První jarní XT sraz - 25.4.2009

Podrobné informace pro pravidelné každoroční XT660 srazy se dozvíte v této kategorii.
Uživatelský avatar
LiTe
Příspěvky: 4269
Registrován: pon 24. bře 2008 23:44:19
Bydliště: C:\CR\LBC\CESKALIPA.exe
Kontaktovat uživatele:

Re: První jarní XT sraz - 18.4.2009

Nový příspěvek od LiTe » ned 12. dub 2009 21:38:33

Milala> ale na druhým konci republiky :P A já mám teď neděle šprtací :( :P ;) :)
...:XT66oX SuperMotard:...lite.rajce.net......Moje XtXko
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Uživatelský avatar
TTrs
Příspěvky: 450
Registrován: stř 09. dub 2008 13:11:35

Re: První jarní XT sraz - 18.4.2009

Nový příspěvek od TTrs » stř 22. dub 2009 9:31:24

Pojede nekdo toho 25.4. z Prahy?

Uživatelský avatar
Milala
Příspěvky: 646
Registrován: čtv 19. čer 2008 22:05:21
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: První jarní XT sraz - 18.4.2009

Nový příspěvek od Milala » ned 26. dub 2009 7:13:30

TTrs píše:Pojede nekdo toho 25.4. z Prahy?
tak jak jste se projeli chlapi? nějaký fotky?
XT660X....eXTra potěšení

Uživatelský avatar
TTrs
Příspěvky: 450
Registrován: stř 09. dub 2008 13:11:35

Re: První jarní XT sraz - 25.4.2009

Nový příspěvek od TTrs » ned 26. dub 2009 10:17:01

Srazik to byl hodne netradicni, ale dobrej. Diky Radku, ze ses obetoval a delal nam pruvodce. ;)

Uživatelský avatar
LiTe
Příspěvky: 4269
Registrován: pon 24. bře 2008 23:44:19
Bydliště: C:\CR\LBC\CESKALIPA.exe
Kontaktovat uživatele:

Re: První jarní XT sraz - 25.4.2009

Nový příspěvek od LiTe » ned 26. dub 2009 11:16:20

Kolik se vás sešlo? a nějaký fotky, budou? :)
...:XT66oX SuperMotard:...lite.rajce.net......Moje XtXko

Uživatelský avatar
K.O.zel
Příspěvky: 1241
Registrován: úte 01. dub 2008 17:30:32

Re: První jarní XT sraz - 25.4.2009

Nový příspěvek od K.O.zel » ned 26. dub 2009 11:28:37

ttrs je taky teda ukecanej :) napise netradicni a nic k tomu...co si ma pak clovek myslet :)

Uživatelský avatar
melloun
Příspěvky: 271
Registrován: sob 05. dub 2008 10:19:36
Bydliště: New Jirny
Kontaktovat uživatele:

Re: První jarní XT sraz - 25.4.2009

Nový příspěvek od melloun » ned 26. dub 2009 12:59:50

bylo to opravdu netradiční:):D
melloun

Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2626
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: První jarní XT sraz - 25.4.2009

Nový příspěvek od Radek » ned 26. dub 2009 13:17:00

Myslím, že takovej "sraz" už jen tak někdo nezažije :mrgreen:

Jinak dnes večer sepíši nějakej report. Je to opravdu na dlouhý povídání :D . Jinak sešli jsme se 4 (5 i s batůžkem).

Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2626
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: První jarní XT sraz - 25.4.2009

Nový příspěvek od Radek » pon 27. dub 2009 10:21:28

Včera jsem byl ještě naposledy projet trasu, stihl jsem to za necelé tři hodinky, i když je fakt, že jsem se s tím moc nemazal. Říkal jsem si ve dvanáct je sraz, vyjede se tak nejpozději v jednu, po cestě několik zastávek (vč. oběda).  Jo, to bude tak akorát. Domů jsem přijížděl později odpoledne a posledních 50 kilometrů mě provázelo hladové očko. Váhal jsem, jestli mám natankovat, nakonec jsem to ale nechal až na den D – dopoledne budu mít přeci celé volné a tak to všechno v klidu stihnu. Kdybych byl věděl, že to bude pořádný kámen úrazu, vzal bych plnou už v pátek.
 
V sobotu ráno mě probudilo ostré slunko, v klidu jsem se šel nasnídat a ještě jsem trochu pucoval motorku, jelikož byla celá jak dobytek. Po chvilce přišla i mamka a tak jsem jí říkal, že před obědem pojedu na ten sraz do Krupky. „Do Krupky?“, řekla udiveně. „Vždyť tam budou dneska nějací ti Neonacisté, včera to dávali ve zprávách“. Letím k počítači a rychle spouštím archiv televizních novin. Prý tam bude kolem 1200 černých a 300 neonacistů.

Rychle se obléknu do moto „hadrů“ a jedu se podívat jak to v té Krupce vlastně vypadá. Mezi prvními policisty jsem potkal našeho ústeckého kolegu z XT660.cz, zastavil jsem u něj a ptám se na situaci a jestli mě do Krupky vůbec pustí. Trochu mě zamrzelo, že celý týden o křížení neonacistické akce a našeho srazu věděl a ani nedal vědět. Ihned poté jsem jel do Krupky oblídnout situaci na vlastní oči. Nevypadlo to zase tak zle a centrum všeho dění bylo mimo naší benzínku. Každopádně to tu ještě nebyli neonacisté – měli dorazit kolem dvanácté hodiny, což se dokonale krylo s XT srazem. Pro jistotu jsem se rozhodl, že místo srazu bude nutné změnit a tak jsem co nejrychleji jel domů vytisknout velké letáky (s pořádným nápisem XT660, novým místem srazu a telefonním číslem), které jsem chtěl nalepit na všechny příjezdové cesty i na samotnou benzínku s tím, že poté budu jezdit od benzínky na nové místo srazu a postupně tam všechny přesunu. Bylo už cca 11:30 a to jsem ještě musel zaject na pumpu, jelikož v nádrži už skoro nic nebylo.

Jako zázrak jsem považoval plný desetilitrový kanystr benzínu v garáži. Přičichl jsem a smrdělo to jako benzín, sice málo, ale smrdělo. Tak jsem se ještě pro jistotu zeptal taťky a prý je v tom benzín na 100%, že ho tam v týdnu tankoval. Mezitím jsem cca 5x zkontroloval čas a počítal ubýhající vteřiny. Nalil jsem zhruba 1-2 litry do nádrže a nějak se mi to pořád nezdálo, ještě jednou se ptám doma a táta už mě považuje za blbce. „Benzín je v tom ma tuty, vždyť jsem ti to už jednou říkal“. Zbytek jsem tam už raději nedolil a vyrazil jsem k první benzínce. Po 200 metrech to udělal škyt, prásk + pár dalších podobných zvuků a pak už motorka setrvačností dojela jen pár desítek metrů. „No do prdele“. Volám domů a poslušně hlásím, že to benzín nebyl.

Mezitím, co jel taťka pro čistý benzín, jsem vypustil nádrž do své petflašky (moc tam toho opravdu nebylo – tak 2 litry, něco vyteklo vedle a zbytek se tam vešel) a volal jsem svému bratrovi, jelikož nikdo jiný v tom prsty mít nemohl. S bradou na zemi se dozvídám, že v kanystru byla voda s benzínem v poměru asi 95:5 – no prostě samá voda. Snažím se vypustit poslední zbytky toho svinstva a naředit to čistým benzínem. Marný pokus, ujel jsem ještě tak 1 kilometr a pak už to vzdala i baterka. Pekelně nasraný tlačím motorku domů a jako první otvírám ledově vychlazenýho Birella. Mezitím mi volal Waigy a Melloun a ptali se co a jak, že v Krupce prý skoro nikdo není. Půjčuji si bráchovo auto a s poměrně velikým zpožděním jedu na benzínku do Krupky, kde čekaly všehovšudy tři Xtéčka (TTrs, Melloun a Waigy se svým batůžkem). Počítal jsem s tím, že na sever moc lidí nedojede, ale když to 14 dnů vyselo na úvodní stránce a mail jsem poslal dobré stovce lidí, tak jsem očekával přecijen trochu větší zájem.

I když je motorka zdechlá doma v garáži, tak auto jezdit umí taky a tak jsem si říkal, že bych to teď přeci nemohl rozpustit, když se sem těch pár lidí hnalo takovou dálku. Nakonec jsem vyjížďku trošku ořezal, ale na celé odpoledne to vystačilo a i trochu pozdní oběd se nějak povedl, sice na úplně jiném místě (než jsem plánoval) a taky chvíli trvalo, než se nám to uvařilo, ale asi po hodině se i Waigy dočkal. Kuchař asi dlouho přemýšlel nad kombinací omáčky na špagety a bramboráčků. Nakonec to ale Waigymu rozmluvili a dal si nějaké jiné jídlo, bramboráčky si ale neodpustil :).

Doufám, že si těch pár odvážných alespoň užilo nějaké ty zatáčky, i když na spoustě místech byla hromada štěrku. Sraz byl opravdu dost netradiční a aspoň jsem si vzal ponaučení pro příště. Organizačně to byl jeden velký chaos. Mohu vás ale všechny uklidnit – velký letní sraz já organizovat nebudu, takže nemusíte čekat nějaká nenadálá překvapení.

Uživatelský avatar
venca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 10. kvě 2008 21:21:18
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: První jarní XT sraz - 25.4.2009

Nový příspěvek od venca » pon 27. dub 2009 11:43:09

[quote="Radek"] Vidíš to,kdyby jsi jel na E.V. nic by se nestalo a ještě by jsi bezvadně zajezdil. :D
Ale jinak dobrá story :o

Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2626
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: První jarní XT sraz - 25.4.2009

Nový příspěvek od Radek » pon 27. dub 2009 11:46:48

venca> Bohužel jsem měl volnou jen sobotu. V pátek večer a na neděli jsem měl už nějaký program :| . Takových akcí (jako EV) moc není...

Uživatelský avatar
waigy
Příspěvky: 44
Registrován: pát 28. lis 2008 16:01:53
Bydliště: jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: První jarní XT sraz - 25.4.2009

Nový příspěvek od waigy » pon 27. dub 2009 20:43:49

Radku nejsem a ani jsme s baťůžkem nebily zklamáni.Nádherná krajina,super silnice. 600 km byl dobrej test mojí pr..ele :D A ta špagetová omáčka s bramboráčky se doufám bude konat příšťe :lol:

Uživatelský avatar
melloun
Příspěvky: 271
Registrován: sob 05. dub 2008 10:19:36
Bydliště: New Jirny
Kontaktovat uživatele:

Re: První jarní XT sraz - 25.4.2009

Nový příspěvek od melloun » úte 28. dub 2009 18:49:47

taky za sebe musim rict radku ze se mi to libilo.. super vyjizdka prsote.. zase nejakej kout zeme kterej sem neznal.. diku dik
melloun

Uživatelský avatar
krejča
Příspěvky: 57
Registrován: pon 13. dub 2009 21:09:17
Bydliště: České Budějovice

Re: První jarní XT sraz - 25.4.2009

Nový příspěvek od krejča » pon 04. kvě 2009 21:09:46

Ahoj zdravím vás ve spolek super mašin XT660...
Bohužel jsem se i přes velké plánování na sraz taky nedostal... :x
vůbec mi nevadilo ject nějakých 280km z Českých Budějovic(jak už jsem psal Radkovi),
dokonce jsem se na to opravdu moc těšil,že svojí XTX konečně protáhnu,ale ve čtvrtek před srazem mi bylo od šéfa oznámeno,že celý pátek,sobota a neděle bude školení ADR a já tam prostě musím,jinak mi veme vše co může...čímž se stal mím uhlavním nepřítelem :evil:
takže místo krásné vyjížďky jsem dřepěl celej víkend do 20hodin v učebně a čuměl z okna.... :x :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:
Na ten příští sraz ale určitě dorazím i kdyby nevim co...
ikdyž blíž najih čech by mi to nevadilo :lol:
Zdravím Krejča XT660X

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů