Par otazek...

Jinak řečeno smetiště.
Uživatelský avatar
TTrs
Příspěvky: 450
Registrován: stř 09. dub 2008 13:11:35
Napiš "660" bez uvozovek: 505

Par otazek...

Nový příspěvek od TTrs » pon 03. lis 2008 11:00:51

Mam par otazek, na ktery bych se vas rad zeptal. Je to jen ze zvedavosti, berte to jako sociologicky pruzkum XT komunity. A omlouvam se, ze je to bez carek a hacku, ale notebook mi ukradli a na stanici je ta cestina docela boj.

1) Z jakeho duvodu jste si poridili motorku? Pouzivate ji jako A-B priblizovadlo, mate ji pro zabavu nebo modni doplnek (masirka).

2) Proc jste si vybrali prave XT? Meli jste predchozi modely, kvuli povesti spolehliveho stroje nebo se vam jenom libila?

3) Jaky styl jizdy u vas prevlada? Jezdite prevazne klidne, motor nevytacite do omezovace apod. nebo jezdite furt plnej a brzdy na posledni chvili?
Mozna by tady bylo pripsat jestli mate Rko nebo Xko a klidne napiste vic o vasem jidnim stylu (offroad skoky u Rka, strelba ve meste u Xka, apod.)

4) Kolik km za sezonu najezdite a jak dlouho trva vase sezona? Pouzivate XT jako cestaka nebo litate kolem komina (do 200km)?

5) Jezdite se casto spolujezdcem?

6) Jezdite radeji sami a nebo ve skupine?

7) Jak servisujete svoje XT? Davate do autorizovaneho servisu, neautorizovaneho servisu, znamemu nebo si delate vsechno sami?
Popr. rozdelte na beznou udrzbu (olej, svicka, filtry, kapaliny) nebo vetsi servis (ventily, loziska, tesneni).

8) Nechavate motor pred jizdou zahrat? Nebo hned vyrazite, ale moc netahate, popr. po startu hned plnej?

9) Radite se spojkou nebo bez?

10) Kuze, textil nebo latex? :D
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2624
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Par otazek...

Nový příspěvek od Radek » pon 03. lis 2008 11:41:42

1.) Motorku mam jen pro zabavu. Jako priblizovadlo mam auto a kdybych chtel masinu jako modni doplnek, koupil bych si za stejny penize Yamahu FZ6, coz by jiste jako "babolap" fungovalo lip :mrgreen:

2.) Chtel jsem neco univerzalniho a XT byla jasna volba.

3.) Podle nalady 8-) .

4.) Jen kolem komina, vetsinou vic jak tech 200km za den nenajezdim. Kazdopadne moc me laka na masine ject nekam do Alp (Rak, IT apod). Za sezonu najedu cca 10000km a sezona trva skoro cely rok. Kdyz pada snih nebo mrzne, tak nejezdim :D

5.) ne

6.) Radeji jezdim sam, pze vzdycky kdyz jsem jel ve skupine, tak se bud jelo moc pomalu nebo jen po nejakych vetsich silnicich. To neplati pro vyjizdky na XT srazech, tam je (pro me) volba trasy i tempo absolutne vyhovujici :P :yes: .

7.) Zatim sem byl jen na garancce po 1000km. Mensi veci se snazim udelat sam, vetsi bych dal do Yamahy a neco mezitim tady ke klukovi u nas 8-)

8.) Hned vyrazim, prvnich cca 7-10km jedu v klidu.

9.) se spojkou

10.) kuze :mrgreen:

11.) zdravim :mrgreen:

Uživatelský avatar
K.O.zel
Příspěvky: 1241
Registrován: úte 01. dub 2008 17:30:32

Re: Par otazek...

Nový příspěvek od K.O.zel » pon 03. lis 2008 13:40:30

1) Zabava, cestovani.

2) Krom spolehlivosti a vzhledu snad zadna jina adekvatni alternativa k ni nebyla. Mym detskym snem byla Honda NX650 Dominator.

3) Mam R a jezdim spis ostrejc. V terenu se snazim ale bojim :) Ted sem si pritvrdil vzadu pruzinu pac mi pri skocich sla obcas na doraz...tak sem zvedav.

4) 1. sezona - 1500km, 2. sezona - 8000km, 3. sezona (este snad neskoncila) - 15000km. Budto vejlety ruzne mozne nebo nekam kouda na offroad.

5) Uz ne.

6) Rozhodne aspon ve dvou. Sam si clovek nema s kym pokecat o tom jakej je to tamdle peknej kopec a tak. Hrozna nuda dyz je clovek sam.

7) Pravidelny prohlidky do autorizovanyho. Jinak se snazim sem tam neco udelat sam.

8) Startuju nez si nandam prilbu, rukavice a tak...pak jedu chvili pozvolna.

9) Chtene se spojkou, nechtene obcas (asi 2x) i bez spojky.

10) Textil.

Uživatelský avatar
LiTe
Příspěvky: 4269
Registrován: pon 24. bře 2008 23:44:19
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: C:\CR\LBC\CESKALIPA.exe
Kontaktovat uživatele:

Re: Par otazek...

Nový příspěvek od LiTe » pon 03. lis 2008 13:44:33

1) Zábava a masírka se sharonama
2) XTX jsem si vybral, protože se mi líbila a šla na 25kw (důležitej faktor pro mě) a na mou postavu akurátně veliká
3) Snažim se jezdit pro lidi :lol: a motard styl, jezdim jako prase, snažím se pořád vylepšovat jízdní techniku, bzdy naposlední chvíly, no viděl jsi na sosnové no :P :)
4) Lítám kolem komína, nejsem na delší cesty, najedu tak 6-7tis. km(2 měsíce mimo) sezpna trvá od hezky do hezky 8-) :lol:
5) Spolujezdec skoro nikdy, neunesl bych při crashi vinu zato, že jsem řídil moto já a ona/on měl ve mě plnou důvěru :|
6) Jezdil jsem ve skupině 2-4 známých, teď víceméně sám nebo s tátou, raději sám, určuji si tempo dle nálady a situace
7) Servis si chci dělat sám (ten lehčí - olej, filtr, řetězovka,...) Ale budu mít 20kkm, a půjde na seřízení ventilů, a ty si sám neudělám, ani bych si na ně netroufl
8) Zahřívám poklidnou jízdou, poznám, kdy jí můžu naložit, že není tolik "tupá" - po zahřátí brzd, ložisek v kole, samozřejmě motoru.
9) Řadím se sojkou po městě, mimo město nebo při ostřejší jízdě bez, chce to vychytat otáčky, zdá se mi, že to tam líp padá než se spojkou
10) Textil, Na kožu nejsou love a zdravím všechny kromě babet a skůtrů malých objemů, pokud ale pozdraví první, pozdravím nazpět.
Naposledy upravil(a) LiTe dne pon 03. lis 2008 15:32:51, celkem upraveno 1 x.
...:XT66oX SuperMotard:...lite.rajce.net......Moje XtXko

Uživatelský avatar
kenyo
Příspěvky: 1272
Registrován: úte 25. bře 2008 21:05:12

Re: Par otazek...

Nový příspěvek od kenyo » pon 03. lis 2008 14:29:04

1) spojení příjemného s užitečným, v součastné době převažuje používání jako dopravní prostřdek do Prahy a po Praze, ale v létě samo jezdím i pro radost (ted už té radosti tolik neni když je na to poměrně chladno) :( modní doplněk uritě ne když vidím jak je zas.aná :mrgreen:

2) skvělé zkušenosti měl sem XT 600e (rv.96), skvělá pověst a je to prostě nádherná motorka :yes:

3) jezdím podle nálady takže tak i tak .. 50%/50% i když v Praze převládá styl brzda plyn a na tej spotřebě je to sakra znát :oops: :no:

4) do teď sem najel 8tis. km, sezona ještě nekončí takže tak 9-10 měsíců tipuju :D ale letos sem dva měsíce byl out takže míň :| když se chci jen tak proletět kolem komína není problém, stejně jako vyrazit na slovensko.. takže tak na půl

5) v létě občas baťůžek jinak spíš ne

6) nevím co je u tebe skupina.. ale nejsem žádnej samotář.. 2-3 kamarádi je pro mě ideál ;)

7) ze začátku sem dal do neautor. sevisu, ale co sem si jí rozložil a pak sám složil tak všechno sám :!: Teda kdyby něco tak se někam obrátím, ale zatím netřeba, nic na tom není.

8) minutku dvě zahřát než nandám helmu a rukavice, pak ho chvilku šetřím

9) jak kdy.. jako začátečník vše se spojkou, teď si myslím že to mám už naposlouchaný a dovolím si občas bez spojky a ani to není znát

10) je-li hezky a nehrozí d隍 tak kožená komboška, jedu-li na dýl (nevím jestli nezmoknu) a nebo když je ted kosa tak pěkně textil s termovložkama :D

A vůbec seš nějakej zvědavej čéče :P :mrgreen:

mad
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. dub 2008 21:19:22

Re: Par otazek...

Nový příspěvek od mad » pon 03. lis 2008 15:21:51

1) rozhodne zabava, ale jelikoz nemam zadnej jinej motorizovanej dopravni prostredek, tak kdyz je hezky, tak i jako dopravni prostredek

2) prechod v 21 letech z jawy... puvodne jsem koukal po XJ600N, ale par navstev hroznejch kousku a uz sem hledal kde co a motardy se mi proste libily a kdyz sem si pak udelal zkusebni jizdu, tak uz bylo jasno :)

3) jezdim hodne podle nalady, ale nejakou strelbu na hrane nikdy, nejenom, ze to neumim, ale i se bojim. Vetsinou tak nejak neco mezi. V obcich povetsinou dodrzuju padesatky a tak, po Praze to ale uplne neplati pokud se jedna o hlavnejsi ulice...

4) na jawe jsem najezdil tak k 5ti tisicum odhadem za sezonu. No a letos mam od nakupu v unoru najeto 13tisic... nechapu kde jsem to nabral. Jezdim spis jenom tak po okoli, ale obcas bych vyrazil i nekam dal, ale to uz urcite ne sam.

5) docela hodne s pritelkyni, ale to spis kratsi cesty, protoze jinak ji boli zadek a podobne...

6) ve skupine nejsem zvyklej a kdyz vidim nekoho blizko za sebou v zrcatkach, tak jsem z toho dost nervozni, ale v nekolika malo lidech co maji stejny styl jizdy bych jezdil klidne

7) nemam kde servisovat, s motorkou se tisnim v garazi vedle auta, takze vpodstate se vsim do servisu a Vrbovku mam nejbliz a kamarada tam, tak spolu aspon pokecame.

8) vytahnu motorku, nastartuju, zapnu bundu, nandam helmu, rukavice a par kilometru jedu opatrne.

9) zasadne S

10) kdyz je hodne velky vedro, tak MX dres, jinak kuze, ale zatim bez kalhot, ktere zatim nejsou v moji velikosti, aby sli pripnout k bunde

TTrs> a vyjadri se taky :)

Uživatelský avatar
TTrs
Příspěvky: 450
Registrován: stř 09. dub 2008 13:11:35
Napiš "660" bez uvozovek: 505

Re: Par otazek...

Nový příspěvek od TTrs » pon 03. lis 2008 16:00:57

1) V soucasne dobe ji mam hlavne jako antidepresivum. Ale auto jsem prodal, takze vlastne i priblizovadlo.

2) Nemam rozumny vysvetleni, proc jsem koupil zrovna XT (a navic jeste oranzovy). Asi laska na prvni pohled nebo jak se tomu rika... :D

3) Letos po bouracce jsem dlouho jezdil jak priposranej, ale uz zase zacinam jezdit normalne.

4) Loni jsem namotal 14 tisic, letos to bude asi min. Sezona trva tak dlouho, dokud jsou suchy silnice. Mimo CR jsem s XT jeste nebyl.

5) ne

6) Jezdim nejradeji sam. Vyjimecne se sklouznu s tatou, kdyz mame spolecnou cestu.

7) Vsechno sam, jen retez jsem si nechal nanytovat ve Vrbovce.

8) Jedu hned, ale netaham.

9) Ze 4 na 5 vetsinou bez, jinak s.

10) Textilni hadry, kozenej bicik a latexovy tanga. :D

Uživatelský avatar
melloun
Příspěvky: 271
Registrován: sob 05. dub 2008 10:19:36
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: New Jirny
Kontaktovat uživatele:

Re: Par otazek...

Nový příspěvek od melloun » pon 03. lis 2008 18:36:35

1. motorky miluju, miluju i motory a vse s tim spojeny. proste mechanika, a proto ze na motorce jezdim uz od mala.. xt je proste dalsi v rade

2. straslive se mi libila, hned jak sem si na ni sednul na vystave v holesovicich ( sem zvedavej kde to bude letos) tak sem se do ni zamiloval.. za dva raky sem si ji koupil

3. dost to vytacim, malokdy se jen tak v klidu projedu, ten kroutak me to proste nuti tocit ale nemusim jezdit ani tak rychle to me zas tak nebere ale tocim to od spoda. byl sem skusit project drahu v bentkach (Rko) ale je to proste straslive tezka motorka, jinak takovy mensi skoky ve stary boleslavy.. je to idealka na polni cesty, sotolinku a tak.. na tom je jak doma

4. letos asi 6000km nemam cas kvuli skole a kvuli chlastani

5. moc ne

6. kratky vyjizdky sam.. jinak celkem rad jezdim s kamosem nebo kamoskou ktry umej jezdit a nejsou to magori

7.servisuju si to vsechno sam doma, protoze me to proste bavi

8. nez se obliknu tak se zahrejva.. pak jedu

9. kdyz to valim rychle tak 4 a pet bez spojky, a na zadnim dvojku taky bez spojky, se spojkouse to snad ani neda, aspon teda ja to neumi - stezi bez spojky:)...

10. leto- motokratasy, krunyr a dres
zima- textil kalhoty , paterak a kozena bunda


ttrs.. si delas kartoteku nebo co:D:Dtakovej dlouhej prispevek sem jeste nedal
melloun

Uživatelský avatar
tatar
Příspěvky: 1185
Registrován: čtv 03. dub 2008 12:33:48

Re: Par otazek...

Nový příspěvek od tatar » pon 03. lis 2008 19:10:02

1) je to můj koníček,takže pro zábavu.

2)připadala mi jako dobrý kompromis,jde s ní pocestovat,zakravit,i každodenně dojíždět do práce a to při přirozeném posezu

3)XTX kdybych přirovnal můj způsob jízdy ve stupnici od 0-100% tak běžně jezdím tak 50-60 % ale znáte to když bouchnou saze tak to de i přes 90%, a to je pak opravdu plný plyn ,brzda ,drift ,záda stopi až mě to pak po příjezdu štve jak jsem se choval

4)4000-5000km, převážně kolem komína občas nějaký vejlet po naší republice

5) z 80 ti % sám z 20 ti % se ženou (mojí)

6) ideální je počet 3-4 ,ale jezdím většinou sám ,nemám s kým

7)dělám si všechno sám

8)start-bunda-rukavice-přilba-2-3km v klidku

9) vždy se spojkou ,nahoru i dolů

10)bunda textil,kalhoty obyč rifle s kolenními chrániči

Uživatelský avatar
TTrs
Příspěvky: 450
Registrován: stř 09. dub 2008 13:11:35
Napiš "660" bez uvozovek: 505

Re: Par otazek...

Nový příspěvek od TTrs » pon 03. lis 2008 21:26:18

melloun píše:ttrs.. si delas kartoteku nebo co:D:Dtakovej dlouhej prispevek sem jeste nedal
V praci nemam co na praci a tak se nudim. Asi tady uz mame tu financni krizi ocekavanou az po novem roce... :no:

Uživatelský avatar
LiTe
Příspěvky: 4269
Registrován: pon 24. bře 2008 23:44:19
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: C:\CR\LBC\CESKALIPA.exe
Kontaktovat uživatele:

Re: Par otazek...

Nový příspěvek od LiTe » pon 03. lis 2008 21:59:55

hele ttrs když nemáš co dělat tak já pořád čekám naty padáky do předního kola do osy :lol:
...:XT66oX SuperMotard:...lite.rajce.net......Moje XtXko

Uživatelský avatar
TTrs
Příspěvky: 450
Registrován: stř 09. dub 2008 13:11:35
Napiš "660" bez uvozovek: 505

Re: Par otazek...

Nový příspěvek od TTrs » pon 03. lis 2008 22:25:57

LiTe píše:hele ttrs když nemáš co dělat tak já pořád čekám naty padáky do předního kola do osy :lol:
Ja jsem ti je fakt slibil udelat nebo to jen zkousis? :)
Mam spatnou pamet, takze je to ale klidne mozny. :oops:

Kdyztak se ozvi a ostatni taky, pokud nekde neco dluzim... ;)

Uživatelský avatar
LiTe
Příspěvky: 4269
Registrován: pon 24. bře 2008 23:44:19
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: C:\CR\LBC\CESKALIPA.exe
Kontaktovat uživatele:

Re: Par otazek...

Nový příspěvek od LiTe » pon 03. lis 2008 22:31:25

vážně, říkal jsi, že ti doma zbyl nějakej ten silon a že mi to vyrobíš zadarmo :lol: ne zadarmo ne ale cenu jsi uváděl kolem 150 kč :)
...:XT66oX SuperMotard:...lite.rajce.net......Moje XtXko

Uživatelský avatar
totr
Příspěvky: 1329
Registrován: pon 31. bře 2008 20:24:35

Re: Par otazek...

Nový příspěvek od totr » úte 04. lis 2008 20:54:35

1) XT660R jsem pořídil jako cestovatelské nářadí a tak ji taky používám.

2) Vabral jsem si ji protože předchozé osvědčené modely dosud vlastním a nemám k nim přes jejich značné stáří žádné výhrady. Totéž očekávám od nového stroje.

3)Jezdím převážně normálně.

4) Počet najetých km záleží na tom, jak velkou dovolenou naplánuji. Na blbnutí kolem baráku mám jiné motorky.

5) Jezdím casto spolujezdkyní. Se spolujezdcem nikdy :!: :lol:

6) Jezdím nejraději sám.

7) Servisuji sám.

8) Motor nechávám pár minut zahřát a potom tak tři km volně.

9) Vždy se spojkou.

10) Kuže a hlavně latex :lol:

Uživatelský avatar
vivik
Příspěvky: 136
Registrován: úte 01. črc 2008 19:35:23
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Re: Par otazek...

Nový příspěvek od vivik » stř 05. lis 2008 10:44:20

1) hlavne kuli zabave + naky cestovani

2) xt proto ze se mi moooc libila ;)

3) vecinou po silnici jezdim klidne ale protoze mam Rko tak s tim zalitnu do blata a tam to moc klidny neni :twisted:

4) tudne sezomu sem najezdil prd :oops: (ale sezona nekonci- nejsem zadnej Xkar :lol: ) litam kolem komina- pristi rok vyrazim na nakou delsiiiii cestu

5) no se spolujezdcema nejezdim- pouze se spolujezdkynema (pani se rada vozi - a jiny pani taky :twisted: )

6) v grupe je to zabavnejsi

7) zatim sem ji nechaval u autorizovanyho servisu

8) zahrat nez se dovobliknu + 2-3 km klina jizda

9) gdyz tam ta spojkova paka je tak je mi blby ji nepouzivat :lol:

10) jezdim nahatej ale gdyz néni zbyti tak textil :D

Uživatelský avatar
ReniXT
Příspěvky: 239
Registrován: sob 19. dub 2008 19:14:05
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Malacky, SR

Re: Par otazek...

Nový příspěvek od ReniXT » čtv 06. lis 2008 15:31:24

A bude aj vyhodnotenie? ;)

1.Cestovanie spojene so zabavou
2.Prva motorka, predtym len babeta:) a preco XT? Fesanda s doboru povestou,univerzalna,slusna cena :yes:
3. XT R - kludna jazda,samozrejme sem tam pritocim,nech ju je pocut (ale fakt len obcas), lesne cesticky,potok,bahno,piesok uz tiez ochutnala ;) Pomer asfalt-off road je asi 80:20
4.Ja najma cestovanie, priatel na blbnutie okolo mesta. Tuto sezonu len nejakych 5tisic :( Nebol cas.Inak ma dokopy cca.29tis.
Masinu sme vytiahli v aprili (duben :D ) a vdaka globalnemu teplovaniu sa da jazdit stale :yes:
5.80% casu cestujeme na moto dvaja
6.Uz len sami :yes:
7.neautorizovany servis (holt uz ma po zarucnej dobe).
8.Rata sa ako zahriatie motora aj 2minuty? :) Po starte najprv vzdy kludne!
9.So spojkou
10.Textil

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 147 hostů