Cesta pres 14 zemi - prida se nekdo ?

Podrobné informace pro pravidelné každoroční XT660 srazy se dozvíte v této kategorii.
Pavlik
Příspěvky: 13
Registrován: stř 25. lis 2009 12:41:00

Cesta pres 14 zemi - prida se nekdo ?

Nový příspěvek od Pavlik » čtv 26. kvě 2011 1:03:10

Ahojda XT'aci :) ! (a ne jenom! )
Na zaklade svych planu na leto, hledam spolucestovatele s motorkou na druhou pulku cervence a cely srpen 2011, ktery by se rad vydal na cestu pres 14 zemi a nebo alespon casti z nich.
Jelikoz bydlim v Holandsku planuji start odsud pres Nemecko do Danska, Norska, Svedska, Finska, Estonska, Lotysska, Litvy, Beloruska, Ukrajiny, Polska, Slovenska, Cech no a pak zpet do zeme pod hladinou zeme ;)
Jedu na XT660R. Znam par skvelych lidi po ceste, kde bych se urcite chtel zastavit, jinac jeste pevne stanovenou cestu nemam (a asi ani mit nebudu - go with the flow ;) Pred dvemi lety jsem projel Maroko na Tenerku 750 a nasledujici cestu beru jako pripravu na Afriku od vrchu dolu a zas nahoru.
Takze pokud by se nekdo rad pridal nebo se podelil o nejake cenne zkusenosti - prosim dejte mi vedet- bud tady nebo na: pavelko30@gmail.com
Diky a preji fajn leto at uz ho stravite kdekoli ;)
Cao Pavel:)
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Uživatelský avatar
plesm
Příspěvky: 325
Registrován: stř 11. čer 2008 20:44:09

Re: Cesta pres 14 zemi - prida se nekdo ?

Nový příspěvek od plesm » sob 18. čer 2011 21:02:16

škoda, že máš trasu takhle nahoře, já mám v plánu na srpen cestu přes Balkán, možná i Turecko, tak kdyby jsi udělal změnu tímhle směrem, dej vědět 8-)

Pavlik
Příspěvky: 13
Registrován: stř 25. lis 2009 12:41:00

Re: Cesta pres 14 zemi - prida se nekdo ?

Nový příspěvek od Pavlik » stř 06. črc 2011 15:33:06

plesm píše:škoda, že máš trasu takhle nahoře, já mám v plánu na srpen cestu přes Balkán, možná i Turecko, tak kdyby jsi udělal změnu tímhle směrem, dej vědět 8-)

Jj - takze mensi zmena - nemam viza na Belorusko tak to strihnu dolu do Rumunska zrejme pres Moldavu, potom na Srbsko, Bosna, a 1.9. musim byt v Chorvatsku u more na festak.
Takze to bychom se snad mohli nekde potkat.
Ja uvidim jak to bude casove- proste tu cestu si z Ukrajiny strihnu podle toho abych to na ten festival stihnul.
Jeste se ozvem jo;)
zatim cusik

Uživatelský avatar
plesm
Příspěvky: 325
Registrován: stř 11. čer 2008 20:44:09

Re: Cesta pres 14 zemi - prida se nekdo ?

Nový příspěvek od plesm » stř 06. črc 2011 16:59:49

tak uvidíme, třeba se k sobě připojíme alespoň na část trasy :)

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů