Pro ty, kteří vybírají menší tankvak

Inspirace pro ostatní.
Uživatelský avatar
LiTe
Příspěvky: 4269
Registrován: pon 24. bře 2008 23:44:19
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: C:\CR\LBC\CESKALIPA.exe
Kontaktovat uživatele:

Pro ty, kteří vybírají menší tankvak

Nový příspěvek od LiTe » ned 29. čer 2008 17:34:14

K vánocům jsem dostal tankvak od fi. Lojzo TM mini http://lojzo.cz/TM_mini.htm, ta červená šipka tam není je tam reflex. proužek a nápis lojzo, toto ilust. foto je starého modelu, za 700kč je super :yes: musíte jim ale napsat aby vám poslali s přísavkama, neni to levnej šunt, vše od lojzo je ručně šitý a jsem moc spokojenej, protože je fakt :yes: :yes: má to slídu na mapu, nepromokavej(pogumovanej) vnitřek a pevný boky, obsah cca 6litrů. a padne docela dobře na nádrž, neni moc dlouhej, aby vadil při rejdu, vydžel v 165km/h, ani se nehnul přísavky jsou hodně pevný, zkoušel jsem to naplněný(cca6kg) přisát na sklo a drželo to do tý doby, než jsem to sundal :yes: mám z toho radost :yes:
...:XT66oX SuperMotard:...lite.rajce.net......Moje XtXko
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

mad
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. dub 2008 21:19:22

Re: Pro ty, kteří vybírají menší tankvak

Nový příspěvek od mad » ned 29. čer 2008 17:44:30

Ja mam vyhlidnutej Motodetail City http://www.novelmoto.cz/katalog_ZA-tankvaky.htm, ten je sice na magnety, ale ma i popruhy, takze by mel drzet... A libi se mi na nem to uchyceni dozadu na sedlo.
Jenom se musim odhodlat si ho jet vyzkouset do Hradce, protoze ta oteviraci doba toho kramu nic moc...
http://www.novelmoto.cz/foto/10025345.jpg
http://www.novelmoto.cz/foto/10025345_2.jpg

Uživatelský avatar
Breakpain
Příspěvky: 128
Registrován: čtv 11. lis 2010 20:50:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro ty, kteří vybírají menší tankvak

Nový příspěvek od Breakpain » čtv 13. led 2011 23:35:40

Pánové - nemáte někdo zkušenost s tnakvakem co nabízejí v akcích v Lidlu ? Prý normálně funguje, jen nevím, jeslti pasuje i na XT a bývá za dobrou cenu ... standardně je v akci vždy v březnu ... tak abych byl připraven.


Další obecná věc - připevním li tankvak za popruhy, jak to tam drží? Jde mi o to, že zastavím na benzínce, natankuju - jdu platit + WC no a tankvak tam nechci nechat = chci ho lehce odepnout a vzít s sebou. Funguje to takhle nebo mám smůlu a demontáž je zdlouhavá? Nelíbí se mi myšlenka nechat ho tam a přijít o věci uvnitř ...
S pozdravem
Aleš

Uživatelský avatar
K.O.zel
Příspěvky: 1241
Registrován: úte 01. dub 2008 17:30:32

Re: Pro ty, kteří vybírají menší tankvak

Nový příspěvek od K.O.zel » pát 14. led 2011 20:57:19

popruhama k motorce pripevnis jen jakousi "zakladnu" a k ni je tankvak vetsinou pripevnen zipem....

Uživatelský avatar
Breakpain
Příspěvky: 128
Registrován: čtv 11. lis 2010 20:50:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro ty, kteří vybírají menší tankvak

Nový příspěvek od Breakpain » pát 14. led 2011 21:01:29

Áha, takže na pumpě odepnu a jdu s tím na WC - fajn, tím pádem je to přesně to co potřebuju :-) ... teď už jen sehnat ten co bude sedět na tak atypickou nádrž :-/ za pár korun :D

:yes:
S pozdravem
Aleš

Uživatelský avatar
CeGo
Příspěvky: 532
Registrován: sob 19. črc 2008 13:35:13
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Luhačovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro ty, kteří vybírají menší tankvak

Nový příspěvek od CeGo » sob 15. led 2011 12:27:29

ten v Lidlu byl myslím zbytečně veliký, ne? co si tak matně pamatuju.. taky XT tu nádrž zvrchu moc velkou nemá.. nějaké to Lojzo bude asi fakt nejlepší, ja pokukuju po tom enduro-mini

Uživatelský avatar
Breakpain
Příspěvky: 128
Registrován: čtv 11. lis 2010 20:50:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro ty, kteří vybírají menší tankvak

Nový příspěvek od Breakpain » sob 15. led 2011 12:44:00

No, já nevím, jak byl velký ;-), ale tak chci tam nacpat jídlo, malou lahev s pitím, doklady, klíče a léky ... takže něco, co je "jen" na doklady je mi k ničemu. Mám Diabetes - takže si představ dva malé penály na tužky, k tomu větší peněženku. To je základ - pak musím mít s sebou nějaké jídlo - minimálně 0,5 litru Cola, nějaké tyčinky dejem tomu + 2 housky na svačinku (ty jsou skladné) + klasika doklady - peněženka, obal s doklady, doklady k motorce a případně tam šoupnout ještě koutoučák, ale ten je těžký, tak aby mi to zato nervalo. Rozhodně chci něco před sebe a né za sebe - abych si mohl ve slabé chvilce zkontrolovat, že to opravdu neuletělo ;).

Ze začátku po městě budu jezdit s batohem a neřeším to, ale na delší cesty to nebude ono ... tak pokukuju po téhle alternativě.
Jen chci říct, prostě něco, co má 20*10*5 cm například - to si myslím, že je šíleně malé na moje potřeby. Není třeba obří bágl, ale prostě asi budu vozit více věcí, než stadnardně vy ostatní, co třeba berete jen doklady ;-) ...

Vím, že by to řešil kufr dozadu - ale to se mi nelíbí, je drahý ... a prostě fuj :). Navíc u tankvaku můžu mít hezky mapu před sebou, přibrzdím, juknu na ni a jedu dál a nemusím sesedat a někde to lovit ;-)


Tak si jen chci ověřit, jestli ten Lídl někdo jezdí s tím, že bych pak na něj zašel nakouknout, až tam bude, zda mi rozměry vyhovuje ;-). Lojzo cosi jsem viděl na obrázku, ale ne v reálu a to je docela nepříjemné :( ... dávám přednost tomu si to osahat. Zkusím zapátrat, jestli se to dá někde prohlédnout v Praze ;-), díky.
S pozdravem
Aleš

Uživatelský avatar
K.O.zel
Příspěvky: 1241
Registrován: úte 01. dub 2008 17:30:32

Re: Pro ty, kteří vybírají menší tankvak

Nový příspěvek od K.O.zel » sob 15. led 2011 15:13:48

lojzaky mivali v motoobchode.cz v nuslich...

12.Bert
Příspěvky: 117
Registrován: stř 11. srp 2010 10:31:12

Re: Pro ty, kteří vybírají menší tankvak

Nový příspěvek od 12.Bert » ned 16. led 2011 23:16:29

pro Breakpain:
od Lojzy mám ten tankvak enduro mini 7litrů a jsem s ním 4roky spokojen a když pořídíš ten co se dá rozepnutím zvýšit - zvětšit asi na 12 litrů, tak tam dáš vše co píšeš.
Mínusy: Při trvalejším dešti voda do něj vteče a nevyteče - chce to pláštěnku. Benzín naleptává dno tankvaku, ale to především, když se s motorkou válíš. :mrgreen:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 90 hostů