supermotoacademy

Vše o jednobuchu XT660.
Uživatelský avatar
Filip
Příspěvky: 147
Registrován: ned 12. zář 2010 21:03:59
Bydliště: petrovice u karvine
Kontaktovat uživatele:

supermotoacademy

Nový příspěvek od Filip » pát 24. čer 2011 5:44:03

http://www.supermotoacademy.cz

uvazuju že se príhlásím do vysokého mýta poslední víkend v srpnu šel by nekdo do toho se mnou ??
:mrgreen:
Online
Uživatelský avatar
Radek
Administrátor
Příspěvky: 2622
Registrován: pát 14. bře 2008 17:58:00
Napiš "660" bez uvozovek: 505
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Sdělení od administrátora

Příspěvek od Radek » čtv 23. bře 2023 15:41:08

Zdar,

vím, že to je trochu mimo téma, ale hosting je třeba z něčeho platit :P. Rád bych vám představil web motopripravky.cz, kde najdete naše moto nářadí vlastní výroby. Vyrábíme např. vyvažovačky kol, zouvačky, narážeče gufer předních vidlic (XT660 má rozměr 43 mm), klíče na zadní tlumiče a spoustu dalšího.

Návštěvníci fóra XT660 mohou použít slevový kód 54115079 na 5 % z ceny dolů.

Přejít na web motopripravky.cz

Uživatelský avatar
Breakpain
Příspěvky: 128
Registrován: čtv 11. lis 2010 20:50:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: supermotoacademy

Nový příspěvek od Breakpain » pát 24. čer 2011 18:09:39

Teoreticky ano ... jen nevím, jak se tam dostanu, potřebuju auto nato :( ... při mém stylu, kdy mi rupne si nejsem jistý, že motorku nebudu mít na více dílů :( ...
S pozdravem
Aleš

Uživatelský avatar
Filip
Příspěvky: 147
Registrován: ned 12. zář 2010 21:03:59
Bydliště: petrovice u karvine
Kontaktovat uživatele:

Re: supermotoacademy

Nový příspěvek od Filip » sob 25. čer 2011 18:28:08

teoreticky auto nepotrebujes stací ti moto poprípade zavolat na drom zda tam muzes stanovat nebo nekde na podnájem ale nejake to auto zazemí by neškodilo

Uživatelský avatar
Breakpain
Příspěvky: 128
Registrován: čtv 11. lis 2010 20:50:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: supermotoacademy

Nový příspěvek od Breakpain » ned 26. čer 2011 21:58:22

Né, já počítám s tím, že to rozstřelím ;-) ... takže pak nemám na čem odjet. Může to spadnout a kdo ví, jestli to pak pojede ;-) ... Dojet a odjet na moto není problém :D.

Chytlo mě dračení na trati, ale tohle není vhodý ... jak to spadne :-// ... můžeš se tam něco prorazit a toho se bojím. Bohužel jezdím opatrně, ale jen na začátku, pak si naivně věřím a bum.
S pozdravem
Aleš

Uživatelský avatar
Bodacat
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 27. srp 2009 11:33:36

Re: supermotoacademy

Nový příspěvek od Bodacat » pon 27. čer 2011 13:48:28

No já jsem přímo z Vysokýho Mýta "mám to za barákem" :lol:
Už jsem se chtěl zúčastnit min. rok, ale nevyšlo to. A teď na ten termín máme plánovaný Grossglockner :(
A ještě ke všemu jsem nad tím přemýšlel... když vidím fotky z jiných termínů supermotoacademy a vidím tam "závodní" jezdce, třeba z kategorie Supermoto S2, tak se mi tam ani nechce. Oni to berou jako dobrý trénink na závody .
Hodně kluků tam přijede s ostrýma motárdama a mě se tam nechce "trapnit" s XTčkem :roll:

Uživatelský avatar
Breakpain
Příspěvky: 128
Registrován: čtv 11. lis 2010 20:50:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: supermotoacademy

Nový příspěvek od Breakpain » pon 27. čer 2011 14:13:44

Jsem byl v Milovicích juknout a co myslíš že XT ... holt jiná liga, ale tak co :) ... Njn ... z Prahy daleko :-// se ti divím, že sis nekoupil ostrýho a nechodíš tam jezdit, já bych to udělal :)
S pozdravem
Aleš

Uživatelský avatar
Bodacat
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 27. srp 2009 11:33:36

Re: supermotoacademy

Nový příspěvek od Bodacat » pon 27. čer 2011 14:19:08

Breakpain píše:Jsem byl v Milovicích juknout a co myslíš že XT ... holt jiná liga, ale tak co :) ... Njn ... z Prahy daleko :-// se ti divím, že sis nekoupil ostrýho a nechodíš tam jezdit, já bych to udělal :)
Co myslíš, o čem každý týden přemýšlím :mrgreen: A ještě ke všemu, když je autodrom 1x týdně otevřen pro veřejnost. Už jsem tam byl taky jezdit s XTčkem. Stojí to 200,- Kč/2hod (4x15min ježdění a 4x15min stání, cca tak nějak)
Jenže kdo se o to ostré supermoto má starat, já té údržbě moc nedám (nemám čas) a když se jezdím projet někam dál, tak by to bylo utrpení :(

Uživatelský avatar
Breakpain
Příspěvky: 128
Registrován: čtv 11. lis 2010 20:50:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: supermotoacademy

Nový příspěvek od Breakpain » pon 27. čer 2011 14:31:03

Ostré supermoto přeci nikam nemůže - nemá homologaci, je to jen na trať a ono když spočteš, než najedeš třeba 10 MTH, tak trvá ;o) ... beru to jako stroj jen na okruh, na nic jiného ;) ...

Já do toho chci jít, ale Milovice jsou cesta 110 km :-//
S pozdravem
Aleš

Uživatelský avatar
Bodacat
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 27. srp 2009 11:33:36

Re: supermotoacademy

Nový příspěvek od Bodacat » pon 27. čer 2011 18:42:15

Neuživil bych dvě motorky, musela by být na značkách...

Uživatelský avatar
Breakpain
Příspěvky: 128
Registrován: čtv 11. lis 2010 20:50:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: supermotoacademy

Nový příspěvek od Breakpain » pon 27. čer 2011 18:44:17

Já myslel jen jednu na okruh :) ... ale jestli to potřebuješ i na silnici ;-) ... to je pak těžké :). Já beru motorku jako kolo - né prostředek k dopravě, ale na blbnutí ;-) ... a bohužel ... nehomologovaná moto skýtá lepší "orgie" ... ovšem ještě nemám vyřešené jak servisovat, kde servisovat ... a to samé převoz jak, za co ... :-(
S pozdravem
Aleš

Uživatelský avatar
Bodacat
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 27. srp 2009 11:33:36

Re: supermotoacademy

Nový příspěvek od Bodacat » pon 27. čer 2011 19:06:38

Já přemýšlím o něčem takovém: http://www.motoinzerce.cz/motorky/husab ... rmoto.html
Nemám to na ježdění do práce, měl bych to taky na blbnutí, ale chci s tím i na silnici... :lol:

Uživatelský avatar
Breakpain
Příspěvky: 128
Registrován: čtv 11. lis 2010 20:50:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: supermotoacademy

Nový příspěvek od Breakpain » pon 27. čer 2011 19:16:33

No, to by řešilo moje problémy ;) ... není to špatný kolego, ale jak přežijou blinkry v případě pádu ? ...
A jestli inzerát nelže, 6kw ... to budeš jako tlačit jo ;o).

Netušíš, jaké to má servisní intervaly? MTH nebo km ? ...
S pozdravem
Aleš

Uživatelský avatar
Bodacat
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 27. srp 2009 11:33:36

Re: supermotoacademy

Nový příspěvek od Bodacat » pon 27. čer 2011 19:22:22

Bodacat píše:Já přemýšlím o něčem takovém: http://www.motoinzerce.cz/motorky/husab ... rmoto.html
Nemám to na ježdění do práce, měl bych to taky na blbnutí, ale chci s tím i na silnici... :lol:
Né, je to otevřený na 63kW. Ale koupil to nějakej překupník od K.V. před měsícem to prodával kluk od Brna, propásl jsem to :evil:
Intervaly teď nevím, už jsem to zapomněl, teprv teď se do toho zas dostávám - to víš, sezona je tady, tak na poslední chvíli.
Kamarád má servis na Husabergy a KTMky, tak že všechny rady budu mít od něj, až ho navštívím... Teď v pátek mu mám volat, jestli bude mít nějakého Husáka na prodej...

Uživatelský avatar
Filip
Příspěvky: 147
Registrován: ned 12. zář 2010 21:03:59
Bydliště: petrovice u karvine
Kontaktovat uživatele:

Re: supermotoacademy

Nový příspěvek od Filip » pon 27. čer 2011 22:05:44

Škola je určena všem kategoriím, a to jak mírně pokročilým a pokročilým majitelům motocyklů, tak i naprostým začátečníkům, kteří se chtějí seznámit s bezpečnou technikou jízdy na závodní dráze.Přijet k nám můžete s různýma typama motocyklů: supermoto motorky, cestovní motardy a endura.

citace ze supermotoacademy.cz

prave i proto tam byci jet naucit se jezdit po draze správnou stopum relativne bezpecne si vyzkouset
opravdu hranice motorky.
jinak to že tam jezdí kluci co jezdí klasicky zavody supermoto svedčí jen o kvalite kurzu a kazdy se tam muze hodne noveho naucit..
kdyz vemu cele startovni pole co jsem tam videl za motorky letos i mynuly rok byly tam i XT
neodvazuju si rici ze by XT mohlo nejak konkurovat ostrym a lehouckym motárdům
ale jde preci jen o další zkusenost když uz má XT660X v názvu SUPERMOTO proc ho tak nevyzkouset...

jinak po husabergu asi taky jednou urcite skocím ale bude to v dobe kdy si budu moct dovolit 2 motorky olej co 10MTH pistní sada podle stylu jizdy racing/hobby 45/90 mth vykon není 63kW ale koni ale hodne bezne se da vyfukem a nejakym doladením jít nekam na 70koníku ...
a tady jedno kratsí video 650 FS

http://www.youtube.com/watch?v=XlWoR2R0mZY

Uživatelský avatar
Breakpain
Příspěvky: 128
Registrován: čtv 11. lis 2010 20:50:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: supermotoacademy

Nový příspěvek od Breakpain » pon 27. čer 2011 22:29:50

Jel jsem s XT na dráze a není to tak zlé ... ze začátku neumím využít ani to :D ... to né že né, ale není to stavěný na skoky a na pády ... to bude bolet, takže opatrně :) ... žádný drifty ;-) lehárko tlačíme na pilu :). Rozhodně nemám problém tam s tím zajet, zase takový out to není a klopit se dá krásně :)
S pozdravem
Aleš

Uživatelský avatar
Bodacat
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 27. srp 2009 11:33:36

Re: supermotoacademy

Nový příspěvek od Bodacat » úte 28. čer 2011 7:01:36

Omlouvám se, upsal jsem se, samo že 63 koníků :oops:

A nemám nic proti supermotoacademy, když bych byl doma, tak bych se taky asi zúčastnil, psal jsem že se mi nechce, protože jsem z toho takovej nějakej divokej. Jen jsem psal postřehy, aby si člověk udělal představu :mrgreen:

Dík za info o mth na Bergu :yes:

Uživatelský avatar
Filip
Příspěvky: 147
Registrován: ned 12. zář 2010 21:03:59
Bydliště: petrovice u karvine
Kontaktovat uživatele:

Re: supermotoacademy

Nový příspěvek od Filip » úte 28. čer 2011 11:22:42

ja na bych urco jel ale jen pokud sezenu kačky na kombinezu a na kurz ... jak bude tak jedu na 100%

Uživatelský avatar
Breakpain
Příspěvky: 128
Registrován: čtv 11. lis 2010 20:50:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: supermotoacademy

Nový příspěvek od Breakpain » úte 28. čer 2011 11:28:43

Já jet chci ... vybavený jsem, na dovolenou nejedu - právě k vůli těmhle kurzům, aby bylo love ... Otázka je, jestli kolega v práci nebude mít dovolenou :-/ ještě si nenaplánoval tu dvoutýdenní - tak musím vyčkat, kam to střelí :-/. Pokud bude volno, tak se dekuju a frčím :) ... zkusím ukecat ještě mého kamaráda - má MT-03, myslíte, že by ho pustili na tom?
S pozdravem
Aleš

Uživatelský avatar
Filip
Příspěvky: 147
Registrován: ned 12. zář 2010 21:03:59
Bydliště: petrovice u karvine
Kontaktovat uživatele:

Re: supermotoacademy

Nový příspěvek od Filip » úte 28. čer 2011 11:36:56

ja myslím že by urco pustily !!! prece jenom kdo platí...

Jirka_TP
Příspěvky: 6
Registrován: stř 20. říj 2010 12:52:32
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: supermotoacademy

Nový příspěvek od Jirka_TP » úte 05. črc 2011 11:41:07

Zdravím chlapci, trošku jsem to pročetl a mám pár postřehů. Můžete jet v podstatě na čemkoli. Jediný co je potřeba aby jste si to užily, dobrý gumy a brzdy. A nasazení je každýho věc. Bývá to tak, že se to rozdělí do skupin podle motorek takže si i zajezdíte s relativně stejnými stroji jaké máte. Do terénu nemusíte. Pohodová akce s pohodovými instruktory. :yes:

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů