SRAZ 2012

Podrobné informace pro pravidelné každoroční XT660 srazy se dozvíte v této kategorii.
XTdavcaX
Příspěvky: 9
Registrován: ned 08. led 2012 15:00:28

Re: SRAZ 2012

Nový příspěvek od XTdavcaX » stř 04. črc 2012 18:45:38

Jsem 4,5km od Gardy v Desenzanu ale na dálnici a tak rád bych tady byl s váma ale bohužel jsem tady pracovně. Zítra až pojedu do čech tak vás určitě budu potkávat co pojedete přes Brenner do Itálie. No holt mi snad vyjde příště, že s váma pojedu. Užijte si to a hlavně opatrně čágo.
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Uživatelský avatar
packi
Příspěvky: 383
Registrován: sob 20. čer 2009 17:05:00
Napiš "660" bez uvozovek: 660
Bydliště: Třinec

Re: SRAZ 2012

Nový příspěvek od packi » stř 04. črc 2012 21:42:12

teprve balim , nestiham :) ....budu jak tank a uz vim jedno ...kdyz me to nekde prevazi, tak uz to nezvednu :D

Uživatelský avatar
Dani
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 15. kvě 2008 10:27:14

Re: SRAZ 2012

Nový příspěvek od Dani » pon 09. črc 2012 18:32:33

Pražáci jsou doma. Poslední kilometry byly už očistec, z kempíku u Plzně se bude vracet lépěji.
Jdu si dát české pivo a něco hodně mastného a nezdravého... A navzdory všem, kdo se nám snažil sraz znepříjemnit, mám z toho super pocit a těším se na další viděnou! SILENZIO!!!

Uživatelský avatar
pytel
Příspěvky: 262
Registrován: ned 06. dub 2008 9:34:30

Re: SRAZ 2012

Nový příspěvek od pytel » pon 09. črc 2012 19:29:45

tak jsem taky dorazil dom :yes: , tak zase příští rok někde u nás a doufám že v silnější sestavě ;) 8-) , sraz byl super jako vždy! :yes: :yes: :yes:

Uživatelský avatar
venca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 10. kvě 2008 21:21:18
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ 2012

Nový příspěvek od venca » pon 09. črc 2012 20:11:31

Tak jsme taky doma.Cesta v pohode jen nas trochu boli prd..l.V Rakousku jsme si dali rizecek abych nemel hlad.Sraz byl super protoze jsme bezva parta.Packi je uz na lodi.Do Livorna tedy dojel.Tak mu to snad vydrzi i domu.Tesim se n
a fotky.Tak priste se potkame na dalsim srazu.

Uživatelský avatar
totr
Příspěvky: 1329
Registrován: pon 31. bře 2008 20:24:35

Re: SRAZ 2012

Nový příspěvek od totr » pon 09. črc 2012 20:25:08

Tak já už jsem taky dorazil. Srazy jsou čím dál lepší, tak máme na co vzpomínat. Hodně myslím na Páčkiho - je to ale odvážný chlap, co?

Uživatelský avatar
jirik
Příspěvky: 182
Registrován: úte 28. říj 2008 14:37:24
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Mokrá Lhota

Re: SRAZ 2012

Nový příspěvek od jirik » pon 09. črc 2012 20:45:48

tak vás vítám doma.koukám že jsem asi přišel o super akci :(

Uživatelský avatar
packi
Příspěvky: 383
Registrován: sob 20. čer 2009 17:05:00
Napiš "660" bez uvozovek: 660
Bydliště: Třinec

Re: SRAZ 2012

Nový příspěvek od packi » úte 10. črc 2012 5:42:57

totr píše:Tak já už jsem taky dorazil. Srazy jsou čím dál lepší, tak máme na co vzpomínat. Hodně myslím na Páčkiho - je to ale odvážný chlap, co?
ty na me myslis? Bozinku to ses mel vyjadrit hned :-D

Jede to jede, ale ted uz radsi se spuntama v usich :-) , napad jet mimo dalnici byl vrazedny....teplomer se me pohyboval pri prujezdech mezi mesty od 39 do 43 stupnu ve stinu. Jsem myslel, ze chcipnu...

Ted jsem na lodi jak psal venca a vyuzivam sit ;-) , vyspal jsem se tady lip jak za cely pobyt na sraze :-)) - tam toho spanku moc nebylo :-))

Jsem rad, ze jste dojeli celi !!! Mel jsem strach, ze me budete po ceste usinat...

Nejvetsi borec je Dani, ze to na te ktm-ce dala.

Uživatelský avatar
totr
Příspěvky: 1329
Registrován: pon 31. bře 2008 20:24:35

Re: SRAZ 2012

Nový příspěvek od totr » úte 10. črc 2012 9:25:41

packi píše:
totr píše:Tak já už jsem taky dorazil. Srazy jsou čím dál lepší, tak máme na co vzpomínat. Hodně myslím na Páčkiho - je to ale odvážný chlap, co?
ty na me myslis? Bozinku to ses mel vyjadrit hned :-D

...jsem myslel, že dovtípíš když jsem si dal na pláži deku vedle tvojí :oops: :lol:
A jak to vypadá, zhoršuje se to, nebo je ten rachot pořád stejný?

Uživatelský avatar
venca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 10. kvě 2008 21:21:18
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ 2012

Nový příspěvek od venca » úte 10. črc 2012 10:05:50

Posílal mi sms.........je to horší :no: .Bude rád když se s tím vrátí.Budeme mu držet palce ;) Jsem zvědav co to je za závadu :o

Uživatelský avatar
_Snakee
Příspěvky: 58
Registrován: stř 02. kvě 2012 21:23:14
Bydliště: Praha 4

Re: SRAZ 2012

Nový příspěvek od _Snakee » stř 11. črc 2012 0:06:26

venca píše:Posílal mi sms.........je to horší :no: .Bude rád když se s tím vrátí.Budeme mu držet palce ;) Jsem zvědav co to je za závadu :o
Tak se podělte "što slučílos". Jsem zvědavý.
A propo, klucí kloubouk dolu před všema Xkařema a Rkařema co dají takovouhle dálku. Já jel v neděli z Prahy do Nové Paky a pr... jsem měl drevěnou ještě druhej den.
____________________________

Koukám, koukám nějaká další akce někde u Plzně? Kdy, kdy?
>>>> XT660X <<<<
I like my bike. :-D

Uživatelský avatar
venca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 10. kvě 2008 21:21:18
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ 2012

Nový příspěvek od venca » stř 11. črc 2012 12:42:57

no něco mu mlátí v motoru a to dost brutálně.Tak jsme jen odhadovali co by to mohlo být a Packi zvažoval jestli má jet do Livorna na trajekt nebo valit s náma domů.Nakonec se rozhodnul pokračovat v cestě.Já osobně bych s tím nejel ;)
Zadek se musí trénovat a chce to při pomalejší jízdě jet ve stupačkách a stejně musíš po cca 250 km dělat tankpausu :yes:

Miki
Příspěvky: 217
Registrován: čtv 23. říj 2008 14:23:01
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: UH.Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: SRAZ 2012

Nový příspěvek od Miki » stř 11. črc 2012 18:51:33

byla to vynikající akce se skvělou partou, rád sem vás zase viděl :yes: :yes:

Uživatelský avatar
jaryn
Příspěvky: 275
Registrován: úte 10. čer 2008 15:03:27
Bydliště: Hošťálková

Re: SRAZ 2012

Nový příspěvek od jaryn » stř 11. črc 2012 19:48:09

čao, docela mě mrzí, že jsem nemohl jet :cry: - když si vzpomenu na předchozí srazy ;) ... tak to muselo být super ve zdravém jádru u moře. A jelikož jsem NEBYL, tak bych docela rád sváma někde ještě letos popil a zajezdil u nás v ČR. Proto mě napadá - nedáme si nějaký víkendový srazík :) :) :) :?:

Uživatelský avatar
_Snakee
Příspěvky: 58
Registrován: stř 02. kvě 2012 21:23:14
Bydliště: Praha 4

Re: SRAZ 2012

Nový příspěvek od _Snakee » čtv 12. črc 2012 5:25:19

venca píše:no něco mu mlátí v motoru a to dost brutálně....
Ty jo. To je teda pech. Tak doufám že dojel v pohodě. Dík
>>>> XT660X <<<<
I like my bike. :-D

PetrRSV
Příspěvky: 75
Registrován: stř 25. čer 2008 11:18:36

Re: SRAZ 2012

Nový příspěvek od PetrRSV » pát 13. črc 2012 10:06:00

Tak poslušně hlásím, že jsme včera večer taky dojeli domů. Bylo to nekonečných 987 km, ale po demontáži stítku na helmě se dalo letět 150-160, aniž by mi to urvalo hlavu. Nakonec jsme se podívali i do těch Benátek :yes: ... Baterka po nabití fungovala dobře, ale dneska koupím novou. No a sraz byl super a každý, kdo nebyl, udělal chybu ;) .

Uživatelský avatar
packi
Příspěvky: 383
Registrován: sob 20. čer 2009 17:05:00
Napiš "660" bez uvozovek: 660
Bydliště: Třinec

Re: SRAZ 2012

Nový příspěvek od packi » sob 14. črc 2012 11:02:52

heheeej :P jsem doma ;) vydrzelo to !!!!! 8-)

Na zpatecni ceste jsem se malinko modlil a sem-tam moto pohladil, ze me holka jeste porad veze :oops:

Nejvetsi obavy jsem mel na Sardyni, aby me to nekleklo a neodjel me trajekt (pak bych se nemel domu jak dostat) , pak trosku v Alpach aby se me motor nehryzl a nepolozil to v tunelu jak Vojta Kotek (reklama t-mobile)

Zpatky jsem to vzal po dalnici, docela to slo - pokazde kdyz jsem prijizdel k benzince radsi jsem predem vypinal motor, at nedesim kolemjdouci zvukama z motoru...jak jsem vyjizdel z dalnice, prisel jsem na to, ze nemam dalnicni listek... :shock: !!! Typek na me hned, ze me musi dat nejvetsi sankci ! Jenom se me protocily panenky a hned jsem mu rikal, ze to me udelat nemuze, ze jsem v podstate chudak. Hned jsem mu ukazoval nalepku (doklad a zaroven dukaz), ze jedu z trajektu z Livorna a on, ze to ho nezajima....tak jsem mu rekl: " Nemam penize " - to se mu zas protocily panenky jemu :D hodinu me tam drzel a mel me za nejvetsiho trestance, nakonec prisla nejaka sefova a zaplatil jsem tolik, kolik jsem mel zaplatit....na castku nejvetsi sankce jsem se ani neptal, urcite by to byla solidni palka. Samozrejme, ze listek jsem nasel pri vybalovani , zapadl me mezi bagly - klasika.... (moto si behem cesty zpatky dala 50 tis km)

V devet vecer jsem prijizdel k hranicnimu prechodu Mikulov a spadl me retez. Hryzl se u maleho kolecka s ramem (nasazeno 16 kolecko) a neslo s nim hnout... hodinu a pul jsem ho po tme pacil ven, nez jsem ho pak zase nasadil...bohudik za celovky , jinak bych tam musel zustat do rana. Skoro pres cele Rakousko me chcalo, dostal zabrat.

Dekuji za sraz v Italii , byla to s Vama spravna pohodicka :yes: tesim se na dalsi , ten pristi by se mel konat zrejme v CR a ten dalsi rok, zrejme v Albanii co? :D

Uživatelský avatar
pytel
Příspěvky: 262
Registrován: ned 06. dub 2008 9:34:30

Re: SRAZ 2012

Nový příspěvek od pytel » sob 14. črc 2012 14:06:11

packi píše:heheeej :P jsem doma ;) vydrzelo to !!!!! 8-)

Na zpatecni ceste jsem se malinko modlil a sem-tam moto pohladil, ze me holka jeste porad veze :oops:

Nejvetsi obavy jsem mel na Sardyni, aby me to nekleklo a neodjel me trajekt (pak bych se nemel domu jak dostat) , pak trosku v Alpach aby se me motor nehryzl a nepolozil to v tunelu jak Vojta Kotek (reklama t-mobile)

Zpatky jsem to vzal po dalnici, docela to slo - pokazde kdyz jsem prijizdel k benzince radsi jsem predem vypinal motor, at nedesim kolemjdouci zvukama z motoru...jak jsem vyjizdel z dalnice, prisel jsem na to, ze nemam dalnicni listek... :shock: !!! Typek na me hned, ze me musi dat nejvetsi sankci ! Jenom se me protocily panenky a hned jsem mu rikal, ze to me udelat nemuze, ze jsem v podstate chudak. Hned jsem mu ukazoval nalepku (doklad a zaroven dukaz), ze jedu z trajektu z Livorna a on, ze to ho nezajima....tak jsem mu rekl: " Nemam penize " - to se mu zas protocily panenky jemu :D hodinu me tam drzel a mel me za nejvetsiho trestance, nakonec prisla nejaka sefova a zaplatil jsem tolik, kolik jsem mel zaplatit....na castku nejvetsi sankce jsem se ani neptal, urcite by to byla solidni palka. Samozrejme, ze listek jsem nasel pri vybalovani , zapadl me mezi bagly - klasika.... (moto si behem cesty zpatky dala 50 tis km)

V devet vecer jsem prijizdel k hranicnimu prechodu Mikulov a spadl me retez. Hryzl se u maleho kolecka s ramem (nasazeno 16 kolecko) a neslo s nim hnout... hodinu a pul jsem ho po tme pacil ven, nez jsem ho pak zase nasadil...bohudik za celovky , jinak bych tam musel zustat do rana. Skoro pres cele Rakousko me chcalo, dostal zabrat.

Dekuji za sraz v Italii , byla to s Vama spravna pohodicka :yes: tesim se na dalsi , ten pristi by se mel konat zrejme v CR a ten dalsi rok, zrejme v Albanii co? :D

tak to je fakt masakr :D :yes: , XT je proste NEJ!!! tak pak dej vedet co to bylo za zavadu ;)

Uživatelský avatar
Dani
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 15. kvě 2008 10:27:14

Re: SRAZ 2012

Nový příspěvek od Dani » sob 14. črc 2012 21:45:43

Ty jsi tedy hardcorista! Skvělé, že jste se vrátili celí, konečně můžeme všichni pustit ty palce.. Gratuluju, to byl bobřík odvahy jak sviňa.

Uživatelský avatar
K.O.zel
Příspěvky: 1241
Registrován: úte 01. dub 2008 17:30:32

Re: SRAZ 2012

Nový příspěvek od K.O.zel » ned 15. črc 2012 9:31:47

tak jsme taky doma...vyhnalo nas ze slovinska trochu predcasne pocasi...ale objevili sme zase super slovinskej kemp na pristi zahranicni xt xraz :twisted: a páčky taky dobrej dobrodruh :yes: i kdyz to zas tak neocenim pac sem ten jeho orchestrion neslysel :lol: tak dekujem vsem zucastnenim za spolecnost pac jinak bysme se asi na ty treti nejlepsi plazi v italii samym blahem asi picli :mrgreen:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů