Dojeli ?

Podrobné informace pro pravidelné každoroční XT660 srazy se dozvíte v této kategorii.
Uživatelský avatar
packi
Příspěvky: 383
Registrován: sob 20. čer 2009 17:05:00
Napiš "660" bez uvozovek: 660
Bydliště: Třinec

Dojeli ?

Nový příspěvek od packi » pon 05. črc 2010 21:14:27

Dekuji mili XT pratele, ze jste v me blbosti mi pomohli... jinak nevim co bych delal....dekuji za fajn spolecnost a za pekne straveny cas.... !!!


Doufam, ze vsichni ze srazu dojeli v poradku !!! Bude fajn kdyz se nahlasite ze vse ok !
Naposledy upravil(a) packi dne stř 07. črc 2010 19:25:32, celkem upraveno 1 x.
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Uživatelský avatar
jirik
Příspěvky: 182
Registrován: úte 28. říj 2008 14:37:24
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Mokrá Lhota

Re: Dojeli ?

Nový příspěvek od jirik » pon 05. črc 2010 21:27:44

cesta domu v pohodě.celou cestu pršelo jen 5 km od domova svítilo sluníčko.takže když jsem přijel a vylejval jsem vodu z bot tak si doma ťukali na čelo že jsem se nějde koupal oblečenej ;) jinak moc,moc,moc všem děkuji za krásný víkend.doufám že to ještě někdy zopakujem :yes:

Šimi
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 27. kvě 2010 10:13:59

Re: Dojeli ?

Nový příspěvek od Šimi » pon 05. črc 2010 21:43:58

Ahoj, já byl skoro doma, díky za nádhernou neděli, pokud se akce zopakuje, musím si určitě udělat čas ať je kdekoliv.

Uživatelský avatar
LiTe
Příspěvky: 4269
Registrován: pon 24. bře 2008 23:44:19
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: C:\CR\LBC\CESKALIPA.exe
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojeli ?

Nový příspěvek od LiTe » pon 05. črc 2010 21:57:30

jo sraz to byl suprovej :yes: každopádně, jako každej :yes:.
My jsme po cestě dom taky s hančusem měli nepříjemnosti. Pálili jsme to po rovince jako dobytkové nějakejch 150 asi tak 2km v kuse a hančusovi to začlo hučet od spojky, takže jsme zastavili a nakonec zjistili, že tam nemá na rysce žádnej oil, takže na první benzíně dolito asi 1,5 litru a pak to šlapalo jak mělo.... Potom jsme z benzínky v klidu odjeli na oběd do jiný vsi, pak hančus zjistil, že nemá šrajtofli s dokladama. Takže nazpět na benzínku a paní jí naštěstí ve chvíly našeho příjezdu našla. Takže nakonec emerickej hepy end :lol: .

packi> co se ti stalo s moto ???? pak už jsme nebyli v kempu, takže nevím, co se dělo ?
...:XT66oX SuperMotard:...lite.rajce.net......Moje XtXko

Uživatelský avatar
packi
Příspěvky: 383
Registrován: sob 20. čer 2009 17:05:00
Napiš "660" bez uvozovek: 660
Bydliště: Třinec

Re: Dojeli ?

Nový příspěvek od packi » pon 05. črc 2010 22:10:12

LiTe => jo litaku o srajtofli bych ti mohl vypravet...ale to vy uz nevite, protoze jste odjeli driv....kdyz chces vedet vetsi podrobnosti ptej se Kozla.... :)))

Uživatelský avatar
Bodacat
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 27. srp 2009 11:33:36

Re: Dojeli ?

Nový příspěvek od Bodacat » úte 06. črc 2010 9:25:13

Já bohužel musel jet už v sobotu navečír (i když jsem i tak měl jet v sobotu ráno), ale bylo to
s váma super, tak jsem zůstal trochu déle.
Cesta domů (300km) v pohodě.

to Kozel - co se dělo???

Uživatelský avatar
vasek
Příspěvky: 1363
Registrován: úte 01. dub 2008 11:36:12
Napiš "660" bez uvozovek: 660

Re: Dojeli ?

Nový příspěvek od vasek » úte 06. črc 2010 10:08:31

U nas vse OK, provoz prakticky nulovej az k baraku.

Litak + Hancus> a kdyz ste se ptali ty pani, kde sou penize, tak rekla, ze nasla jen prazdnou penezenku :lol: ........... hlavni je, ze se nasla a ze ste dolili ten olej a vse ok :yes:

Uživatelský avatar
pytel
Příspěvky: 262
Registrován: ned 06. dub 2008 9:34:30

Re: Dojeli ?

Nový příspěvek od pytel » úte 06. črc 2010 11:48:10

dojezd domu v poho jen jsem zase neodolal a šel na parket, teď je mi blbe a mam jít stavět plot - asi umřu, ale jestli ne tak se mnou příště počítejte halelůůůůjáá :)

PetrRSV
Příspěvky: 75
Registrován: stř 25. čer 2008 11:18:36

Re: Dojeli ?

Nový příspěvek od PetrRSV » úte 06. črc 2010 11:53:13

Já jsem dojel bez problémů, jen byla občas malá sprška ;) ... Jinak díky za skvělý sraz - vyjížďka, paint i koupání :yes: :yes: :yes: rád si to s vámi zopáknu, ať to bude kdekoliv.

Packi, ty sis vybral tu smůlu fakt do puntíku, ale hlavně že jsi celý (ta offroad vložka na cestě domů ;) )

Uživatelský avatar
K.O.zel
Příspěvky: 1241
Registrován: úte 01. dub 2008 17:30:32

Re: Dojeli ?

Nový příspěvek od K.O.zel » úte 06. črc 2010 12:27:16

doma. cestou na moto vse v pohode. cestou od moto - revizor - pokuta - 700,- :no: ale tak pokryl sem to z packiho penez 8-) jooo jak bylo na sumave dobre - priroda - moto - vy - zadny revozori....

páčky promin ale to nejde odolat dycky :twisted: je mi lito ze mas este k tomu trable s moto :( support páčky!

Uživatelský avatar
hancus.v
Příspěvky: 91
Registrován: sob 26. črc 2008 21:03:39

Re: Dojeli ?

Nový příspěvek od hancus.v » úte 06. črc 2010 13:09:52

Jo super výkend aš na malou nepříjemnost na ceste kterou ale vykecal Litˇák doma sem skoumal kam se mohl ten olej podít a byl uplne povolenej oil fyltr (dotahoval sem víčko rukou)od té doby vse OK doufám ze nebude nic se spojkou :no:
Jinak Šumava -nehorázná pecka- :yes: :yes: :yes:
Naposledy upravil(a) hancus.v dne stř 07. črc 2010 19:32:45, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2624
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojeli ?

Nový příspěvek od Radek » úte 06. črc 2010 16:30:55

Taky jsem teď dorazil, ještě jsem si to o 1 den protáhl. Na cestě zpátky jsem zmokl asi 6x. Vždy bouřka jak blázen, kterou jsem ani ne za 10 minut projel. :)

Uživatelský avatar
plesm
Příspěvky: 325
Registrován: stř 11. čer 2008 20:44:09

Re: Dojeli ?

Nový příspěvek od plesm » úte 06. črc 2010 17:50:48

tak napíšu taky, dorazili jsme v pořádku, ještě jsme si zpáteční cestu do Prahy protáhli přes Jindřich. Hradec a stálo to za to, počasí na jedničku, minimální provoz, jinak samotný sraz nelze nazvat jinak než paráda :yes:

to packi: jestli to budou jen lamely, tak to neni tak hrozný, opravíš a za chvíli budeš zas na koni :D

mad
Příspěvky: 195
Registrován: úte 01. dub 2008 21:19:22

Re: Dojeli ?

Nový příspěvek od mad » úte 06. črc 2010 19:51:35

Cestu domu jsem mel prijemnou. I kdyz to vypadalo puvodne na nepromok, tak po chvilce mokrejch silnic a obcasnyho destiku to zacalo osychat a nakonec vykouklo i slunicko, takze vic nez pulku cesty jsem jel po suchejch silnicich a za svitu slunce :yes: Jeste jsem si to trosicku protahl abych to hezky pocasi vyuzil ;)

Uživatelský avatar
packi
Příspěvky: 383
Registrován: sob 20. čer 2009 17:05:00
Napiš "660" bez uvozovek: 660
Bydliště: Třinec

Re: Dojeli ?

Nový příspěvek od packi » úte 06. črc 2010 22:21:50

:-))))
Naposledy upravil(a) packi dne stř 07. črc 2010 19:26:00, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
venca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 10. kvě 2008 21:21:18
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojeli ?

Nový příspěvek od venca » stř 07. črc 2010 5:45:06

Ahoj,taky jsem dojel v pořádku,prvních 100km v dešti a dalších 200 jsem schnul ale nedoschnul.Nepromok jsem neměl,tal moje blbost :( . Jinak akce zase parádní :yes: :yes:

Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2624
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojeli ?

Nový příspěvek od Radek » stř 07. črc 2010 15:03:42

Ještě to doplním o obrázky.. a hodím do nové sekce na úvodní stránce "Akce & srazy". ;)

------------------------------------------------

V pátek ráno vrcholí přípravy a balení na prodloužený letní XT sraz. Balím poslední věci, zjišťuji zda mi nic nechybí a ještě obcházím motorku. Původně jsem si motorku i umyl, abych nebyl na srazu za prase. Jenže měl jsem tam nové Mitas E09 (na kterých jsem nikdy předtím nejel) a tak jsem to chtěl ve čtvrtek večer trochu vyzkoušet. Bylo ale krátce po dešti a výsledek … XT jak prase a já už nějak neměl dostatek sil na nové umytí motorky. Vyměnil jsem ještě nové přední destičky a vyrazil na cestu.

Nejprve jsem zajel pro nově vytisklé srazové samolepky a pak, cestou kolem Prahy, jsem jel směr Sušice. Že jedu kolem Prahy jsem si myslel podle mapy, z omylu mě ale vyvedla cedule „Hlavní město Praha“ a kolony jak prase. Teploty se střídali v rozmezí 31-34°C a v kolonách se mi občas rozsvítila kontrolka teploty oleje a ventilátor makal co to šlo.
080720101031.jpg
Mezitím sem vypotil vše co šlo, vedro bylo zkrátka šílené. Až jsem za Prahou najel na dvouproudou R4, užíval jsem si tu konstantní rychlost kolem 100km/h a nepřetržitý ofuk větru. Částečně hromadný sraz v Dobříši jsem už dávno nestíhal a tak jsem jel sólo jízdu až do Sušice. Zhruba 50 kilometrů od Blatné mi ale volal Míla, že by za hodinku byli v Blatné na zámku. Do navigace jsem tedy naťukal cílové místo a čas do cíle mi to hodilo kolem 55 minut. Lépe to vyjít nemohlo :).

Když jsem vrátím trochu zpět do minulosti. Při plánování srazu na fóru zmínil, v tu dobu ještě neznámý, „Šimi“, že bude v pátek v Blatné na zámku a kdo chce, ať se staví na kávu. Nakonec nás tam dojelo zhruba patnáct. Zaplatit nic nechtěl, kdybych to byl býval věděl, dal bych si ještě minimálně jedno pivo navíc a druhé bych si nalil do Camelbagu :). Bylo to pěkné, je vidět, že „Xtčkáři“ jsou fajn lidé.
P7020943.JPG
Z Blatné jsem se tedy přidal k celkem početné skupince a společně jsme dojeli do osady. V osadě již pár lidí bylo .Kromě známých tváří se tu, v celkem slušném počtu, objevili i tváře neznáme. Totr měl již postavené své totří hnízdo. Z totrnosiče se udělal totrstolek a samozřejmě nechyběl již starý známý totrúsměv :). Pytel měl v sobě nějaké to pivko.. Zkrátka nic, co by po těch letech člověka překvapilo :).
P7030946.JPG
P7030945.JPG


Po ubytování se začlo houfně debatovat a většina lidí okukovala ostatní XT „vychytávky“. Slečna za pípou byla poměrně nekompromisní. Chtěla zaplatit všechno a hned. Peníze jsem jí samozřejmě hned nedal a v průběhu večera, když byla několikahodinová nepřetržitá fronta na pivo, už to platit ani nechtěla.
P1090744.JPG
Na stránkách osady se píše: „Na našem grilu Vám uděláme vše dle Vašich chutí - masíčka, zeleninu atd. Rádi Vám upečeme prasátko na ohni nebo čerstvé pstruhy.“. Samozřejmě nic, kromě piva a bramburků, se koupit nedalo. Ti, co se nenajedli, si objednali pizzu. Hromadně se objednalo 17 kousků. Slečna v telefonu mi říkala, že to bude do hodinky. Buď mají hodně kuchařů a nebo to nebyl nejlepší odhad. Pizzu nakonec přivezly za hodinky dvě a už jsem se začínal bát, že pomalu chcípnu hlady. Celá XT banda obsadila prostor kolem ohniště. Těšil jsem se na Pytlův příběh o tom, jak se stal Pytlem. Nakonec nám řekl hodně zkrácenou verzi – minulý rok to bylo lepší. Ale tak byl ještě celý víkend před sebou a Pytel slíbil, že zítra to trochu natáhne..
P1090915.JPG
050720101962.jpg

Jedlo a pilo se do pozdních hodin. Jedlo se teda jen do doby, než se snědly všechny pizzy. Pak už nebylo co strčit do huby. Nakonec skončilo i pár kousků v ohni. Hlad je sviňa a tak se snědla i mírně černá pizza – cca 2mm černé vrstvy, cca 2mm ještě něčeho co částečně připomínalo pizzu a na závěr přiklopené zase cca 2mm černé vrstvy. Loupat to moc nešlo, tak se to snědlo tak, jak to bylo :). Nechyběla již tradiční totrovice a nebo páčkyho speciální 10W40. Škoda, že jsme neochutnali i tatarovici, bývala také moc dobrá. Snad na podzim a nebo příští rok.

V pátek večer bylo u ohně kolem 35 lidí a o něco méně motorek. Naivně jsem myslel, že v sobotu nás bude ještě víc… Příští den ráno, až začli všichni vylézat z brlohů, se pomalu blížila sobotní projížďka. Rozdělili jsme se do dvou skupin (enduro a silnice). Skupinku silničářů vedl Míla na FZ6, skupinku enduráků místní Jari.

Měl jsem obutá enduro kola, takže jsem vyrazil s enduro bandou :). Jako první se vyrazilo na cross trať. Dal jsem si 3 kolečka a chvíli necítil ruce. Trať však byla velmi pěkná a až na jeden vyhazující skok se to dalo i na těch našich „obludách“ projet. Na zmiňovaném skoku jsem viděl páčkyho, jak to málem hodil přes přední kolo. Říkal jsem si, že teda před hranou musím víc přidat a jít hodně dozadu. Výsledek byl ale úplně stejnej a málem jsem tam hodil úplně stejnou hubu :). Naštěstí jsme to oba ustáli a jestli tam měl i někdo jiný podobný problém … netuším. Ale i Venca říkal, že to nepříjemně házelo (a ten už má leccos v terénu naježděno), takže to tak zkrátka bylo. A tečka! :).
P1410545[1].JPG
Bylo poměrně sucho a tak jakmile byl někde náznak bahna či trochu vody, hned jsem tam hupsnul. V jednom místě byla poměrně výživná bahenní louže. No zkrátka by byl hřích se ji vyhnout. Nejdříve jsem tam najel a zjistil hloubku. Potěšilo mě, že tam byla opravdu pěkná porce bahna (na tu bídu co se v tomto počasí dá najít). Tak jsem do toho zajel a dal jí co proto :P . Full gas a bahno lítalo několik metrů daleko. O sandasovi za mnou jsem nevěděl a dostal pořádnou bahenní koupel. V terénu byl prvně, tak se alespoň něčemu novému přiučil --- "stojí-li jezdec v bahenní louži před vámi, rychle opusťte svou současnou pozici" :mrgreen: .
P1090917.JPG
Poté jsme jeli dál, asfaltku střídali šotolinky a cestičky lesem. Jelo se opravdu dost pomalu, ale byli s námi lidé, co prvně jeli v terénu a také několik dvojic, takže vzhledem k tomuto bylo tempo tak akorát :). Za chvíli jsme dorazili na nově vybudovanou rozhlednu. Turisté uskakovali, padali do příkopů. Jeli jsme kolem nich pořádnou kudlu a ohazovali je kamením. A to všichni - bez vyjímky! Dělám si samozřejmě srandu. Byl jsem překvapen, že nikdo nic neříkal. Dojeli jsme až na drzovku přímo pod vyhlídku.
030720101909.jpg
030720101910.jpg
Někteří se šli podívat nahoru, jiní zůstali dole. Já celou dobu vařil, větrák šel naplno a z víčka na chladicí kapalinu mi vystříkalo nezjištěné množství vody. Naštěstí místní „Jari“ bydlel hned pod kopcem. Propláchli jsme chladič, doplnili vodu a od té doby byl klid. V terénu jsme najeli asi pouhých 40km. Hodně se stálo… Poté jsme si to po asfaltu zamířili na „Šukačku“. Někteří se fotili, jiní jen nevěřícně zírali.
030720101923.jpg
Poté, co totr se svou totrpaní (totrslečna mi nebyla schválena) básnili o božském jídle na Kvildě, domluvili jsme společný slet silničářů a enduro bandy právě na Kvildě ve 14hod. Bohužel zhruba ve 14hod jsme byli teprve na Šukačce a zbývalo nám 55km – podle Vencovo navigace. Jari říkal, že je to jen asi pouhých 20km a že tedy pojedeme jeho cestou. Měřil jsem si vzdálenost a naměřil 54km. Navigace zkrátka nelže :).
040720101954.jpg
Přijeli jsme skoro ve 3 hodiny. Silničáři nikde, na telefonu jsem měl asi 4 SMS a 3 nepřijaté hovory. Míla psal… Že už jeli a budou se koupat v Nové Peci. Pomalu jsme dojedli (jídlo bylo fakt skvělé – škoda že jsem neměl místo na zákusek), totr se rozloučil s jeho novým beznohým kamarádem broučkem a zůstal s Kozlem, Petrem a Draugem na Kvildě. Zbytek jel do Nové Pece za ostatními. Čekalo nás asi 50km naprosto úchvatné silnici. Skvělý asfalt, samá zatáčka a skoro žádná vesnice.
P1090818.JPG
V Nové Peci jsme byli za necelou hodinku. Koupali jsme se asi jen 4, pokud mě paměť neklame (já,venca,patrik a pytel). Voda byla fakt ledová. Pak nás čekalo asi 80km zpět do Osady. Jela se poměrně slušná kudla – 120/130 a místama i 150. Zkrátka skoro pořád „full gas“ :). Vše bylo v pohodě až do doby, než se Liťák rozhodl předjet kamión. Ne moc přehledná zatáčka, malý horizont, úzká silnice a auto v protisměru. Kamiónu se zastavila kola, protijedoucímu autu jen jedno, takže šel ještě trochu bokem a mezitím to tak tak stihnul Liťák profrčet. Spálené gumy ještě dlouho cítili všichni ostatní, co tím místem projížděli. Po loňském srazu jsme čekali, zda nás letos Liták překvapí nějakým novým trikem. Tohle ale nemuselo dopadnout vůbec dobře – naštěstí se tomu teď můžeme jen zasmát. Zbývající cesta do kempu probíhala v podobném tempu. Novým E09 jsem ještě stále moc nevěřil (přecijen je to oproti motárdům rozdíl) a místama jsem klukům ztrácel.
P1090850.JPG
Po příjezdu do kempu na nás čekal Jaryn s plným kufrem 70 moravských a masových!! buřtů. Každý si dal co to šlo, ale i tak jich dost zbylo na příští den. Kozel stále nemohl uvěřit té chuti a jeden kousek jedl minimálně půl hodiny. Pytel trochu okořenil svou „pytlovou story“, ale i tak to pořád nebylo to co všichni pamatovali :). Chvílema to vypadalo, že dojde pivo. Nakonec opravdu došlo, byla už jen dvanáctka a zda došla i dvanáctka si nějak nemohu vybavit. Jako poslední jsem zůstal u ohně s nějakým místním chlapíkem a nejspíš Hančusem (ale tím si nejsem jistej).
040720101943.jpg
V neděli ráno mi opravdu nebylo moc dobře. Při představě, že v 10 hodin budu hrát paintball… mi bylo ještě o něco hůř. Při cestě na hřiště jsem děkoval „xt bohu“ že nás nezastavili příslušníci PČR. Asi bych to neuhádal na malinký zbytkáč.
P1090946.JPG
Paintball nakonec hrálo cca 16 lidí. Naštěstí jsme „bojovali“ v kravíně, kde byla daleko příjemnější teplota než venku na slunci. Skončili jsme poměrně brzo a poslední hru jsme hráli už jen v pěti (jaryn,totr, pytel, páčky a já).
040720101937.jpg
Po paintballu jsme odjeli do hotelu Atava v Rabí na oběd. Páčky zjistil, že nemůže najít peněženku. Nejdřív jsem to nebral vážně, sám ji kolikrát někam strčím a chvíli mi trvá, než ji najdu. Ale bohužel i po dlouhém prohledání páčkyho zavazadel, paintballového hřiště … se peněženka zkrátka nenašla.Založili jsme „nadaci páčky“ a složili se, aby měl na cestu domů.

Po obědě jsme ještě hledali, ale bohužel nenašli. Odpoledne jsme zavítali do zatopeného lomu. Skvěla voda a čistá voda. Naprosto ideální teplota a i nějaké ty malé „skoky“ byly možné. Na 7 metrů vysokou skálu si ale nikdo netroufl.
P7040975.JPG
P7040969.JPG
Cesta zpět nevypadala vůbec hezky. Černé mraky, občas zahřmělo. Většina lidí jela na lehko v kraťasech a triku, což není ideální oblečení do deště :). Dešti jsme ale naštěstí ujeli.

V neděli se na nás přijela podívat Dani, bohužel měla nějaké problémy s Kozlíkem a tak musela přijet autem. Ani páčky neměl s Kozlem nejlepší zkušenosti, ale slíbil jsem Kozlovi, že o tom nebudu nikde mluvit, když mi dá alespoň 20%. Takže šup na další odstavec :).

Když už jsem u toho Kozla. Celý nedělní večer lízal a lízal. Nakonec mu jahodová příchuť nestačila a tak si lízátko obalil čím to jen šlo :).
040720101958.jpg
Slečna za pípou skončila poměrně brzy. Nevím už kdo vymyslel, že jí dá za kola cihly.. ale padali sázky, kolikrát ji to chcípne. Bohužel jí to chcíplo jen jednou a napodruhé už sedmi centimetrovou překážku zdolala. V pondělí ráno se odjíždělo domů a tak nedělní večer probíhal v poměrně klidném tempu. Každopádně až byla pípa zavřená a všichni ostatní už spali, šli jsme ještě s Jarynem a Pytlem do nedaleké hospody na pár dalších kousků. Točili mého oblíbeného Kozla 11° :).
050720101026.jpg


V pondělí někteří odjeli brzy ráno, někteří v průběhu dopoledne. Já odjel asi ve 12:30 a v kempu zůstalo už jen totří hnízdo. Domů nespěchali a sraz si ještě trochu protáhli.

Pokud to někdo dočetl až sem, tak bych chtěl dodat, že mně osobně se sraz líbil a myslím, že se to povedlo. Lidí nepřijelo nějak extra hodně, ale jsem jen rád. Raději bych byl, kdyby to i v budoucnu bylo v obdobném komornějším stylu.

Poznal jsem opět nějaké nové tváře. Celou Drakeří „rodinku“, Ninjamana, Šimiho, Bodacata a spoustu dalších. Všichni byli strašně v pohodě – zkrátka skvělá parta.

Myslím, že je škoda takový sraz uspořádat jen jednou za rok. Můžete se tedy těšit na další sraz někdy v průběhu září či října.

Draker
Příspěvky: 82
Registrován: pon 08. pro 2008 23:21:13

Re: Dojeli ?

Nový příspěvek od Draker » stř 07. črc 2010 18:55:02

Ahoj tak jsme taky dojeli v pořádku , po cestě chvíli trochu pršelo jinak cesta v pohodě.
Jinak sraz suprovej a těším se na další. :yes: :yes:

Uživatelský avatar
sandas
Příspěvky: 49
Registrován: pon 12. říj 2009 17:34:05
Bydliště: Miloňovice

Re: Dojeli ?

Nový příspěvek od sandas » stř 07. črc 2010 19:25:51

Cau kluci jsem moc rad ze jsem Vas vsechny poznal, byl to bezvadnej sraz a na 100% se zucastnim kazdeho dalsiho :D at se deje co se deje :D
Bolest je bezva alespon vis ze zijes

Uživatelský avatar
packi
Příspěvky: 383
Registrován: sob 20. čer 2009 17:05:00
Napiš "660" bez uvozovek: 660
Bydliště: Třinec

Re: Dojeli ?

Nový příspěvek od packi » stř 07. črc 2010 19:40:56

Radku, napsal jsi to moc hezky :yes:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 hostů