Plánování srazu 2009

Podrobné informace pro pravidelné každoroční XT660 srazy se dozvíte v této kategorii.

Jak se vám líbí Staříkův "tajný" závod:

Myslím, že je to super nápad.
27
77%
Je mi to jedno.
6
17%
Podle mě zbytečný...
2
6%
 
Celkem hlasů: 35

Uživatelský avatar
totr
Příspěvky: 1329
Registrován: pon 31. bře 2008 20:24:35

Re: Plánování srazu 2009

Nový příspěvek od totr » ned 01. bře 2009 22:35:44

DoDo píše:
radas píše:
Radek píše:radas> tam je nějká CHKO či něco podobného?


Pustevny (Radhošt) je chráněná oblast, okolo sochy je tuším 2pásmo. Jinak je to jedna s nejvíce turisticky expon.lokalit v Beskydech. Navíc na konci té cesty vesoucí kolem sochy je poutní místo.
Ciryl a spol. Takže mraky věřících babek+doprovod. O víkendu za slušného počasí je to Václavák x2. Z jedné str. (po Knížecí cestě) se nedá , ofiko je vězd jen na spec. povolenku. Zbývá parking a nahoru lanovkou. Z druhé str. se dá dojet na parking cca.4km od sochy. Ale od park. po svých. Nedovedu si představit kolik by stála povolenka na průjezd party cca.70motorek :D :D . By bylo levnější si koupit krosovou trat :) .
Tak, asi tak.
Už vím kdo nám tu povolenku sežene......... :!: :!: :mrgreen:
No jestli mě paměť neklame tak je to hospůdka na Pustevnách......co pane Totr :lol:
Na Pustevny se dostaneš v pohodě i bez nějakého povolení a i v sezonu jsem byl až u té hospody na fotce několikrát a nikdy mě tam nikdo nebuzeroval. Znám tam jednu docela pěknou příjezdovou cestu. Ale až na Radhošť...nevím, nevím. Až sleze sníh, tak to zkusím zjistit. Ale trochu začínám pochybovat jestli na to ještě zbude čas. Jeden den bude "tajný závod" další den bude jízda na Šance a Trojmezí... Dala by se udělat nějaká poznávací vyjížďka v bližším okolí s trochou terénu, ale nevím, jestli má cenu to plánovat.
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Uživatelský avatar
DoDo
Příspěvky: 80
Registrován: úte 22. črc 2008 19:16:58

Re: Plánování srazu 2009

Nový příspěvek od DoDo » pon 02. bře 2009 11:12:21

Totr - tak ještě uvidíme, jaký vlastně bude finální program srazu. Na Pustevnách je moc pěkně, byl jsem tam několikrát na lyžích, vyšlapal tam na horáku (stoupák to je pěknej), ale na motce ještě ne :mrgreen: Ale i tak díky za info.... :yes:

Uživatelský avatar
pepextx
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 15. led 2009 19:04:46

Re: Plánování srazu 2009

Nový příspěvek od pepextx » pon 02. bře 2009 15:29:09

chci se zeptat na hooooodně předběžnej plán...?!
ale asi bych to typnul tak že se tam v pátek sejdem,ubytujem....no a večer asi pár piváku :D a panáku.v sobotu asi nějaká vyjížďka,po vyjížďce koupačka(četl jsem že tam je snad bazén nebo nějaká řeka) no zase najaká menší kalbička :D !a v neděli asi vesele dom,ne?!
jestli se to ani trochu nepodobá :( tak mě prosím hned usměrněte.

Uživatelský avatar
Stařík
Příspěvky: 1032
Registrován: stř 02. dub 2008 19:09:40
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Tož Valachy...

Re: Plánování srazu 2009

Nový příspěvek od Stařík » pon 02. bře 2009 15:44:07

pepextx píše:chci se zeptat na hooooodně předběžnej plán...?!
ale asi bych to typnul tak že se tam v pátek sejdem,ubytujem....no a večer asi pár piváku :D a panáku.v sobotu asi nějaká vyjížďka,po vyjížďce koupačka(četl jsem že tam je snad bazén nebo nějaká řeka) no zase najaká menší kalbička :D !a v neděli asi vesele dom,ne?!
jestli se to ani trochu nepodobá :( tak mě prosím hned usměrněte.
Sjezd v pátek, určitě nějaké to posezení, ale ne že tam vypijete všechno co teče :evil: ráno v 9 začíná závod, a když vše bude klapat možná vyjde vyhlášení vítězů kolem 5-6 hodiny. Počítám že v neděli si Vás vezme do parády Tatar, a odjezd je plánovaný až na pondělí kdy je svátek, ale to už záleží na každém jednotlivci jak se rozhdne.

Pro ty co se nechtějí účastnit závodu, odpadá závod a mají svůj program, vyjížďka, relax, tůra atd.

Uživatelský avatar
pepextx
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 15. led 2009 19:04:46

Re: Plánování srazu 2009

Nový příspěvek od pepextx » pon 02. bře 2009 15:50:46

Stařík píše:
pepextx píše:chci se zeptat na hooooodně předběžnej plán...?!
ale asi bych to typnul tak že se tam v pátek sejdem,ubytujem....no a večer asi pár piváku :D a panáku.v sobotu asi nějaká vyjížďka,po vyjížďce koupačka(četl jsem že tam je snad bazén nebo nějaká řeka) no zase najaká menší kalbička :D !a v neděli asi vesele dom,ne?!
jestli se to ani trochu nepodobá :( tak mě prosím hned usměrněte.
Sjezd v pátek, určitě nějaké to posezení, ale ne že tam vypijete všechno co teče :evil: ráno v 9 začíná závod, a když vše bude klapat možná vyjde vyhlášení vítězů kolem 5-6 hodiny. Počítám že v neděli si Vás vezme do parády Tatar, a odjezd je plánovaný až na pondělí kdy je svátek, ale to už záleží na každém jednotlivci jak se rozhdne.

Pro ty co se nechtějí účastnit závodu, odpadá závod a mají svůj program, vyjížďka, relax, tůra atd.
DÍKY :yes:

Uživatelský avatar
CeGo
Příspěvky: 532
Registrován: sob 19. črc 2008 13:35:13
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Luhačovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Plánování srazu 2009

Nový příspěvek od CeGo » pon 02. bře 2009 19:39:35

pepextx píše:taky jsem to mé drahé ale nevim jestli to těch 333km vydrží!
včera jsem nastartoval moji drahou a jelikoš mam nově nacpané laufy tak byl rachot po celem městě!se zase hradiště přes sezonu nevyspí :D :D :D !
co takhle se jet spolu projet hned z jara???už mam chlupatý dlaně :cry:
z jakého hradiště jsi ? Z UH? :)

Uživatelský avatar
totr
Příspěvky: 1329
Registrován: pon 31. bře 2008 20:24:35

Re: Plánování srazu 2009

Nový příspěvek od totr » pon 02. bře 2009 20:02:41

Původně se tady pár lidí ozvalo, že by přijeli již ve čtvrtek. Tak kdyby se takoví našli, dala by se nějaká cesta po Valašsku podniknout ještě v pátek :idea: :?:

Uživatelský avatar
Stařík
Příspěvky: 1032
Registrován: stř 02. dub 2008 19:09:40
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Tož Valachy...

Re: Plánování srazu 2009

Nový příspěvek od Stařík » pon 02. bře 2009 20:15:19

Noo nechci do ničeho kecat, ale v sedle od čtvrtku do pondělí, hmm to bude pěkný záběr pro Vaše prdelky :mrgreen: a cerčiska už s Váma nikdy nikde nepojedů :lol:

Uživatelský avatar
K.O.zel
Příspěvky: 1241
Registrován: úte 01. dub 2008 17:30:32

Re: Plánování srazu 2009

Nový příspěvek od K.O.zel » pon 02. bře 2009 20:20:09

pokud tam nebude neco jako promoce nebo jinej shit tak tam s vama budu klidne tejden 8-)

Uživatelský avatar
totr
Příspěvky: 1329
Registrován: pon 31. bře 2008 20:24:35

Re: Plánování srazu 2009

Nový příspěvek od totr » pon 02. bře 2009 20:21:48

Kozel :yes: :D

Uživatelský avatar
tatar
Příspěvky: 1185
Registrován: čtv 03. dub 2008 12:33:48

Re: Plánování srazu 2009

Nový příspěvek od tatar » pon 02. bře 2009 20:25:53

ja sem taky pro :yes: nechám se potahat,...promoce mi snad nehrozí :lol:

Uživatelský avatar
LiTe
Příspěvky: 4269
Registrován: pon 24. bře 2008 23:44:19
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: C:\CR\LBC\CESKALIPA.exe
Kontaktovat uživatele:

Re: Plánování srazu 2009

Nový příspěvek od LiTe » pon 02. bře 2009 20:29:46

tatar> v důchodu takový věci nehrozej :lol: ;) :D
...:XT66oX SuperMotard:...lite.rajce.net......Moje XtXko

Uživatelský avatar
tatar
Příspěvky: 1185
Registrován: čtv 03. dub 2008 12:33:48

Re: Plánování srazu 2009

Nový příspěvek od tatar » pon 02. bře 2009 20:34:31

LiTe> JUNIORE :lol: :lol:

Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 530
Registrován: úte 09. zář 2008 16:43:53
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Tady je Radegastovo

Re: Plánování srazu 2009

Nový příspěvek od radas » pon 02. bře 2009 20:36:43

[quote="totrNa Pustevny se dostaneš v pohodě i bez nějakého povolení a i v sezonu jsem byl až u té hospody na fotce několikrát a nikdy mě tam nikdo nebuzeroval. Znám tam jednu docela pěknou příjezdovou cestu. Ale až na Radhošť...nevím, nevím. Až sleze sníh, tak to zkusím zjistit. Ale trochu začínám pochybovat jestli na to ještě zbude čas. Jeden den bude "tajný závod" další den bude jízda na Šance a Trojmezí... Dala by se udělat nějaká poznávací vyjížďka v bližším okolí s trochou terénu, ale nevím, jestli má cenu to plánovat.[/quote]


Totre,
na Pustevny-Hotel Tanečnica (po cestě kolem focené hospy) Je jediná legal. cesta z pr. Bečvy.
Legalně se můžeš dostat max. k chatě horské sl. co je tak 70m od hospy před kterou jste na fotce. Zbytek arealu Pusteven-Radhoště je národní park. 8-) Mockrát sem už viděl fizly kteří se opalují na konci Knížecí cesty a kasírovali všecko bez povoleni, mno a nebylo to za kilo,nebo domluvou :D
Samo že se mužem zviditelnit a profičet tam, vzhledem k domlouvanému termínu (prodloužený veekend a svátek) tam určitě nebude hodně lidí, zvlášt jak bude slunko :D
Jedna motka se stratí ale tlupa :?: :!: Je to pěkné míst, jedno z nejfajnějších v Beskyech, motku na parking, prochazka po okoli, mrknout do staré malované hospy. a frrr.

Uživatelský avatar
LiTe
Příspěvky: 4269
Registrován: pon 24. bře 2008 23:44:19
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: C:\CR\LBC\CESKALIPA.exe
Kontaktovat uživatele:

Re: Plánování srazu 2009

Nový příspěvek od LiTe » pon 02. bře 2009 20:46:20

tatar> dědku 8-)
...:XT66oX SuperMotard:...lite.rajce.net......Moje XtXko

Uživatelský avatar
radas
Příspěvky: 530
Registrován: úte 09. zář 2008 16:43:53
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Tady je Radegastovo

Re: Plánování srazu 2009

Nový příspěvek od radas » pon 02. bře 2009 20:47:08

radas píše:[quote="totrNa Pustevny se dostaneš v pohodě i bez nějakého povolení a i v sezonu jsem byl až u té hospody na fotce několikrát a nikdy mě tam nikdo nebuzeroval. Znám tam jednu docela pěknou příjezdovou cestu. Ale až na Radhošť...nevím, nevím. Až sleze sníh, tak to zkusím zjistit. Ale trochu začínám pochybovat jestli na to ještě zbude čas. Jeden den bude "tajný závod" další den bude jízda na Šance a Trojmezí... Dala by se udělat nějaká poznávací vyjížďka v bližším okolí s trochou terénu, ale nevím, jestli má cenu to plánovat.

Totre,
na Pustevny-Hotel Tanečnica (po cestě kolem focené hospy) Je jediná legal. cesta z pr. Bečvy.
Legalně se můžeš dostat max. k chatě horské sl. co je tak 70m od hospy před kterou jste na fotce. Zbytek arealu Pusteven-Radhoště je národní park. 8-) Mockrát sem už viděl fizly kteří se opalují na konci Knížecí cesty a kasírovali všecko bez povoleni, mno a nebylo to za kilo,nebo domluvou :D
Samo že se mužem zviditelnit a profičet tam, vzhledem k domlouvanému termínu (prodloužený veekend a svátek) tam určitě nebude hodně lidí, zvlášt jak bude slunko :D
Jedna motka se stratí ale tlupa :?: :!: Je to pěkné míst, jedno z nejfajnějších v Beskyech, motku na parking, prochazka po okoli, mrknout do staré malované hospy. a frrr. Na zatáčky nad Šancema je to 15km.[/quote]

Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2624
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Plánování srazu 2009

Nový příspěvek od Radek » pon 02. bře 2009 21:00:34

totr píše:Původně se tady pár lidí ozvalo, že by přijeli již ve čtvrtek. Tak kdyby se takoví našli, dala by se nějaká cesta po Valašsku podniknout ještě v pátek :idea: :?:
No bylo to původně myšlené tak, že by to bylo jen do neděle a proto tedy od čtvrtka :) . Každopádně pokud by přijelo pár lidí už ve čtvrtek, vůbec bych se tomu nebránil a rád bych si to ještě o den prodlóžil :P

Uživatelský avatar
venca
Příspěvky: 983
Registrován: sob 10. kvě 2008 21:21:18
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Plánování srazu 2009

Nový příspěvek od venca » pon 02. bře 2009 22:30:09

pokud to jen trochu půjde,tak bych taky klidně přijel už ve čtvrtek,to se ale dohodnem s ostatními na tom srazu v H.K.ať to stojí za to :yes: ;)

Uživatelský avatar
Stařík
Příspěvky: 1032
Registrován: stř 02. dub 2008 19:09:40
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Tož Valachy...

Re: Plánování srazu 2009

Nový příspěvek od Stařík » stř 04. bře 2009 17:37:45

Tak jsem psal na ty Machůzky, aby o nás věděli předběžně, ceník ještě nemají, ale budou s námi počítat. Chtěli po mě údaje kolik nás bude, ale to zatím s určitostí neví nikdo ;)termín jsem hodil od 3. do 6. července teda. Jde akorát o to kdo by chtěl chatku, jinak zbytek pod stany, tam se vždycky nějaký kůsek lůky najde :idea:

Uživatelský avatar
LiTe
Příspěvky: 4269
Registrován: pon 24. bře 2008 23:44:19
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: C:\CR\LBC\CESKALIPA.exe
Kontaktovat uživatele:

Re: Plánování srazu 2009

Nový příspěvek od LiTe » stř 04. bře 2009 17:52:00

Já chci chatku, ale chci vědět cenu ;)
Edit: Chatky zdeně přízemní, 2 pokojke po třech lůžkách se sociální zařízení - toto se mi zamlouvá
...:XT66oX SuperMotard:...lite.rajce.net......Moje XtXko

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 202 hostů