Nový příspěvek od packi » úte 18. led 2011 21:31:47

novinku jsi asik neobjevil viz viewtopic.php?f=5&t=1402 ;-) , kdyz mas zmacklou spojku - zarazenou rychlost nepoznas az kdyz pustis - to jen tak pro info :))))

no ja to mam a pro me je to pohoda pri delsich presunech kdy chci mit klid a ne jen vitr v usich..... tak si obcas nasadim spunty do usi , tudiz ne tak uplne dobre slysim motor...a pak se orientuji podle rychlosti a ukazatele....ne podle sluchu. pohodicka

Morky
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 25. lis 2010 8:09:41

Re: Datatool DIGI - ukazatel zařazené rychlost ...

Nový příspěvek od Morky » pát 21. led 2011 14:43:40

Nesouhlasim s tim nazorem ze to je zbytecny. Jezdil si nekdy v terenu a opravdu na hrane? Jestli jo tak urcite vis ze nemas myslenky co tam zrovna mas zarazeno, na to se proste soustredit neda.

Uživatelský avatar
Béďa
Příspěvky: 83
Registrován: pon 04. říj 2010 20:04:23

Re: Datatool DIGI - ukazatel zařazené rychlost ...

Nový příspěvek od Béďa » pát 21. led 2011 16:23:25

no ja teren jezdím, teda spíše dobrodružne, nejsem žádnej "hard bahnomrdal"(nehodlam s tenerkou jezdit na hraně brutal off, na to jsou jiné motorky), takze toto posoudit nemuzu...jen se divim ze to tím pádem nemají na kroskach v motokrosu :D ..navic Breakpain ma motarda..takze tam asi teren na hraně nebude...ale jak jsem psal....ja to neodsuzuju, jen říkam že "mě" se to zdá zbytečné. Taky jsem psal, že pokud se mu to líbí a chce to at si to koupí...jsme přece pořád jak děti, tak si musíme udělat radost ne?

Uživatelský avatar
packi
Příspěvky: 383
Registrován: sob 20. čer 2009 17:05:00
Bydliště: Třinec

Re: Datatool DIGI - ukazatel zařazené rychlost ...

Nový příspěvek od packi » sob 22. led 2011 9:24:15

pokud jedes v terenu tak to bych opravdu neresil...malo kdy tam clovek ma vic nez dvojku ;)

Uživatelský avatar
Béďa
Příspěvky: 83
Registrován: pon 04. říj 2010 20:04:23

Re: Datatool DIGI - ukazatel zařazené rychlost ...

Nový příspěvek od Béďa » ned 23. led 2011 11:17:27

packi píše:pokud jedes v terenu tak to bych opravdu neresil...malo kdy tam clovek ma vic nez dvojku ;)
má pravdu předsedo ;)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů