Co si o tom mám myslet?

Jinak řečeno smetiště.
Uživatelský avatar
venca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 10. kvě 2008 21:21:18
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si o tom mám myslet?

Nový příspěvek od venca » úte 27. led 2009 22:27:56

měl jsem podobnou zkušenost s koncovkama výfuku,tak jsem to zrušil a objednal jinde.Tak hodně štěstí.A než ho namontuješ můžeš udělat nějakej výkres.Že bych si ho udělal :yes: :yes:
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Uživatelský avatar
Stařík
Příspěvky: 1032
Registrován: stř 02. dub 2008 19:09:40
Bydliště: Tož Valachy...

Re: Co si o tom mám myslet?

Nový příspěvek od Stařík » stř 28. led 2009 15:45:13

venca píše:měl jsem podobnou zkušenost s koncovkama výfuku,tak jsem to zrušil a objednal jinde.Tak hodně štěstí.A než ho namontuješ můžeš udělat nějakej výkres.Že bych si ho udělal :yes: :yes:
Kdybych věděl co vím te´d tak už bych ho taky neobjednal, a mohl mít jinde :yes:

Uživatelský avatar
venca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 10. kvě 2008 21:21:18
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si o tom mám myslet?

Nový příspěvek od venca » stř 28. led 2009 20:43:35

Stařík píše:
venca píše:měl jsem podobnou zkušenost s koncovkama výfuku,tak jsem to zrušil a objednal jinde.Tak hodně štěstí.A než ho namontuješ můžeš udělat nějakej výkres.Že bych si ho udělal :yes: :yes:
Kdybych věděl co vím te´d tak už bych ho taky neobjednal, a mohl mít jinde :yes:
Tak to je jasné,ale pokud Ti to stále nedodali tak bych jim jen zavolal ať si to strčej do pr...e.
A objednal bych jinde.Mě se to stalo u Trávníčka a pochopil to.Jinak to je celkem dobrej obchod,ale tohle zvorali.

Uživatelský avatar
Stařík
Příspěvky: 1032
Registrován: stř 02. dub 2008 19:09:40
Bydliště: Tož Valachy...

Re: Co si o tom mám myslet?

Nový příspěvek od Stařík » stř 28. led 2009 20:51:09

Venca: tak prostě stávají se takové věci, v klidu jsme se domluvili, nechci je tady nijak pomlouvat,jen mám prostě pár nejasností:
- proč stojí 4300,- když v ceníku je za 3266,-?
- proč mi majitel říkal že mi ho nabízí hodně pod cenou a to za 3600,-?
- proč jsme vůbec dostal stojan za novou cenu, když objednávka byla z minulého roku, todíž za
starou cenu?

Balík jsem dnes odmítl, jak jsme se domluvili a doufám že do 14 dní už bude stojan konečně na mašině.

Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2626
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si o tom mám myslet?

Nový příspěvek od Radek » stř 28. led 2009 22:36:59

nejdřív si ho je tu "hanil" a když tu s tebou lidi souhlasí, tak si je najednou začal bránit že oni za to vlastně nemůžou. Tak já ti nevím, jsem z toho nějakej zmatenej :mrgreen:

Uživatelský avatar
LiTe
Příspěvky: 4269
Registrován: pon 24. bře 2008 23:44:19
Bydliště: C:\CR\LBC\CESKALIPA.exe
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si o tom mám myslet?

Nový příspěvek od LiTe » stř 28. led 2009 22:55:47

Tak hlavně že nám Stařík bude stát na sraze na hlavnim :lol:
...:XT66oX SuperMotard:...lite.rajce.net......Moje XtXko

Uživatelský avatar
totr
Příspěvky: 1329
Registrován: pon 31. bře 2008 20:24:35

Re: Co si o tom mám myslet?

Nový příspěvek od totr » čtv 29. led 2009 7:25:16

Radek píše:nejdřív si ho je tu "hanil" a když tu s tebou lidi souhlasí, tak si je najednou začal bránit že oni za to vlastně nemůžou. Tak já ti nevím, jsem z toho nějakej zmatenej :mrgreen:
Já ten postoj Staříkovi schvaluju. Snaží se se situací v klidu vyrovnat. Proč by měl setrvávat v negativismu? Jeho trpělivost a smířlivost je obdivuhodná.

Uživatelský avatar
Stařík
Příspěvky: 1032
Registrován: stř 02. dub 2008 19:09:40
Bydliště: Tož Valachy...

Re: Co si o tom mám myslet?

Nový příspěvek od Stařík » čtv 29. led 2009 15:50:19

Radek píše:nejdřív si ho je tu "hanil" a když tu s tebou lidi souhlasí, tak si je najednou začal bránit že oni za to vlastně nemůžou. Tak já ti nevím, jsem z toho nějakej zmatenej :mrgreen:
Je to o lidech, já se třeba snažím být v pohodě a vše domluvit v klidu.Neměl jsem zájem hanit, ani obraňovat, jen jsem napsal co se mi stalo, každý udělá chybu ne snad? A pokud ne tak to není člověk. Ono je to jednoduché, každý vidí jen svůj cíl a v jedné straně, ovšem jen v té z čeho mu plyne přínos, ale už nevidí další strany i když o nich i někdy ví... Když Ti někdo vynadá tak ho za to zastřelíš? Věříš že když dobro rozdáš tak se Ti taky vrátí? Takové a další věci z jednoho Starého učení, ale to už je jiná kapitola...

Uživatelský avatar
K.O.zel
Příspěvky: 1241
Registrován: úte 01. dub 2008 17:30:32

Re: Co si o tom mám myslet?

Nový příspěvek od K.O.zel » čtv 29. led 2009 16:15:28

to mas stariku sice pravdu, ale oni sou ty co chtej neco prodat a tak by se meli podle toho chovat. ty si muzes stojan koupit i jinde, ale jim jde o kseft. a pokud reknou ze ti zavolaj tak ti zavolat maj a ne abys tam za chvili volal zas ty proc nevolaj apod. kam se vytratilo prislovi "nas zakaznik nas pan"? po takovymdle extempore by se meli pretrhnout a stojan ti dat aspon za 2,5tis. oni neco posrali, a to dost a meli by se nak revanzovat. tak to chodi a za chyby se ma platit.

Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2626
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si o tom mám myslet?

Nový příspěvek od Radek » čtv 29. led 2009 16:17:41

Stařík píše:Je to o lidech, já se třeba snažím být v pohodě a vše domluvit v klidu.Neměl jsem zájem hanit, ani obraňovat, jen jsem napsal co se mi stalo, každý udělá chybu ne snad? A pokud ne tak to není člověk. Když Ti někdo vynadá tak ho za to zastřelíš? Věříš že když dobro rozdáš tak se Ti taky vrátí? Takové a další věci z jednoho Starého učení, ale to už je jiná kapitola...
stařík> Tak já se samozřejmě snažím také vše domluvit v klidu, ale v tomhle případě bych to už asi objednal jinde. :P Raději dám své peníze někomu, kdo si je za své jednání opravdu zaslouží, než někomu, kdo mě bombarduje jednou výmluvou za druhou. Kor v dnešní době kdy je celkem slušná konkurence a možnost výběru. ;)

Jinak věřim v to, že lidé se k tobě ve většině případů chovají tak, jak se chováš ty k nim..

Uživatelský avatar
K.O.zel
Příspěvky: 1241
Registrován: úte 01. dub 2008 17:30:32

Re: Co si o tom mám myslet?

Nový příspěvek od K.O.zel » pon 09. úno 2009 14:03:44

normalne z cloveka si delaj prdel uz i na poste! dneska sem byl posilat zarovku starikovi, v tom samym baleni jako pred tejdnem tatarovi vazelinu, a misto 37kc me zkasli o 58kc! tak se s nima hadam co to jako ma bejt za zkurvenou cenu ze sem pred tejdnem platil tolik a tolik...a voni bla bla bla ze to jinak nejde a ze to minule bylo spatne a ja nevim co vsechno...des bes, az pudu posilat zarovku mikimu tak se vyzbrojim tim starym podacim listkem a at si me neprejou :evil:

Uživatelský avatar
Milala
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 19. čer 2008 22:05:21
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si o tom mám myslet?

Nový příspěvek od Milala » pon 09. úno 2009 16:30:47

[Já si s dovolením vyzvednu tu žárovku někde v Praze a prosím, nezbroj! Dík. Brnknu, kdy se ti to bude hodit :P
XT660X....eXTra potěšení

Uživatelský avatar
LiTe
Příspěvky: 4269
Registrován: pon 24. bře 2008 23:44:19
Bydliště: C:\CR\LBC\CESKALIPA.exe
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si o tom mám myslet?

Nový příspěvek od LiTe » pon 09. úno 2009 16:42:24

Teda kluci, já už přes poštu otočil stopro něco přes 100kkč během tří let a zatím bez problému, já musím zaklepat.......
...:XT66oX SuperMotard:...lite.rajce.net......Moje XtXko

Uživatelský avatar
K.O.zel
Příspěvky: 1241
Registrován: úte 01. dub 2008 17:30:32

Re: Co si o tom mám myslet?

Nový příspěvek od K.O.zel » pon 09. úno 2009 16:58:11

ok milo a nezapomen ze tu mas i vazelinu :)

Uživatelský avatar
LiTe
Příspěvky: 4269
Registrován: pon 24. bře 2008 23:44:19
Bydliště: C:\CR\LBC\CESKALIPA.exe
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si o tom mám myslet?

Nový příspěvek od LiTe » pon 09. úno 2009 17:05:39

indulonu :lol:
...:XT66oX SuperMotard:...lite.rajce.net......Moje XtXko

Uživatelský avatar
Stařík
Příspěvky: 1032
Registrován: stř 02. dub 2008 19:09:40
Bydliště: Tož Valachy...

Re: Co si o tom mám myslet?

Nový příspěvek od Stařík » stř 25. úno 2009 17:33:40

Tak jen tak pro spestření, dodnes mi stojan nepřišel, nikdo se mi neozval, tak už jsem to fakt nevydržel a objednávku stornoval :no: takže během příštího měsíce možná budu brát tak jak Kozel z radeva.cz, doufám, že sa ho konečně dočkám po 4 měsících :(

Uživatelský avatar
Milala
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 19. čer 2008 22:05:21
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si o tom mám myslet?

Nový příspěvek od Milala » stř 25. úno 2009 19:00:11

Stařík píše:Tak jen tak pro spestření, dodnes mi stojan nepřišel, nikdo se mi neozval, tak už jsem to fakt nevydržel a objednávku stornoval :no: takže během příštího měsíce možná budu brát tak jak Kozel z radeva.cz, doufám, že sa ho konečně dočkám po 4 měsících :(
Já mám stejnou zkušenost s objednáním tuning páček od místní firmy Titax. Přes Trávníčkův e-shop jsem je objednal v prosinci a...................do minulého týdne nic. Titax sliboval, ale neplnil-zajímá je víc export. Pana Trávníčka to mrzelo a musím uvést, že se jako obchodník snažil, takže nic proti. Titax překvapil i jeho. Je si dobře vědom, že XT komunita je už dost velká a možná bych nebyl jediný, kdo by si ty páčky koupil. Vzkaz některým českým firmám:Jěštěže jsou e-shopy i za hranicema...
XT660X....eXTra potěšení

Uživatelský avatar
pepextx
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 15. led 2009 19:04:46

Re: Co si o tom mám myslet?

Nový příspěvek od pepextx » pát 20. bře 2009 14:43:36

pro příště navrhuji volat rovnou do MMB(motocykly Mladá Boleslav
).spolupacuji s nimi už dlouho a ani jednou mě nezklamali!!!
JEDNÁNÍ :yes: :yes: :yes:

Uživatelský avatar
Stařík
Příspěvky: 1032
Registrován: stř 02. dub 2008 19:09:40
Bydliště: Tož Valachy...

Re: Co si o tom mám myslet?

Nový příspěvek od Stařík » pát 20. bře 2009 20:25:22

No nic tak pro ukončení nejdražší stojan SW-MOTECH nabízí K2 a to za cenu 4200,- Asi nějaký speciální, když u ostatních prodejců je o 1000,- až 1300,- nižší cena :yes:

Jo a i když se telefonicky domluvíte, tak Vám nic nepošlou a hrají mrtvého brouka dokud se zase neozvete :no:

Uživatelský avatar
kenvelo
Příspěvky: 214
Registrován: stř 29. říj 2008 18:24:28

Re: Co si o tom mám myslet?

Nový příspěvek od kenvelo » sob 21. bře 2009 20:05:51

Já bych taky už neměl ani hlasivky. V prosinci jsem si objednal taky nějakou blbost a do dnes nic nepřišlo.

Nejedete v neděli někam ???
....na takové to domácí žvýkání....

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů