Je to možný?

Jinak řečeno smetiště.
Uživatelský avatar
vencysta
Příspěvky: 301
Registrován: čtv 15. říj 2009 10:32:02
Bydliště: Týn nad Vltavou

Re: Je to možný?

Nový příspěvek od vencysta » stř 18. črc 2012 6:52:30

Já jsem koupil Tenerku už s upravenym výfukem, tak Ti předám informaci od předchozího majitele.
"Motocykl má laděný výfuk. Není to na první pohled vidět, protože je to vlastně upravený original yamaha tenere, který ve firmě creptus upravili. Stál 3800kč. Má odstraněny a různě propojeny přepážky a vyndaný katalyzátor. Motocykl proti originál výfuku bere perfektně od spodu, na 4 jede normálně 50km/h a zbírá se, neškube do řetězu a má i supr zvuk, neuřvaný ale brumlavý."
Já nemám zkušennost s Tenerkou s originálním výfukem, ale předtím jsem měl XT660R r. v. 2005 v originálním stavu (bez úprav) a musím potrvdit, že Tenerka s laděnym výfukem necuká, opravdu jde líp odspodu a zvuk je taky lepší. Na závěr musím podotknout, že kromě laděnýho výfuku mám kolečko se 14 zuby (místo 15).
alsonztvargla píše:
vencysta píše:Já jezdím s Tenerkou za 4,2l. Mám laděnej vejfuk (originální vejfuk upravenej firmou Creptus) a kolečko se 14 zuby. Spotřeba přes 7l je brutální, něco bude nejspíš špatně :no:
Čoveče je to sice offtopic ale zajímá mě upravený originální výfuk od firmy creptus. Mohl by ses mi rozepsat co ta úprava obnáší a kolik tě to stálo? Nějaký úpravy v elektronice? Díky
Kté spotřebě, nemůže to být vadná lambda? Pokud ju tam teda máš.
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 132 hostů