Dunlop Mutant

Vaše zkušenosti s různými pneu můžete psát zde.
hykšák
Příspěvky: 13
Registrován: pon 24. srp 2009 15:13:44

Dunlop Mutant

Nový příspěvek od hykšák » pát 18. pro 2009 17:37:40

Čeká mě koupě nových pneumatik. Velice mě lákají Mutanty, a proto prosím o info všechny, kteří mají s touto pneumatikou zkušenosti.
Díky :yes:
Naposledy upravil(a) hykšák dne stř 17. úno 2010 18:53:13, celkem upraveno 1 x.
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Uživatelský avatar
kenyo
Příspěvky: 1272
Registrován: úte 25. bře 2008 21:05:12

Re: Dunlop Mutant

Nový příspěvek od kenyo » pát 18. pro 2009 18:36:28

je třeba číst a číst a číst třeba zde viewtopic.php?f=7&t=361 a měl je obuté taky mad a někde tu o nich psal .. kdo hledá najde ;) :yes:

hykšák
Příspěvky: 13
Registrován: pon 24. srp 2009 15:13:44

Re: Dunlop Mutant

Nový příspěvek od hykšák » stř 17. úno 2010 18:50:58

Dlouhou dobu jsem se rozhodoval, kterou gumu na letošní sezonu pořídím. Váhal jsem mezi Avon Distanzia a Dunlop Mutant. Volba nakonec padla na Mutanty. Tahle guma mě od samého počátku, co mám motorku hodně lákala, protože si myslím, že na silnici bude držet velmi dobře a občasné lehké enduro vložky zvládne taky bez problémů. Nikde jsem se moc o Mutantech nedozvěděl, aproto se zde pokusím v průběhu její životnosti psát své postřehy a ulehčit tak rozhodování dálším, kteří by chtěli tuto pneumatiku koupit. Pro začátek jen info o ceně.
Nejlevněji se dají sehnat na
http://www.pneumatiky-pneu.eu/dunlop/du ... t_349.html
sada mě vyšla včetně dopravy na 5 104,-. Jinak na tomhle webu mají dobré ceny i na další pneumatiky, takže doporučuji navštívit :yes:
Během příštího týdne budu přezouvat a pak už jen čekat na slušné počasí. Až s nima vyjedu, tak napíšu první postřehy. Už se na to hodně těším a doufám, že nebudu zklamaný.

Snad nebudu opět odkázán na nějaký již existující příspěvek viz výše, že kenyo ;) děkuji :yes:

mad
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. dub 2008 21:19:22

Re: Dunlop Mutant

Nový příspěvek od mad » čtv 27. kvě 2010 11:06:35

Mutanta mam obuteho na obou kolech. Jednoho zadniho Mutanta uz jsem dojezdil. Trvalo mi to 8200km a pri sundavani jsem jeste mel kousek do kontrolnich bodu
sroub.jpg
Guma je to pomerne mekka, takze drzi v zatackach dobre. V lete jsem s ni byl trikrat v Sosnove na okruhu a bez problemu jsem obrousil stupacky bez pocitu, ze by guma chtela uklouznout. Uz mam vzado obuteho noveho Mutanta a vcera jsem byl zase v Sosnove a opet drzi perfektne, takze se nejednalo jenom o jeden dobry kus :)
Na mokru jsem srab, takze naklony nepokousim, ale ani pri pomerne intenzivnim brzdeni to neklouzalo.
Vepredu mam na Mutantovi najeto uz 11 tisic a jeste par tisic tam vydrzi. Mel jsem trosicku obavy vcera v Sosnove, ale i v tomhle stavu ta predni guma perfektne drzela.

Vypada to tak, ze jsem nasel pro sebe naprosto idealni gumy, takze uz nemusim vymyslet co obouvat priste. Vsem zajemcum doporucuju :yes:

Uživatelský avatar
LiTe
Příspěvky: 4269
Registrován: pon 24. bře 2008 23:44:19
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: C:\CR\LBC\CESKALIPA.exe
Kontaktovat uživatele:

Re: Dunlop Mutant

Nový příspěvek od LiTe » čtv 27. kvě 2010 13:24:31

ten vrut je k tomu zadarmo ? :lol:
...:XT66oX SuperMotard:...lite.rajce.net......Moje XtXko

mad
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. dub 2008 21:19:22

Re: Dunlop Mutant

Nový příspěvek od mad » stř 04. srp 2010 21:12:39

Dneska jsem konecne nechal nazout novou predni gumu...
Dunlop SportMax Mutant jsem tim padem mel na predku obutou 14500km :yes:. Veprostred jsem se jeste nedostal na kontrolni bod, ale v miste nejmene vzorku uz to opravdu bylo na houby a kdyz jsem potom jel v desti, uz jsem z toho nemel vubec dobry pocit.
Prikladam obrazek pro porovnani stavu stare a nove.
prednimutant.jpg
Jezdilo se s ni perfektne, na silnici drzi, jelikoz je mekka a na suche hline drzi taky dost slusne. Dokonce ted na konci zivotnosti jsem ji opet vyzkousel v Sosnove a porad drzela na jednicku bez sebemensi snahy klouzat. Vlastne pro ti plati totez co pro zadni o ktere uz jsem psal tady driv. Na tehle predni gume jsem byl asi petkrat v Sosnove po hodince a na uplnych krajich gumy zbylo jeste hodne vzorku jak je videt na fotce, cili i kdyz guma dostavala docela zabrat, tak nezacinala rychle mizet. Pravda je, ze do naklonu az na stupacku se na silnici nedostavam, takze ty boky jsou jete ciste jenom na okruhu...
Za tu dobu co jsem gumu mel se mi priblizne v pulce zdala dost oskakana, ale prikladam to tomu, ze jsem hodne dlouho nekontroloval tlak v pneu a potom jsem zjistil, ze jsem jezdil jenom s priblizne 1.7 atmosfery v predim kole :oops: Zacal jsem si to hlidat a oskakani gumy zacalo postupne mizet, ale lehce precejen zustalo. Ted kdyz jsem najel par kilometru zase s novou hezky kulatou, tak jsem zjistil, ze stara guma ani nebyla nijak prehnane sjeta do spicky :yes:

Milan.Kratochvil
Příspěvky: 6
Registrován: stř 17. lis 2010 13:24:12

Re: Dunlop Mutant

Nový příspěvek od Milan.Kratochvil » ned 30. led 2011 15:07:35

A nema nekdo zkuenost s tim, jak se mutanty chovaji pri jizde po prednim kole? Me se taky docela libi a dost o nich premyslim!

Uživatelský avatar
Hop
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 01. bře 2012 23:04:24
Bydliště: Slavičín

Re: Dunlop Mutant

Nový příspěvek od Hop » čtv 01. bře 2012 23:43:14

Zdarec, jezdíte někdo ještě na tehle pneu? Jsou super, na cestě drží skvěle i za mokra a mám z jízdy skvělý pocit. Jenže mám na nich necelých 3500 a zadek je holý, předek ještě chvilku vydrží. Docela mě zaráží tady zmiňovaný dojezd 8200 km na zadku.. Tomu se mi nechce věřit. Jízdní vlastnosti super, ale s tím dojezdem je to horší pokud se člověk rád pořádně projede. Pneu je moc měkká, proto přemýšlím nad Roadsmartem. Asi to chce dvojsměs..

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů